0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annesi 11ayllikken terk etms oldrmk için elinden geleni yapms bi kere beynime şok vermişler bı kere.kalp masajıyla hayata donmusm .babasida terk etms ve sadece annesi babası yok dye ****** olur dye sürekli dayak yiyen ****** olacak dye ruj ble surdtmyenn her türlü şiddet gören 5.kattan aşağı mi atılmaya çalışmadım kafamda cam küllük, plastik sandalye ,kayış,boru, uzatma kablosu vs vs şeylerle türlü bahanelerle dayak yiyen yne bn 17yasnda babam geldi ve onn tacizene uğrayan halasnn oğlunun tecavüzunden kaçan yne ben bir tane kar topu attım dye 30dk montsuz karda bekletilen yne bn ceza olsn dye 21de eşime kaçtım bı yavrumz var şuan ve bn sevg aile herşeyi onda gordm ve sadece şunu merak ediyorum bni doğuran anne bna 1otibus mesafesinde otyrms hiç mi merak etmedi yada bnm suçum neydi ?k.bakmyn uzattım ama tek derdin bu olsun dynve bunlar geldi aklıma ve bu anlattıklarım sadece fragman bde film var ki anlat anlat bitmz.iyi geceler♥️

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onları boşver hayatına bak bence kafaya takmaya bile değmeyecek insanlar. 
tarafından
Kullanıcı adin gbi esim bnm beyaz sayfam oldu  birakmiolar ki cnm geçen eşime dovsene bunu yuz verme buna dediler ama Allah'tan esim sizene o bnm esim dedi
(930 puan) tarafından
Ah canım kıyamam ya  kimene neden ya bunları yaşamayı sen mi istedin iyiki eşin sana sahip çıkıyo inşallah hep öyle olur canım sen yoluna bak kimseyi dinleme okudukca göz yaşlarıma hakim olamadım Allah yardımcın olsun canım tüm dualarım seninle mutluluğun için
tarafından
Allah razı olsun cnm ♥️ aynn öyle eşimde kötü bri olsaydi napardn diom bazen sonra nye düşünüp suruom ki tadını çıkar diom her zaman diom allah esimden razi olsun ♥️
(930 puan) tarafından
Cümlemizden bunlara takılma günlerinin tadını çıkarmaya bak arkanda duran biri var
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Tek derdin bumu olsun diyecekler bu yaşadıklarından sonra, boşversene bu yasına kadae tek gelmişsin bundan sonrada seni görmeye gelmesin 
tarafından
Smdi gorsenz evin prensesi bnmisim gbi soyluolar nye çünkü esim dovmuo hatta eşime ble dovsene ne yüz veriom dediler
(373 puan) tarafından
******** o diyenler karaktersiz vicdanı merhameti olmayan insanlar neyseki bu kadar yasadıklarına eşindende bi darbe almamışsın canım sende sil geçmişini çok zor tabiki ama unut eşine dört kolla sarıl rabbimede dua et böyle adama rastladığın için rabbim seni korusun kötü insanlardan
tarafından
Amin canım sağol duan için iste kırmızı odayı izleynce kendmi gormuom bazen .allhama şükürler olsun ki byle bir esim.var buda o kadar çilenin ödülü dye düşünüyorm♥️
(373 puan) tarafından
Öyle tabi canım  :)
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Okurken ruhum daraldı neler yaşamissin öyle:( öyle aile olacağına olmasınlar daha iyi. Unut gitsin onları kuzum.
tarafından
Ahh kesk unutabilir cnm bazen yetimhanede buyuseydm diom
0 oy
tarafından

Çok karmaşık yazmışsın ama anladigim kadarıyla akrabalarının yanında mı kaldın annen baban madde kullanıyor galiba?

tarafından
Yok cnm öz babam çıktı geldi keşke keşke verselrdi yurda
tarafından
Pislik ya öz baban mı tciz etti
tarafından
Evet cnm
tarafından
Adi srfszz
tarafından
******** bnce iltifat olur ya
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Okurken gozllerim doldu.Insanlarin cok zor hayat hekayeleri var.Sen cocuk halinle neller cekmissin.Allaha bin sukur esin olarin cekdiklerin bin kati guzel seyler sana yasatsin.Unutasin onlari.Insanlar zalim yaa soyleyecek soz bulamiyorum okudukca canim acidi sen nellee cekmissin.

