0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

Kızlar yarın evlilik yıldonumumuz var esime mont siparisi verdim siparisim 10 gunde gelmeyince iptal ettim. Bugun 90 tl esofman altı aldım oda bebegimi uyutup kosarak pazara gidip geldim sırf ona verecek bi hediyem olsun diye. Eskiden esim hicbir ozel gunumuzu unutmazdı ben unuturdum ama o unutmazdı ekimde dogum gunu mu unuttu yarın da pek hediye alacak gibime gelmiyor. bana karsi ilgisi, sevgisi  azaldı acaba romantikligi de ondan mı bıraktı :( eskiden kendimi oyle degerli hisseder dim ki ama simdi beni pek umursamadıgını düşunuyorum ve uzuluyorum. Evet cocuklarım oldu cirkinkeşiyorum arada ama her annede oluyor boyle seyler. Uff kızlar canım cok sıkkın. Birde kızlar hediye dısında bebek ten  hazırlık yapamıyacam hediyemi de belki ondan ilk adım gelir diye gec verecem. Ama dusunuyorum ondan gelmese ben verirken icimde bi yandan hediye verme mutlulugu varken bi yandan da dusunulmemem uzuntusu olacak. Hediye diyip duruyorum da kızlar manevi anlamı onemli 5 tl lik bi kolye olsun yine cok mutlu olurum... Kızlar ya biz nasıl bu hale geldik beee :(

14 Cevaplar

+1 oy
(12,856 puan) tarafından
Geçim sıkıntısı insanlarda artık heves romantiklik bırakmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç sorma cnm aynı valla yildonumumuz de kavga ediyoruz artık daha uç yıllık evliyim halbuki seni çok iyi anlıyorum eekeklerin hepsi mi böyle ya çok acımasız kar duygusuzlar
0 oy
tarafından
Önemli olan hediye alip vermek degil ben eşime almam eşim bana arada alır asla bir beklentim olmaz birbirinizi seviyorsanız bunu hediye ile belli etmek zorunda degiliz güzel cümleler kurmak o eşin sana sadık olmasını bilmek bence çok güzel bir hediye. Onları da yapmıyor sa alıp önüne güzellikle konuşman gerek ben konuşarak işimi hallediyorum artık bakıyorum benim aklımdan geçenleri anlamıyor kadınlar hep kaşi taraf anlasın yapsın etsin ister ama erkekler o konularda biraz hantal malesef... 
(245 puan) tarafından
Yaa ne guzel canım guzel soz alından bi opucuk dunyanın butun hediyelerinden kıtmetli benim icin ama benimkisinde eskiden vardi ama simdi icine birsey kactı  sanki unutuverdi romantikligi
tarafından
Bazı erkekler evliliğin ilk seneleri yapar yapar artık yapmazlar var öylesi çok
(245 puan) tarafından
Neyse yapacak birsey yok huyuna suyuna şükredecem yapmazsa artık yapacak birsey yok :)
0 oy
(306 puan) tarafından
Zamanla alışkanlık oldğu için erkekelrde o romantklik duygusu yerini morotonlu Yaşama bırakıyor onlar bizim kadar çok ince düşünmüyor çoğu erkek düz beyin canım.. Sen onun hediye alıp almamasıyla değerini belirleme sakın seviyordur tabiki seni ama önceki gibi öyle günlere önem vermiyordur önem vermediği sen değlsindir yani.. Sen hediyeni ver geçte olsa o onun eksikliğini yaşar zaten birşeyleri karşılıklı değlde tek taraflı yapalım nolcak.. Eşmde doğum günümse öyle şey yapmadı ama bn onun doğum gününde özen gösterdm o anladı ama nolcak ya o şey yapmado diye bn değermden birşey kaybetmedim ki bakıyorum iyi davranıyor her istediğimi alıyor evmde huzurluyummgerisi boş.. 
(245 puan) tarafından
Bende oyle yapacam gorunurde canm :)
0 oy
tarafından
Allah baska dert vermesin haline şükret sendeki derdi nimet sayanda var bunu unutma
(245 puan) tarafından
Haaaahoooo canmmm sende hahaha :)) ne yani su durumda sukursuz mu oldum.
0 oy
(7,411 puan) tarafından

belli bir sure sonra geneli oyl3 oluyor canim. benimki Allah tan hic romantik degildide degisti diye üzülmüyorum.:ermm: inan bunlarw sukur eder olduk.

