0 oy
886 göst.
Aile kategorisinde (405 puan) tarafından

Benim çalıştığım yerde kayınvalidem beni görmüş ve daha önce bana evimin adresini sormuş bende evlenmeyi düşünmüyorum büyük abim var onu evlendircez demisim bahaneye bak :Psonra birgün demiş ki hele gidim bakim burda ki uzun kız duruyor mu hâlâ =)Sonra.geldi evimin adresini sordu yine bende.annemler ankarada teyze boşuna isteme dedim =)Ama gerçekten ankaradaydilar o ara..olsun beklerim dedi gitti sonra akşam çalıştığım yere eşim ve bacıları ile. Bana bakmaya geldiler tabi tanıyordum ben =)Ama ara isim varmış hiç ilgilenmemişim onlarla=)eşim beni çok beğenmiş görümceler de öyle sonra.sabah geldim bi baktım yine bu sefer.esim yoktu =)geldi gittiler aldılar ev adresini hemen gitmişler eve anneme.dedim gelecekler.alma.dedim eve =))Annem de almış eve ama vermek istemediğini demiş ama.kayınvalidem çok gitti geldi em sonunda eşim karşıma.çıktı durumu anlattı.ben de pas vermedim =)instegramdan mesaj attı kandırdı sonunda.beni konuştuk anlaştık =)bu sefer de babam gil vermiyo :Oen sonunda sevdiğim dedim ablama öyle.babamlar.vermek zorunda.kaldı =)Çok şükür iyi ki evet demisim canımın içi kocam<3uzun oldi kızlar anlatmak istedim =) sizin nasıldı :D

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşimle televizyonda tanıştık Tv'de müzik açmıştım altta numara yazıyordu can sıkıntısı rast gele aldım numarayı 17 yasindaydm o zmn o İstanbul'da ben ise sanliurfada ilginç gelecek belki size ama TV'den tanıştık cnm kimse bilmiyor soylemedik :)
(405 puan) tarafından
=))yazı kader işte çekip götürmüş =)mutluluklar dilerim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşimle televizyonda tanıştık Tv'de müzik açmıştım altta numara yazıyordu can sıkıntısı rast gele aldım numarayı 17 yasindaydm o zmn o İstanbul'da ben ise sanliurfada ilginç gelecek belki size ama TV'den tanıştık cnm kimse bilmiyor soylemedik :) şimdi 24 yaşındayım ve evliyim bir kızım var iyikide evlendim çok seviyom eşimi

0 oy
(514 puan) tarafından
Esim hastanede nobetlerde gormus beni begenmis o zamanlar tabi kisiden yeni ciktik ortamlara ayak uyduruyoruz geziyoruz tozuyoruz vs benim de konustugum biri vardi neyse bi gun serviste tekim dosya almam lazim inemiyorum da asagi acili aradim bu kati gorunce hemen acmis istedigim dosyayi soledim getiriyorum dedi bi asansor acildiki sarisin yesil gozlu Boylu poslu bir adam hele ses tonuna vuruldum (daha o sesi duymadim ) verdi o zamana kadar Ben ilk defa gordum o beni baya arastirmis neyse Verdi o gitti hemen diger servise gittim ark ben bi oglan gordum onla evlenecem dedim adi ne bilmiyorum nerde calisiyor bilmiyorum eee konustugun oglan var bosver onu dedim o gun tum hastaneyi aradim bulamadim tam gece 4 de geldi elinde kahve cikolata simdilik sana getiriyorum 40 yil hatirlanmak icin yl sonunda Ailene getirip seni basimin taci yapcam dedi tabiki o an ben eridim bittim haziranda sevgili olduk.kasimda askere gitti aralikta geldi subatta nisanlandik haziranda evlendik simdi 39+4 gunluk gebisiz ve masalimiz bekliyoruz. Kavga dovus sevginle 4 yilimiz oldu. Rabbim herkesin evliligini korusun mutlu olsun :) 
(405 puan) tarafından
Hımmm çok güzel aşk hikâyeniz =)Allahım mutluluğunuzu aşkınızı daim etsin inşallahhh bebeğini sağ salim kucağına alırsın inşallah ♡=)
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Kızlar benim kide babamın amcasının oğlu ama hiç görmemiştim tanımıyordum ablam köyümüzde gelin geldi biz ist oturuyorduk kaynanam ablamda foto mu görmüş almış eve getirmis  aynın önüne koymuş sofrada bak hele güzel mi bi ka demiş benim de kimlik için çektiğim foto 15 yaşındayım eşin de kaldır elalemin kizinin fotosunu getirip koyuyorsun demiş oda kaldırmış aklında kalmış eşinin iki gün sonra getir bi bakayım sanki güzel di demiş kaynanam da vermiş bakmış kimin kızı demiş amcanın torunu demiş git ist gör kızı oda bakarız dedi aradan biraz geçmişti 6 7 ay kadar sonra bizim amcabkiI kaçınca budavist geldi geçmiş olsun gibisinden 10 gün durdu bende hiç yüzüne bile bakmadım yaşım 16 daha aklım da öyle birşey bile yok zaten sonra annesi aramış istemiş beni babalardan amcalardan bunlarda bana söyledi bende 1 hafta düşündüm karar verdim hepsi arkamdaydı bisey olmaz diye Iyiki de evet dedim 12 yıl oldu 3 bebeğimiz yolda şimdi çok şükür diyorum en azından kötü bi alışkanlığı yok sadece sigara 
(405 puan) tarafından
Yazı kader çekmiş sana getirmiş =)mutluluğunuz daim olsun inşallah bebeğinizi sağ salim kucağına almayı nasip.etsin rabbimm=)
(1,287 puan) tarafından
Amin sağol canım allah razı olsun seninde mutluluğun daim olsun
0 oy
(538 puan) tarafından
Üniversite de tanıştık. Okumaya diye çıktım evden koca buldum geldim :) 
(405 puan) tarafından
Öyle olir genelde zaten =)mutluluklar dilerim =)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
akrabayiz biz gorucu usulu oldu❤
(405 puan) tarafından
Hımm mutluluklar dilerim=)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Dedem ölmusdu 40 cikdi mevlut yapcaktik ablamlari falanda cagirdik mevlute hem daha yeni nisanlanmislardi nisanlinida getir tanisalkm dedi annem babm yanjnda kayninida getirmis brni gordukleri anda kaynanam ve kayinbabam cok begenmis esimde oyle arabadan indikleri dk dan itibaren annemi babami ikna edebilmek icin herseyi yaptilar o gun söz oldu yani yuzuk takildi yuzukde ablam evlatlik verildi annesinin yuzuguydu daha sonra bende sevdim yani iyi birine benziyordu tam bana gore ama o gun burnundan getirdim gidene kadar hayir dedim tam arabaya binerken tamm bakariz dediydim oda o anda yugu kadindan cikarip bana takti daha sonra abim istemedi yuzuk atti bende ertesi gun kactim cuma gjnu tanistik persembe gunu kactim simdi 6 yil oldu bir kizim var ikinci yolda bin sukur rabbime ikimizde ailelerimizi birbirimiz icin ezdik gectik iyikide evlenmisim simdi en buyuk destekcim
(405 puan) tarafından
Maşallah aşkınıza =)Rabbim mutluluğunuzu daim etsin
0 oy
tarafından
Benimkisi çok çok uzun anlatsam da okumayacaksınız zaten o kadar uzun ki 
(405 puan) tarafından
Okurdum valla ama sen erimdin demek =))

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,580 göst.
21 Kasım 2018 Diğer kategorisinde Mergen (7 puan) tarafından soruldu
0 oy