0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından

Kayınpederim oğluma doğum günü hediyesi mont aldı benim kendi babam da kızım montla bot alıyım torunum giysin dedi bende baba var zaten alındı dedim olsun degisikli giydir dedi ablamin oğluna da mont alacaklarmış gitmişken onuda alıyım dedi ve eşim babangil yarış mı yapıyolar yok niye aliyolar bende heves etmiş değişikli giydiren ikisini de dedim bana surat asıyo sofrada benim babamgil parayı gönderdiler biz aldık sizinkiler niye göndermiyo dedi bende gitceklermis zaten ikimizin beğendiği montu attım onu alicaklar  dedim bana sürat yapıyo kavga etmeye çalışıyo konuyu kapatıyorum geri açıyo yasak geldi artık sizinkilere de gidemeyiz heralde dedim sadece bunu dedim bana demedigini bırakmadı yok seni zorla götüren yok bunuda duydumya kendini iyi tanıtıyosun fln dedi sofradan kalktım hiçbişey yemedim çok doldum ağlıcam tutuyorum kendimi  :(

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Erkeklerin genetiği sanırım yemeği kadınların burnundan getirmek canı başka bir şeye sıkılmış seni kızdırmaya çalışıyor olabilir 
tarafından
Valla hepsinde var o bugün ki yemekte bana zehir oldu gerçi kaç gündür zehir oluyor ya neyse
-Reklam-
+3 oy
(14,032 puan) tarafından
S.... git şuradan deseydin 
+1 oy
(1,090 puan) tarafından
Benimki de aynı.. Hatta benim kayınvalidem kayınpederim hiç bişey almadılar torunlarına.. Hep benim ailem aldı ki hala alıyorlar. Ve buna rağmen hala ailesini savunur eşim. Napalım erkekler hep böyle galiba.. 
0 oy
(790 puan) tarafından
eşin kafayı yemiş mutlu olcagna  bide surat yapıp  lafmı sayıyo ne aglıyn cnm kalk lafını ver otr  sacmalamş bakma sen ona cocuk gibi one öyle bide böyle manyaklar var valla benm çocuğumu önemseyip bir çorap dahi alsalar biz cok mutlu oluyoz sevmeleri yetr ztn ama eşin kafadan kontkmı ne
0 oy
(673 puan) tarafından
Agla canim, rahatlarsin
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Eline sağlık allah razi olsun demek yerine böyle demesi ah şu erkekler
0 oy
(136 puan) tarafından
Hiç almasa bu seferde sevselwr alırlardı torununa derdi aman canım.bosver kavga etme sessiz kal bunu daha çok delirtir sen.delircene o delirsin
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Teşekkür edeceğine bide hediyeyi mi beğenmiyor. Ne kadar ayıp..  benim annem 1 tabak yemek gönderse eşim 7/24 arar teşekkür eder... Bırak yüz verme ya ... Git yemeğini de ye aç kaldığına değmez...
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ne kdr hırçıkli kinli bir düşünce. Eşinin düşünce tarzı çok kötü zihniyeti böyleyse Allah yardımcın olsun. Eşim bu zmna kdr hiç böyle birşey yapmadı ailem çok kere aldı . Onun haddi değil sorgulamak yada aileme art niyetli laf söylemek rezil ederim onu.
0 oy
(280 puan) tarafından
Etkenlerin teşekkürü böyle işte 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 573 göst.
17 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 486 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatya02 (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.