0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bilen bilir benim görümcem 12 yaşında baya büyük bi olay yaşamıştık 2 sene baktım ona rağmen eşimin babası sen kızımı hizmetci gibi kullanıyorsun filan demişti iftira atmıştı bana belki hatırladınız olayı 

Olaydan sonra 1 ay konusmadik ne gorumcemle ne eşimin babasıyla sonra görümcem geldi benden ozur diledi kabul ettim eşime de dedim evime yatılı olarak almam benden kalmicak gittiniz yere götürmem sadece sevecekse oğlumu sevecek diye eşim de tamam dedi çünkü o küçük kız bile bana ne iftiralar attı konuya geliyorum 

Biliyorsunuz yasak var bu gün görümcem tüm gün bizdeydi eşimin babası bı geldi elinde poşetlerle içki var içinde yaninda da 2 tane adam ayyaslar hepsi bu gün onlarda kalacakmış evimiz aynı ev içinde sadece ortadan duvar orduk evleri ayırdık 

Mutfaktaydik gorumceme babasi sen bu gün orda kal benim arkadaşlarım var filan dedi istemiyorum açıkçası çünkü ben ona 2 sene baktım bana etmedi iftira kalmadi

Şeytan diyo git o eve ağzına geleni say babasına ne yapayım şimdi ben

Gorumceme dedim gene içim el vermedi babanın sözünü dinlemiceksen sürekli bizde kalacaksan bana saygısızlık yapmicaksan iftira atıp yalan soylemiceksen burada kal baban sana sahip çıkamıyor dedim yok ben evimde kalacam filan dedi ne yapayım şimdi eşime söylesem gider kavga eder babasıyla ama 1 gün olsa bile ben o kızı istemiyorum çünkü yarin gene yalan soyleuip iftira atacak 

Benim odam da salon salonun içinde yatak odası var yani hiç özelim yok 

Çocuk o niye bakıyorsunuz sevap fikan yazacaklariniz için yaptıklarını kisaca yazıyorum

Eşim de kardeşleri de kıskanç görümcem bunu bildi için ben açık giyinirim evden kapalı çıkarım dışarda mağazada üzerimi değiştiririm acik giyerim eve gelirken gene kapalı kiyafetimi giyerim diyo

Ben özgür bi insanim kimse benim gittim geldim yere karışmaz ben kafamın istedini yaparim diyo

Ben mutfağa filan gittimdenkac kere duydum oğluma vurdu oğlum ağladı sus sus tamam ağlama diye susturmaya çalıştığını  

5 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
İftira da atsa 12 yaşında bir çocuğu başında annesi yokken o ayyaşların arasında bırakman bence. İstisnai bilr olay olabilir diye düşünüyorum. Yatak odası salonsaysa da bir gece kocanın koynuna girmeyiver. Neler neler duyuyoruz. Allah göstermesin ters birşey olur yengemde kalacaktım eve almadı der. Hem suçlu hissedersin kendini hem de kendin de yanarsın gibi geliyor bana. Tercih senin tabi. 
(13,202 puan) tarafından
Bence iftira atacak olsa evimde kalacağım demez. Yaşadığını bilemem haklısın alışırlarsa aynısını yaparlar diyorsun ama 12 yaşında bir çocuk eşin daha önce yaşadığını biliyorsa devamına müsaade etmez bence. Sen kapılarını tamamen örtüysen bilemem. Asi bir kız belli ama neden asi. Anne yok başında abisini belki anne yerine koydu. Ufacık çocuğun iftira atmasıyla uğraşacağınıza ailecek bir pedagogtan yardım almanız daha mantıklı.
(945 puan) tarafından
Kızın namusunu babası düşünmüyor sana mı kalmış babası adam olsaymış eve ayyaş adamları toplamasaymış, neler neler duyuyoruz ne biçim Baba bu. Bence eşine görümceni şikayet etmek yerine, babasını şikayet et, sonuçta yan evde de sen oturuyorsun. Gelen gıden göz koyar falan, neleri var yaa ne biçim insan o
(13,202 puan) tarafından
Yorumsuz. Şuraya yazılanlar arasında biri de adam gibi çıkıp bunu dememiş ya. Ben sadece arkadaşa değil herkese şaşırdım.
(655 puan) tarafından
Evleneli 2 sene oldu kaç kere dedim götürelim pedogoga diye babası benim kızım deli deyil gerek yok dedi çıktı kaç kere rehber hocasıyla konuştum hiçbir şey yapmıyorlar benim de elimden gelen bu başka ne yapabilirim oğlum var 5 aylık ta hamikeyim anca kendime yetebiliyorum zaten
(13,202 puan) tarafından
Bu devirde bu cahillik pes yani. Bence bir şekilde en azından eşini ikna et o da babasını ikna etsin gelecek için kayıp gidecek bir evlat var yoksa ortada. 2 yılda sen de sabırsızmışsın bence. Gerçi hamilelikte insanı yoruyor.
-Reklam-
0 oy
(83 puan) tarafından
Ben sadece şunu dicem bi kere sana iftira atıp yalan söyleyen her kötülüğünü yapan bir daha yapar bunu unutma 
(655 puan) tarafından
Biliyorum biliyorum o yüzden evime bile almak istemiyorum sadece oğlumu sevsin diye kabul ettim ona rağmen biliyorum babasının huyunu 1 kere o kiz bizde kalırsa hep bize bırakır bakmaz canı isteyince de iftira atar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Madem ben evime gidecem demis kendide salaydin, babasi ayyas düşünsün kizini. Zikkim icsinler
(655 puan) tarafından
İçim el verniyor onu oraya göndermeye nolur nolmaz diye şeytan diyo git orayı dagit
(6,978 puan) tarafından
Esin gidip dagitsa yeridir utanmaz koca kizi var eve adam alio icmeye
0 oy
(790 puan) tarafından
Kaynanan nerede ki cnm bu kızın annesi yok mu .valla cnm oda 12yasnda evt cocuk nihayetinde ama hep kötülükle beslenmeş doğru gösteren olmams bir yandan acıdım öyle babayla büyümesine bir yandan  bu kdr küçük kız bunları nereden biliyor da yapıyor diye anlayamdm  ama çocuguda dövüyoms anlam veremdm Allah yardım etsn
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Keşke hiç almasaydın eve. Bi kere iftira atan yine atar. Bebeğini sevmeye niye geliyor ki zamanında vurmuş ağlatmış masumu. Şimdide sevmesin. Benim Bebeğime bu şekilde davranan bi daha asla onu göremez. Bu kim olursa olsun. Maksat bebek sevmek de değil bence kalmaya bahane aramışlar. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 218 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sonsuzlukdenizi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 600 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 329 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 534 göst.