0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar eşim şehir dışına gitti çalısmal için bende kaynanamla kalıyorum 1ayı geçti kocamdan her para istediğim zaman günlerce uzatıyo nefret edıyorm defalarca demekten en son dun gene öyle yaptı 1haftadır beklıyodum para oldugu halde bana şimdi atamam cok işim var dedi bende atma o zaman dedim.kaynanamı aramış sen sedefe ver para ne kadar lazımsa diye kaynanamda bana niye kocana dıyosn bende var para dedi bende dedimki sen geçen demedin mi bendeki paraya eve yıcek temzlık malzemesi vs alcam diye dedim olsun yeterdi o bize dedi bende baskasından para istemekten nefret edıyorum beni buraya bırakıp gittise onun sorması lazım paran varmı diye kocamdan bile bi kere istersem vermesse 2.ye istemekten hoşlanmıyorum dun en son mesaj attım kocama 30yasına geldim nerdeyse beni baskalarından para istemek zorunda bırakıyosn dedim baya saydırdım.küstüm ona aksamda aradm kac kere biletimi al annemlere gıdıcem demek için telefonunu sessize alms hiç cevap vermedi sabah günaydın canım yazmış bende hiç bşy yazmadm siz olsanız napardınız kocam hep böyle illa bşy istediğim zaman uzatır uzatır olsa bile ne istersem isteyim böyledir yani gıcık oluyorm bebegın maması bezı bitmiş keyfim için istemiyorm ki

8 Cevaplar

0 oy
(702 puan) tarafından
Belki kocan parayi annesine yolluyodur
tarafından
Ay ne bılıyım hiç düzen filan kalmadı evimi bıraktm geldim kaynanamın evdeyim evimi o kdr özledim ki eskı duzenımı hayatımı ilerde nasıl olur bilmıyorm ama suan cok mutsuzum
(702 puan) tarafından
Anliyorum seni cnm zordur evinde kalsan beceremezmisin
tarafından
Apartmanlar yanyana evdeki bütün yiyeceklerimizi esyalarımızı park beşiğime kdr getirdim eşim gelcek zaten yakın zamanda idare etmeye calısıyorm ama cinlerin tepeme geliyo kocamla kaynanamın yaptıklarına
(702 puan) tarafından
Ne zMan gelecek
tarafından
Bi kac haftaya inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

Maaş versin sana konuş belli bi miktar ne öyle annemden al vs öyle iş mi olur ya.

tarafından
Kaynanama zaten gıcık oluyorm 2.gelini getiricek diye heycandan ölecek kadın bana 4 4 lük gelinlik yapar filan dıyo yanımda.  Bide ona mınnet ettiriyo bana
tarafından
Görürüz 3 gün sonra :)
tarafından
İnşallah görsün benim gibi değil herkes agzının payını verir ben ne dese susuyorm
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bnde kesinlikle istemem Bi gün eşim maaşı almamıştı bnmde evein elektriği son günü ara annemi iste yarın ben veriyim dedi aramadım bile söyledim sen ara iste Bn almaya gidiyim diye dedim.. canm ben hatta eşimden bile istemem ama o bırakır para Bi kutumuz var Bn ordan alır harcarım şehir dışına gidecekse sorar paran var mı bırakoyım mı diye 
(2,678 puan) tarafından
Konuş canö güzelce anlat tartışma yapma olmazsa istemem de bnm şahsi ihtiyaçlarıö vR utanıyorum falan diye söyle canm
tarafından
Anlamıyo ki dedim
(2,678 puan) tarafından
Mecbur kalınca isticen canm o zaman çocuk var maması var bunun canm
tarafından
Orası öyle tabı küstüm suanda knsmuyorm ztn aklı basına gelsin
(2,678 puan) tarafından
Aynen canm biraz empati kursun anlar seni
0 oy
tarafından

Sana her ay belli bi miktar vermesi lazim oyle olur mu

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Paralarım  onu  ya neden başkasına  muhtaç  bırakıyorki ne yapmaya  çalışıyor ben eşimin  ailesinin  yanında  kalmam kendi  ailemin  yanında  kaldığım  halde para  almak  istemem allahtan  anlayışlı  bir  eşim  var haytta  öyle birsey  yapmaz  hesabıma  yüklü  bir para  atar  bitince  söyle  hemen  yollim der kendi  de az para  olsada olmasada  bulup buluşturup  gönderir  bana 
0 oy
tarafından
Aylık sana kaç para yetiyorsa hesapla eşine söyle ayda 1 kere göndersin sürekli uğraşma böyle canım 
0 oy
tarafından

Sende günaydın canım Aldınmı biletimi deseydin

Çok gıcır bir insan modeli böyle kocalar Allah yardım etsin canım sana

0 oy
tarafından

Böyle bi hayat düşünemiyorum :ermm: Bana çok zor. Allah sana sabır versin. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 374 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 529 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 339 göst.