0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (863 puan) tarafından
Bebeğim 10 aylık oldu bugün bütün gece uyumadı.uykusuzum yorduğum ve doğal olarak gerginimde.neyse sabah bebegime kahvaltı hazırlamak için aşağı mutfağa ındim kaynanam her bebeğime kahvaltı hazırlamamda alttan alttan ne hazırladığıma bakar sonra da laf sokar bune böyle diye mesala diyelim pankek mi yaptım yine ekmek mi pişirdin der.bebegim kabız bu sabah kabızlığa iyi gelecek muhallebi hazırladım fakat bebeğim yemedi ben vermeye çalıştıkça ağladı o ağladıkça kaynanam koşa koşa bebeğin yanına geliyo bebekte onu gördükçe mama sandalyesinden çıkmaya çalışıyo filan en son dayanamadim ikide bir koşup gelme niye geliyorsun dedim.sanki anası o sinir oluyorum yaa

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tersledigin iyi olmus. Birak sen cocugunla ilgilen firsat verme
-Reklam-
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Patır patır sok lafını yoksa anlamıyorlar 
0 oy
(255 puan) tarafından
Kız ne diycen işte bütün kaynanalar öyle herşeyi çok iyi bildiğini sanıyorlar benimki de kızın süt alerjisi var ben süt ürünleri tuketmiyorum tutturmuş ye kızım ye nolacak ye gitsin falan dio alerjisi var yiyemem diyorum anlamıyor bende umursamyorum dediğim dedik çaldığım düdük bildiğimi okuyorum sende öyle yap
0 oy
(27,158 puan) tarafından

Ay aman valla varya gidip dünyanın diğer bi ucunda yasiycan hiç kimse olmadan :ermm:

0 oy
tarafından
Onlar kendınj anne bizide tasıyıcı anne görüyolar cünkü zekasızlar
(598 puan) tarafından
Aynen gerçekten çok güzel demişsin :)
tarafından
Ay agzına sağlık ciddende öle sanırım valla ben kaynanamı arktık eve sokmuyorum ondan kafam rahat
tarafından
Herkes yasadıgını bilir cnm her kaynana aynı dıyemem istisna var ama cogu bu seklıde
tarafından
Benımde evim ayrı okunca rahatladım
0 oy
(598 puan) tarafından
Lafını söyle kenara cekil karışmaz 
0 oy
(790 puan) tarafından
Sinir bozucu bi durum ya birlikmisiniz ben kaynanami haftada 1 gormeme ragmen dayanamiyorum sabir versin sana rabbim
(863 puan) tarafından
Maselaf birlik oturuyoruz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 209 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Anneadayi652 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 357 göst.
0 oy
16 cevap 516 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde Anne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy