0 oy
1,261 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından

Kızlar 2 gün önce kızımı doktora götürdük ve doktor ellerinizi yıkamadan sevmeyin  öpmeyin dışarıya  çıkartmayın  çok kötü salgın var aciller dolu  dedi hakikaten de öyle kimle konuşsam hastayım diyor. Neyse bizim ev aile apartmanı ister istemez hergün görüyoruz birbirimizi eşimin ailesine diyorum bak doktor böyle böyle dedi yapmayın günah sanki bana inat yapıyorlar gibi sulu  sulu  öpüyorlar kızımın her yerini  ben soylemekten biktkm onlar yapmaktan bikmadi artik cirkinlesmekten korkuyorum bu kadar akli kıt olunmaz ya:angry: bir hasta etseler çocuğumu rahat edecekler herhalde 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım düşünmezler senin dediginide takmazlar maalesef ki 
(3,078 puan) tarafından
Okadar diyorum kimsenin umurunda değil  ya  ne laftan anlamaz lar şaşıyorum valla
tarafından
Benim esimin aileside öyle gına geldi artık
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hasta olunca da suçu sana atarlar canım. Bakamıyorsun da ince giydiriyorsun da..... 

Maske taktir olmazsa. Bi de dezenfektan al götür ellerine sık. En iyisi o bence
(3,078 puan) tarafından
Ozaman da bize hastalıklı muamelesi yapıyorsun diyorlar . Cocum diş çıkarıyor geçen gün ateşlendi kayın baba siz bakamiyonuz  bu çocuğa diyo
tarafından
Hep öyle olur zaten. Sanki kendileri hasta etmeden büyütmüşler çocuklarını
(434 puan) tarafından
Hep öyle olur zaten. Tutturdular köye götürelim çocuğu diye onların köyü de  çok soğuk yazın bile serin. Neyse gittik geldik ishal oldu bana çattılar bennde esirgemedim lafımı.
+1 oy
(4,134 puan) tarafından
Bende böyle bi soru sorcaktim ..  öpdükten sonra nasil temizliyosun?
(3,078 puan) tarafından
Önce bu molfix izotonik suku mendille siliyorum sonrada pamuklu bezi ıslatıp siliyorum canım.
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Ya ne lüzumsuz insanlar küçücük çocuğun sağlığı söz konusu kocaman insanlar kaldıramıyor çok kötü salgın war çocuk nasıl kaldirsin
(3,078 puan) tarafından
Anlamıyorlar canım diyorum biz hastaliklimiyiz ediyorlar trip atıp eşime şikayet ediyorlar çocuğu sevdirmiyor diye
(6,053 puan) tarafından
Kafadan hastalıklı onlar walla benim 4 buçuk aylık oğlum war ben bile opmuyom aslada musade etmiyom kim ne düşünürse dusunsun
+1 oy
tarafından
işte sonrada söyledikçe deli diyorlar çirkef olunca da saldırgan diyorlar sen her seferinde bebeğini sil yika kuzum 
(3,078 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım mecburen napim bıktım artık. Kendi annem daha öpmedi çocuğu hasta olur Allah korusun diye
tarafından
öyle kuzum bazı insanlar inada yapar düşüncesiz ne yapacaksın işte sen kendince al onlemini
+1 oy
(2,652 puan) tarafından
Maalesef sen ne kadar söylesen dinlemezler eşinin uyarması daha iyi olur tabi onuda dinlerlerse 
(3,078 puan) tarafından
Kendi bildiklerini okuyorlar maalesef  :(
+1 oy
tarafından

image

Bu kafesten  yaptıracan  tatlım  :) 

