0 oy
653 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Bizim ilişkimiz tam tersi hani çoraplarini kenara fırlatan koca vardır yada pesini topladıgnız bi koca bizde genelde eşim pesimi toplar :D cunku kendi dagınıklıgı hç sevmez banada der ama hep unuturum yada tembellik yaparım o bakar yapan yok kendi yapar :D hep derim tam karı olcak insansin ama anan yanlış çıkarmıs derim :D çenesininde maşallhı var hani adam der ya tamam karıcgim haklısin diye bizde o da tam tersi artık sussun diye tamam kocacim haklısin derim :D sizde nasil anlatin bakem

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim çok dağınık değil valla bende tam türk kadını işte düzeni temizliği severim ama eşim yardımcı olmaz ev işlerine zaten gerek te yok sabah erkenden çıkıyor akşama kadar çalışıyor ben de evimle kızımla ilgileniyorum öyle anlaşıyoruz biz
(660 puan) tarafından
Anlasiyosanız sıkıntı yok :)
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Cok dağınıktır 2 gün evde olmasam savaş alanı gibi olur 
(660 puan) tarafından
Hadi ya sana zor oluyodur
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimki benden iyi yapio vla
(660 puan) tarafından
Maslgg cnm
0 oy
tarafından
Fazla Yardimci olmaz ama oyle paspay daginik pis biriside deildir hani sofra kurarken kaldirirken falan yardim eder
(660 puan) tarafından
Olsun cnm o da bi yardm
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Yardım eder sağolsun söz verdi kış temizliğini haftaya beraber yapacağızzz evde hasta ve bebek olunca böyle geçe kaldı :(
(660 puan) tarafından
Geç olsun guç olmasin :)
0 oy
(5,559 puan) tarafından

Ne yardımı ya . Fırına ekmek almaya gider o ekmeği mutfağa bırakır ben yine sofraya götürüyorum  :D be adam sofra yerde zaten kendinle sofraya götür.  Tembel birazcık yaa

(660 puan) tarafından
Ahahah ay ne guldum ya :)
(5,559 puan) tarafından
Walla kız
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Düzeni severim yapamadigim zaman eşimde yardım eder tabiki sagolsun 
(660 puan) tarafından
Maslh cnm
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Genel olarak dağınıktır ama temizliğe yardım eder :D
(660 puan) tarafından
Oda iyidir cnm
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Kafasına nasıl eserse 
(660 puan) tarafından
Oda iyiymis
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Nerde öyle hayırlı kocs
(660 puan) tarafından
Darisı basina inslh cnm
(1,207 puan) tarafından
Aminnnnn kız
0 oy
(124 puan) tarafından

image

kizlar bu konuda sansliyim 1 degil 2 yardimcim var esim ve kardesim hic k.bkmasinlar yapacaklar :D yapiolarda saolsun canlarim
(660 puan) tarafından
Isini severek yapan kocalar bitane
(124 puan) tarafından
Kesinlikeeee
0 oy
(1,287 puan) tarafından
He canım be demezsin öyle bir yardim ederki aklın durur hatta bem hiç birşey yapmıyorum o derece kız salonda üstünü değiştirir ise giderken sana yemin ederim geceliği mutfak kapısının önünde yerde o gün foto çekip bizimkilere attım bu adam böyle diye bide yardim edecek önce...... donu kaldırsın da istemem yardımını bi yardim istesem mesela hemen yapılması gereken bisey yaaa bekle 15 dk sonra yaparız der çok rahattır beni çıldırtır yardim edene kadar genelde herşeyi kendim yaparim
(660 puan) tarafından
Aynen canim cok şukur ögretmiş ama esimde dayanamaz mesela ben hamileyken bisey yapmak istemezdim ay uy ederdim o sekilde de esim cok yardim etti
(1,287 puan) tarafından
Helal olsun abi ye bende gece boyunca şimdiden ona biniyorum daha karnım çıkmamış belim ağrıyor diyorum yastık niyetine kullanıyorum onu oh olsun
(660 puan) tarafından
Ahahah bak bu da iyi fikir numara yapmayi dene canim yarin 3 cocuk olcak dahada zorlancaksin simdiden alissin
(1,287 puan) tarafından
Aynen canım bi bunu beceriyorum normalde asla bırakmıyordu sindi gıkı çıkmıyor sohbetin için sağol canım sevdim seni
(660 puan) tarafından
Ne demek cnm :) dedgm gbi her fırsati degerlendir
0 oy
tarafından
Hamileliğim boyunca ve doğum yaptığım ilk 3 4 ay boyunca evi eşim tek başına temizledi ben ancak çamaşır yemek bebek falan onları yapabiliyordum.  Şimdi ikimiz beraber yapıyoruz ara sıra da kadın geliyor 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Her konuda yardım eder saolsun tertip duz n hastasi♥️

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 220 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,219 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 401 göst.