Gorusme onlarla esinide doldurmasinlar

Allah buyukkk Sen ailenle mutlu olll
tarafından
Allah razı olsun cnm ya ♥️ins bnde onun için ugrasiom ♥️
(1,438 puan) tarafından
Ozel olacak belki ama bana cok dokundu.ona babada deyemem o pislik sana nasil taciz etdi yaa.sikayet etmedinmi.Allah oyle insanlari nasil yasatir ne pislik heriflerr.Duydukca nifret yaraniyor insanlaraa bendee
tarafından
Sürekli zaten hizmet eden brydm halama çay gotrdm tabagndan bı damla üstüne döküldü dye trip yaptı dövdü bni sonra babam gel sen boşver dedi (ki hayatta öyle demez) gel bilgisayarla oyun oyna dedi bnde tmm dedm  sevndm (dokundurmaz normalde tozunu ble aldırmaz) otrdm oynuom saçımı okşadı sonra boynum fln derken aşağıya indi bn istemiom oyun oynamak dedm dur fln dedi yarın akşam güzel oyun oynucaz dedi bnde babanneme dedim byle byle yaptı dye oda senin icin fesat ypmz o dedi ertesi gece yne olunca agladm bu sefer de dayak yedim (babam istedgi olmdgi dye) sonra babannmde kızdı adam sni denio kendini koruyabilion mu dye dedi .halmn oğlunuda soyledm o oyle şey yapmz dişi köpek olmzsa dedi snn için fesat dedndi yne dayak .bn bunların hepsini eşime anlattım ki bilsin gizli saklım olmsn  bı o inandı biliomusn bı o bna güvendi
(1,438 puan) tarafından
Allah kahretsinya onlari.kiz cocuklarin boyle mahv ediyorlar.erkekdir yapmazz.Esindee cok iy yapmis .Olarla sakin gormusme.okudukca yureyim yaniyorr .insanlik olmuss.bunlar insan deyiller
tarafından
Aâaa dıştan görsen varya bnm yuzme tukurrsun bu kadar beyefendi merhametli bir insandr hepsi örnek ailedr ins geberdikleri günüde görürüm ♥️
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bende böyle olaylar yaşadım bütün ailemi sildim hayatımdan kimseyle görüşmüyorum eşimin akrabaları soruyor bazen ailem yok diyorum nasıl falan diyorlar yok diyorum gerçektende içimde bitirdim anne kelimesi artık beni öfkelendirmiyo baba kelimesi bana çok korkutucu gelmiyor ve o taciz olayları bir şekilde herkesin başına geliyor lanet olsun ki önüne bak geçmişini sill bugün için güzel anılar bırak her günü güzel yaşa artık o günler bitti çok şükür bitti biz onları yaşayıp bu günlere gelmiş güçlü insanlarız 
tarafından
Bn annemi 21yil sonra buldm (eşimin annesi oda) o kadar değer verio ki bnde ona kayınpederim aynı şekilde bnm agladigimi görsünler otrrlar ağlarlar kayınpeder napicani sasrrr zaten gulim dye .bn sildm ama birakmiar cnm bn yok istemiom görüşmek dedkce ailem olacakalr öyle bir anlatiolar ki kendilerini birakmiolar dha çok griolar dinimize ama eşim istemioz deyince brz mesafe koyuyolar
(4,698 puan) tarafından
Sert dilden anlar bunlar engelle hepsini ne derle desinler sessiz kal hiç bir şekilde senden haberleri olmasın söyleyecekleri herşey içlerinde kalsın
tarafından
Bnde oyle istyrm cnm ins geberdikleri günüde görürüm ♥️
