0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından

image

Kızlar ya benim hoşuma gitti eşim ne tarz sever hala çözemedim fiyatı 160 tl nasıl sizce güzel mı vereceğim para ya değer mi:)

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence mağazadan al daha iyi eşin beğenmez olmaz bide güvenilir mi belli değil
(153 puan) tarafından
Mümkün değil magaza dan almam canım :) ama güvenilir sanki ya çünkü ne zamndan birşeyler bakıyorum mevcut diyorum tükendi diyorlar hep. Wp de 7 24 çevrimiçi neredeyse
(153 puan) tarafından
Bu tarz dan varmı hırka gibi cunku mont ları cok eşimin:) geçen yıl da şişme aldım 1 kere dışında giymedi
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bu sayfa güvenilir mi bilmem ama trendyolda densmood diye bi mağaza var oranın bikaç ürünüde güzel bende eşime ordan mont beğendim size de tavsiye ederim :) 
(153 puan) tarafından
Canım sana yazacağım yorumu uste yazmışım mont nasıl sence :)
(5,220 puan) tarafından
model güzelde kolları mı triko yoksa arkası da öyle mi. eğer arkasıda trikoysa kullanışsız olur gibi önümüz kış ya
0 oy
tarafından
Eşinin tarzı ise güzel canım tarz duruyor ve bu site güvenilir bunun sadece anadolugiyim diye bi siyesi var ordan aldık gayette güzel geldi 
tarafından
Aynen öyle abiyeleri istediğim gibi geldi
(153 puan) tarafından
İçim rahatladı ama yorumuna canım inş beden de uyar benim tarzım a çok uydu valla onu bilemem artık:)
tarafından
Sor canom dar kalıp mi veya gömlek kesim mi yoksa kendi bedenine uyar mi ona göre sipariş et
(153 puan) tarafından
Valla senin kadar anlamıyorum bu işten sordum tam kalıp dedi L ile M beden arasında kaldım M sipariş verdim bakalım artık :)
tarafından
Ahahaha eşin kaç kaç meden giyiyor gömlekte
0 oy
tarafından
Ben hiç beğenmedim canım kolları çok kötü
(153 puan) tarafından
Öylemi giyince o ince uzunluğu gider canm ya :/
0 oy
(42 puan) tarafından
Bizimde geçen ay ilk evlilik yıldönümümüzdü bende bu tarz aldım ama şişme monttu. Bence güzel hatta çok şık duruyor. Ama sayfa güvenilir mi. Ben trendyoldan almıştım ve çok kaliteli geldi 
(153 puan) tarafından
Ne kadar aldın trendyolda. Bende geçen yıl şişme aldım hiç giymedi bile.
(42 puan) tarafından
İndirime girmişti 200 küsür bir şey olması lazımdı tam hatırlamıyorum canım
0 oy
(305 puan) tarafından
Ikisi mi 160 canım 
(153 puan) tarafından
Yok canım sadece hırkası
(305 puan) tarafından
Hmm ben begendim canim eşinin tarzını sen bilirsin güzel hediye olur hem parası da iyi:))
(153 puan) tarafından
Aynen canım valla öyle ama sence biraz fazla mı parası yani bu hırka ya göre ne bilim beğendim diye dolandırılmak ta istemiyorum :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 700 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 260 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 379 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 637 göst.