0 oy
1,014 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Öncelikle merhaba güzel anneler. Ben 1 yaşımda annesiz kalmış, annesiz kalmakla birlikte babasız da kalmış küçük bir kız çocuğuydum. En büyük desteğim dedemdi. 15 yaşımda aşık olarak evlenmiş ve 18 yaşına basar basmaz evlendiği insan tarafından defalarca kez aldatilip terk edilmiş bir kızdım. Ardından tekrar dede evine dönüp 21 yaşında dedesini tümörden kaybedip 2 ay sonra kendinden yaşça, 17 yaş büyük biriyle görücü usulü evlendirilmiş bir kadın oldum. 22 yaşımda kızımı 23 yaşımda oğlumu kucağıma aldım. Şuan ki eşimin beni beğenmemesi, kendini çok övüp yüceltmesi, insanları aşağılayıp çocuklarıma ve bana hunharca küfür etmesi, alkol alması, sürekli suratsız oluşu ve ne yaparsam yapayım yüzünüzünün gülmemesi, cinsellikte hiç yapmasa aklına bile gelmemesi, kiracimizin yollu olmasına rağmen onunla Cafede çay içmesi 2 saat konuşması ve benim bunu 1 sene sonra öğrenmem. Kısacası bir çok sorunla psikolojim alt üst oldu. Psikiyatriye gittim ve obsesif bozukluğu tanısı konuldu. Yaşadığın hiç bir şey kolay değil dedi. Hiç bir şeyi unutamıyorum günlerce kafama takıyorum ve uyku uyuyamıyorum iştahsızlık ve temizlik takıntımın olması. Bunların hepsi bipolar bozukluğu. Bana yardım edin lütfen ben bu hastalığı nasıl yenerim kendimi çok çirkin ve eksik hissediyorum sürekli aklımda başka şeyler var 

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Şu dünyada ne olursa olsun evlat gibisi yoktur ne güzel oğlun kızın var onların geleceği şekillenmesi hayatı öğrenmesi için sana ihtiyaçları var

Sana bir kadın arkadaş ne dersen tavsiyesi vereyim kendine hep güven hep güçlü ol tedavinin ol 

Hayat sana çocuklarınla çok güzel şeyler getirsin inşallah. 

İyileşmen için sıkıca sarıl savrularına
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Bence ruhunun dinlenmesine huzura ihtiyacın var ve buna ulaşmak için ilk başta ibadet e başlamak iç huzuru bulmak lazım:(
0 oy
(118,969 puan) tarafından
Ooooo neler gelmis basina :((
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Gecmis olsun canım çok zor bir durum rabbim mükafatını verir buda senin imtihanı :'(

0 oy
(44 puan) tarafından
Çok zor şeyler atlatmışsin bunu psikoloğun ile beraber atlatabilirsin onun tavsiyeleriyle biz bilemeyiz Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Bunları yaşayan başkası olsa emin ol daha beter durumda olurdu ayrıca psikolojik rahatsız olmak eksiklik değildir şu an eminim bi çok insan psikolojik olarak hasta olduğunun farkında bile değil gitsek kimbilir ne hastalıklarımız var bilmiyoruz. Kuzum bunlar aşılabilecek şeyler bak çocukların var onlarla ilgilen kuran oku dinle mesela gezmeyi falan seversen tedbirini al çık gez çift terapisi alın eşinle olan problemini de çöz. Bi de şunu unutma psikologlara gerçek delilerin hasta ettiği insanlar gider. O yüzden eşinle gidin mutlaka
0 oy
(245 puan) tarafından
Ekonomik özgürlüğünü eline al çalış kendi ayaklarının üzerinde dur bak nasıl çözülüyor. Bendede panik bozukluk vardı çok çektim işe girdim bir süre sonra düzeldi
0 oy
(275 puan) tarafından
Arkadaşım aynı durumdaydı. Uzun bir tedavi süreci geçirdi. Çok önemli bir rahatsızlık sakın küçümseme lütfen. Tedavinin ilaçlarını aksatma sonunda feraha erdi ve çirkin kadın cidden yok kendine bak, bakımlı ol. Kimseçin değil kendini iyi hissetmek için. Kimse senden değerli değil. Gönlünü ferahlat. Kitap okuyaniliyorsan kitap oku, vaktin varsa örgü ör. Bunlar müthiş terapidir.geçmiş olsun şimdiden. 
0 oy
(322 puan) tarafından
Bence gayet sağlam bir psikolojin var yoksa bunca çileyi çekmek her yigidin harcı değil. Yaşın çok kücük evlatların ile ileride seni güzel günlerin beklediğine inanıyorum.
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Allah sabır versin çok zor şeyler yaşamışsınz Allaha sığın cnm Rabbim ferahlık versin 
0 oy
tarafından

Bunu kendin başarmalisin.  Ben bipolar bozukluğundan 2 ay yattım.  Taburcu oldum gün verilen ilaçları bile çöpe attim.  Ve. Bunu başaricam dedim ve başardım. 

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Allah yardımcın olsun 
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm ya ne dicemi bilemedim gercekten zor kolay deil hap kullanirsan daha kotu olur kendin unutmaya çalış takma kafana sen cocuklarinla ilgilen bosver gerisini Allah sabır versin bende çok aldatildim şiddet gordum ama umrumda deil takmiyom 
0 oy
(518 puan) tarafından
Çok zor şeyler yasamissin ve atlatmissin basiretsiz bir erkeğin sana söyledikleri hiç etkilemesin seni,sen o erkek diye geçinen eşinden de güçlüsün bunu bil önce,doktorunun verdiği ilaçları kullan,kendine iyilik yap mesela hiçbir iş yapmadan koy kendine çayını aç bir film izle, kitap oku,ibadet et, yürüyüş yap,ben ne yapıyorum biliyor musun esim konuşur durur saçma sapan açarım Mezdeke ve roman havası hem oynarım hem kafam dağılır,bu delice gelebilir ama yap,temizliğini yine yap,ama yemeğini ye,kendini ihmal etme,elden ayaktan düşsen kim bakacak sana,sen senin için en değerlisin, sevgilerle....
0 oy
(912 puan) tarafından
Allah sabir versin. Umarim atlatirsin canım.
0 oy
(597 puan) tarafından
Bacim genc yasta ikinci evlilik... Tek fark seninki gorucu usulu benimki osteyerek... Sabir diyorum baska bise diyemiyorum ama maleseff aklada gelmio degil: yastik degisiyormusta kader degismiomus lafi... 
0 oy
tarafından
Sen hasta değilsin de seni hasta etmişler evvela evliliginin düzelmesi lazım yoksa bu şartlar altında herkes hasta olur 
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah kuzum 
0 oy
(174 puan) tarafından
Canım boşver eşini. Sen evlatların için çok güzel ve mükemmelsin. Onlar için çok degerlisin. Sen onlarla kendine evinde güzel bir yçhayat kurmaya çalış. Onlarla otur ye gül eglen. Eşin sabah gitsin akşam gelsin. Akşam o gelmeden çocuklarını da uyut evlatlarını da bunaltma sın. Allahım yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Kendini çocuklarına ada onları eğit onlarla vakit geçir geleceklerini planlaya çalış kitap oku, ayet ezberle,  tesbih çek,  Allah tez zamanda şifanızı versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,656 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,521 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 320 göst.