tarafından
Tellere de verecen  elektriği dudakları yanacak  cayır cayır :)
(3,078 puan) tarafından
Ahahahaha tam ihtiyacım olan ürün   :))))
tarafından
Hahahahahah koptun ya elektrik verip dudak yakacan ahhahahahahaha "D harika fikir
tarafından
Aynen gülüm öyle şapır şupur öpenleri cirmalayasım gelir.
+1 oy
(1,794 puan) tarafından
Ay sende ha sanki kimsenin çocuğu yok ne kadar da titiz pimpiriklisin derler sonra arkandan. Bana yaptıkları gibi. Allah yardımcın olsun ben uzağım çok şükür sürekli görmüyoruz birbirimizi. Sen sık sık cicugun elini yüzünü sil mikrop kapmasin
(3,078 puan) tarafından
Aynen öyle diyorlar canım devamlı temizliyorum napim  :(
+1 oy
tarafından
Diyeceksin ki bu couk hasta olursa size ömrü billah hakkımı helal etmem su sabinin de günahına girersiniz ellerinizi yıkayıp sevmek bir süre olsun opmemek bu kadar zor olamaz o sizin canınız kanınız kötü olsun mu istiyorsunuz yapmayın şunu de anlatsalar ne ala anlamazsalar da çıkarma çocuğunu kimsenin içine 
(3,078 puan) tarafından
Kendileri geliyorlar canım valla bıktım artık ya  ne kadar geri kafalilar . Sabrımı sınıyorlar sanki
+1 oy
(15,597 puan) tarafından
Benim eşimin ailesi şükür konuda çekinirler ya ben bişey desem yaparlar 
(3,078 puan) tarafından
Ay keşke bunlar da öyle olsa
+1 oy
tarafından
Nee yazık ki o dert bende var en son oğlumu hasta ettiler içleri rahat oldu
(3,078 puan) tarafından
Allah onları nasıl biliyorsa öyle etsin günahta el kadar bebek
tarafından
Aynen ya öpülmmede ne anlıyorlar anlamıyorum en nefrer ettiğim şey off
0 oy
tarafından
Sonra da gelin torununuzu bizden saklıyor bize vermiyor derler 
(3,078 puan) tarafından
Aynen öyle diyorlar .sanki yiyeceğiz çocuğunu diyorlar
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Oooofff hic sevmem sulu suslu cocuk openleri 
(3,078 puan) tarafından
Kızımda sevmiyor  başlıyor ağlamaya ama ağlara ağlaya öpüyorlar dün sınır oldum aldım çocuğu uyuyacağım dedim gittim arkamdan bir sürü laf etmişler
0 oy
tarafından
Ya Allah'ım o kadar korkuyorum ki bu durumdan :( kızımın yalaş yılış öpüldüğünü düşünürken tüylerim diken diken oluyor. Doğunca ne yapacam acaba . Allah sabır versin sana da. :(
(3,078 puan) tarafından
Sağol canım ya okadar korumaya çalışıyorum olmuyor laf anlamiyorlar
tarafından
Biliyorum canım ya tahmin edebiliyorum. Umursamayanı mı dersin bı de üstüne bozulup seni suçlayanı mı dersin. İnsan dogurduguna pişman oluyor. Şimdiden uykularım kaçıyor
0 oy
tarafından
Şu laftan anlamayanlar beni deli ediyor sen bı opeceksin diye çocuğu hasta mı edelim tövbe ya rabbim ya 
(3,078 puan) tarafından
Umurlarında degilki akli kıt işte ne yapcan
0 oy
tarafından
Eşine söyle o söylesin 

Sen söyledikçe inadına yapıyorlar gşbi birmşeub
(3,078 puan) tarafından
Eşim de çok takma kafana diyor ne desin oda laf dinletemiyor
0 oy
tarafından
cocuk hasta olucak ondan somra sen hasta ettin olacak .iyi bakamadin olacak nefret ediyorum oyle insanlardan benim kaynanamda oyle yaoma dedigim ne varsa inadima.yapiyor ... 1 aylik kzizim var sallanmaya alissin istemiyoruum ve 1 aydir hic sallamadim ama  o kucagina aliyor salliyor ya yaoma sallama alismasin sallanmaya diyorum inadima daha hizli salliyor 
(3,078 puan) tarafından
Ne bunlardaki bu inat ya .Ne çok bilmişler böyle tövbe yarabbim ya
tarafından
hepsi kiskanclik iste
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Ben çirkinleşirim valla benim bebeğimin sağlığı daha önemli sonuçta üzülen de hastane hastane uğraşanda ben olucam o halde 
(3,078 puan) tarafından
Kız 4 aydır hergün söylüyorum  akıl olsa biraz anlarlar ama yok yani anlamıyorlar
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Etmezler hatta diyince de iyi ki bir çocuğun oldu biz de şu kadar çocuk büyüttük derler 
(3,078 puan) tarafından
Aynen öyle diyorlar ya suçlu yapıyorlar beni
0 oy
tarafından

Senin ana yüreğin var ama onlar düşünmez ki ne diyim sinir olduğum konulardan birisi ama alalh dan kimsem yok gelen giden yoksa krizler geçirirdim

(3,078 puan) tarafından
Ay bunlar hergün bendeler  geçen annem geldi kayın baba ariyor torunumu  getir dedim annem var gelemem dedim oyundan beri trip atıyorlar. Annem ayda yılda bir geliyor uzak bana zaten kadın geldi diye trip atıyorlar çıldırmaya az kaldı
tarafından
Onlara neymiş senin ananın gelmesi istersen baş köşeye oturtursun kime ne istedikleri kadar homurdasınlar ana gibisi varmı allah başımızdan eksik etmesin
(3,078 puan) tarafından
Amin canim ya.inadina çağırıyorum bende annemi Allah korusun ya annem doldurursa beni onlara karşı:-D kendileri böyle olduğu için karışıyorlar herşeye.
tarafından
Kudura dursun onlar sen keyfine bak:)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,001 göst.
21 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 2,215 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde Haticegokoglu (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,217 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu

378,098 soru

11,316,980 cevap

34,762 kullanıcı