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benim abimin karısıda buna çok benzer bir hayat yaşamış ve şuan abimle evli ve ailesiyle komple küs ama ailesi diğwr kardeşleriyle görüşüyor bi yengemi arayıp sormuyorlar geçen konuau açıldı bende dedim sende sorun yok boşa üzülüp kafaya takma minicik bebeğin ne suçu olur da anne babası terk eder onlar baştan nasıl vicdansız insafsız olduğunu belli etmiş uzak olmak küs olmak senin için hayırlı şimdiye kadar sana faydası olmayıp zararı olan şahısların bu saatten sonrada asla faydası olmaz dedim aynı şeyler senin içinde geçerli şimdi merak edip arayıp sorsalar gelmek isteseler yaptıklarını unutup kabul edicek misin onları ve şimdiye kadar sana hep zararı dokunmuş insaların şimdiden sonra iyiliğide olmaz hep zarar görürsün birak arayıp sormasınlar ama huzurunuda bozmasınlar kafaya takmaya değselerdi sana o olayları yaşatmazlardı üzülme değmez eşin ve evladinla mutlu ol 
tarafından
Saol cnm ♥️ ilk kactagmda görsen bı ailem oldu bnm bn prensesmisim de bn durmamasm evde  neler neler Allah onları tez vakitte yanlarına alsın sürekli oyle dua edyrm o zaman bni raht birakrlar
0 oy
(306 puan) tarafından
Minicik bir bedenin nasıl bir sorunu olablr ki bu vicdansızlıkları hoş görünsün.. Senn hiç bir suçun günahın yok senn gibi meleğe bunlaro yapanlar şeytanlaşmş canım.. İyi ki hayatta kalmş ve dünyaya minicil bir beden getrmşsin.. Bebeğine öyle iyi bak ki içindeki yaşayamadığın çockluğunla arkadaş et onu onunla birlkte o çocukta büyüsün ve yaşadıklarını unuttur azat et içindeki karanlık anıları.. Sağlıklıca kal canım
tarafından
Sağol canım ♥️ o kadar çok deger veriom ki oğluma eşimde bnde gece kırk defa kalkioz uykusunda acaba nefes alio mu  dye sürekli kontrol edioz dha smdidin neler aldk ona esimm maddi durumları yokms alamamslar bna zaten özel.bsy kmse almz  bzde oğlumuza ne görsek bzm olmadı onn olsun dye ugrasioz.hep kizim olsun istiodm ama bnm kaderm ona yazılır dye korkuodm allhmda bna oğlan verdi ins yne kaderi bahtı Güzel olur da bna çekmez♥️
(306 puan) tarafından
Huyu sana çekicekse çeksin yaşadıkların çekmesin canım benm ne güzel bak asıl annelk babalık böyle oluyor işte kendi yaralarını sende böyle iyileştiriceksin işte afern sana Rabbm size sağlık huzur mutluluk birlkte nicee seneler göstersn :)
tarafından
Güzel duan için allhi razı olsun cnm saolsın ♥️
0 oy
tarafından
Öyle ana babanın yüzünü şeytan görsün bacım Allahın sevdiği kulusun demek ki şeytan göstermiyor 
tarafından
Aynn cnm bazen bna diolar bul belki annen zor durumda kalmıştır ya kalsa ne olur insan arar arar amann
tarafından
Boşver kardeşim önüne bak. Bunlarla yaşanmaz. Eşine sarıl dere gider kumu kalır. Çoluk çocuğundan bile fayda olmayacak zaman gelecek annen baban söyle dursun o kalacak yanına. Bosveremiyorum unutamıyorum dersen de psikolojik yardım al. Rahat edersin.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 357 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 936 göst.
0 oy
21 cevap 853 göst.
4 Aralık 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 735 göst.
22 Temmuz 2019 Aile kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,723 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...