0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (324 puan) tarafından

Kızlar gayinnam oğluna ayrı bana ayrı davranır onun yanında torunları dünyanın meleği oğlu yokken umrunda olmaz sizde ağır konusmamisim demi akşam çıkar curcuna

image

3 Cevaplar

0 oy
(3,740 puan) tarafından
İnsanın tahammülün bittiği o nokta var ya .. Evyah ki ne eyvah ..!! 
(324 puan) tarafından
Gerçekten öyle 4 senelik evliyim iki tane evlat verdim ona gozunu açması için kendi haline bıraktım bu zmana kadar ses etmedim sustum bak bak eşim beni dolduruyo diye dusunmesin diye acaba ddim duzelirler mi yok yeter bende insanım dalga geçer gibiler benle nasıl olsa demiyo oğluma bişey diye alayindalar hepsi ama sabır da bı yere kadar
(3,740 puan) tarafından
Ayni durumu yaşıyorum canım ama eşime dedim bundan sonra en ufak bir durumda senden çeker giderim haberin olsun diye ne istiyorlar anlamiyorum
(324 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun rabbim sabredenlerin yanında elbet bı gün bizimde siramiz gelecek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşver canım. Oğluna verdigi sevgiyi sana ve çocuğuna vermesini bekleme.bence bu yüzden eşinize üzme. Sende umursamazsın olur biter
(324 puan) tarafından
Kuzum onun yanında bal kaymak gibi davranıp o gidince değişmesi zoruma gidiyo madem hiç yapmasin ben hamileyken karnım burnumda halimle evini temizledim cam dip bucak her yerini ben çocuk doğduğundan beri hiçbir şeye yetişemiyorum zaten daha bide dalga geçer gibi yer içer gider
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Yok çok az bile söylemişsin. Herkesin Sabri var. Bizde insanız yani. Bnm hci sabrım yok. Peki eşin ne cgo verdi
(324 puan) tarafından
Demi ama ya karım beni dolduruyo diye dusunmesin ddim hep sustum ama dayanamadım artık oda tm gülüm takma gelince konusacam annemle yazmış
(1,517 puan) tarafından
Ee iyi bari konuşsun ama boş senin yerinde olsam . Kayannama kendim kavga etmeden sürekli alttan alttan mutlaka söylerim. Bn hep öyle yapıyorum sürekli küçücük bile birşey görsem doğrudan yüzüne söylerim kavga etmeden
(324 puan) tarafından
Olabilir aslında canım çok sağol valla

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 469 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 817 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 348 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Elsen zeyec (422 puan) tarafından soruldu