ne kadar evlisin bilmiyorum canim ama en guzeli esinle konuşmak. belki islerinde skinti  vardir. direk sorunu kendine  baglama yani.yazik tatli canina. insaAllah yarinda hatirlar uzuntun gecer❤
(245 puan) tarafından
Ben unutturmak istemiyorum cnm :)degeri onemli degil ama peygamber efendimiz hediyelesin ki birbirinizi daha cok sevesiniz demiş :) zaten bu ozel gunler de olmasa hediye alacagımız yok zaten hediyeden daha onemli guzel soz soyleyecegimiz hic yok
(7,411 puan) tarafından
ooohooo hediye neydii nasill birseydi:D valla canim o konuda kimse esimi sollayamaz. hediyenin h.si olmaz. maddi durumumuz okadar iyi olmasina ragmen yani. birak ozel gunleri 2 dogum yaptim bi cicegi dusunemedi :D arada guzel sozler derde sukrederim :D ben normalde ozel gunler3 onem verirdim baktim adamda tik yok bende biraktim. her dakika beklentiye girip canim skilacagina. hic girmiyorum cok rahatim inan :D
(245 puan) tarafından
Haa soyle gül ozmn boyle sıkma canını bak ne guzel maddı durum da iyimiş arada kendine hediye al kendine birseyler ısmarla ohhh misss varmı ötesi :D
(7,411 puan) tarafından
canim huzurumuz yerinde bana deger veriyorya hediye falan isin sakasi inan hic aramam. Rabbim baska dert vermesin. zaten senin istediginde deger verdiğini hissetmek. kadinlarin tek istedigi buda ah anlasalar.
yatmadan size dua edicem ☺ cok icimden geldi. insAllah esin hatırlar da mutlu olursun canim benim ❤
(245 puan) tarafından
Ayy cok tesekkur ederim canım cok naifsin :) Rabbim rahatlık versin ins sanada canm saol ♡
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Aman boşver kız ben yildonumu filan kutlamam hangi gündü unuttum bile. Böyle ufak tefek şeyler için de canimi sikmam yani . 
(3,794 puan) tarafından
Severek evlendim canım o da seviyor. Ama hep sorun yaşadık . Yaştan galiba . Devamlı kavga ediyoz ama vazgecemiyoz nedense .
(245 puan) tarafından
Ondan 15 yas kucuksun bi zahmet bi hatan olncada seni alttan alsın mumkunse o hata yapmsasın :)
Biz bazen tarrısıyoruz ortalık yatısınca hata bende de olunca bosuna mı kendimdem 7 yas buyuk aldım beni alttan alsın hatalarımda beni kırmak yerine dogruya yonlendirsin diyorum :) adam o yuzden hep seni ben buyuttum diyor
Birde diyorum benden olmasa kim alırdı seni yasın gecmiş yaslanmışsın diyorum adam baslıyor onu sevipte onun yuz vermedigi kızları anlatmayaa :))
(3,794 puan) tarafından
Bende diyorum bazen gart horoz . Yaşlandın filan diye takılıyom.  Beyazlari var saçlarında  güya onları topluyor gormim diye .
(245 puan) tarafından
Hahhaha ilahi canım nasıl topluyor :D uzun saclı herhal. Senın yasın kac canım :)
(3,794 puan) tarafından
Kız yanlarda var onları makasla aliyo yani topluyor derken o . Uzun saç sevmem zaten uzattirmiyom
0 oy
tarafından
Canım benm eşim yanımda değil yalnız bakıyorum oğluma iki senemiz geçti eşim ikisinde de hediye birde çiçek gönderdi hediye değilde yanımda olmasını tercih ederim hiç almasin hatta:( bir tek  değerli hissetmeyi çok seviyorum sonuna kadar okudum ama sanırım sende öyle bekliyorsun bence masa hazırlaman çokta önemli değil ben mont postunu da gördüm eşini onemseyip bu kadar uğraşman bile eşin için çok kıymetli olmalı çocukla çok çok zor erkekler bir tık rahat bu konuda çok fazla sorumluluklarimiz var ben sende bir eksiklik görmedim insAllah evladınizla nice sağlıklı mutlu yıllarınz olur Yildônumunuz kutlu olsun :)) 
(245 puan) tarafından
AYYY canım benim ya cok sagol ne guzel yorumlamıssın :)) tabiki esim yanımda olmazsa bende hediye degilde onu istedim yanımda. Senin esinde uzaktan sana hediye yolluyorsa benim ismim gibi naif biri olmalı benimkisi olsa yapmaz bunu :) ne mutlu sana canm
tarafından
Sende sağol cnm senin yaptıklarını belirttm sadece :) Eşim çok şükür öyle benden çok hissettrr de yaparda  :( teşekkür ederim
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum cnm tabiki bi kadın olarak beklersin küçükte olsa birşey..  Sen zaten almaya almışsın hediyeni güzel tatlı bi sözle ver .. O almamışsa onun ayıbı..  yüzüne vurma sain neden almadinndiye o zaten anlar kırıldığını.. 
(245 puan) tarafından
Yok kız vurmam yuzune esim oyle okuz bi tip degil aslında onu kırmam da acaba sorun bende mi dedim bi an cunku eskiden boyle degildi bazen cirkeflesiyorum ondan mı sogudu acep. Ama beni onemsesin istiyorum :)
(1,019 puan) tarafından
Yok yok soğumamıştır bazen onları da anlamak.lazim zor dönemler den geçiyorlar..  Ev geçindirmek gerçekten kolay değil..  heleki çocukta varsa.. Allah yardımcımız olsun ..
0 oy
tarafından
Bence sabah kalkar kalkmaz ver ki almadıysa yada alacağı yoksa utansın 
(245 puan) tarafından
Yok cnm oyle degil eşim ekim de unuttu ablama mesaj attım dogum gunu mesajı at yarım saat sonra  diye teli de esime bıraktım ablam atttı mesajı saat gecenin onu bindi arabaya tum cesmeyi alt ust etmiş heryer kapalı birsey alamadı ama sonra unuttum kusura bakma dedi 10 dan sonra da gezmedik yer bırakmadım hediye bulamadım dedi sonra telafi edecem aldım karsıma onemli olan hediye degilki dedim 2 guzel soz yeter dedim. yarın yine hediye alacak gibime gelmiyor aksama kadar bekliyecem 2 guzel sozle de kutlamasa hediyesini verecem bakalım tepkisi ne olacak :)
tarafından
İnşallah herşey gönlünce olur canım :)
(245 puan) tarafından
Sagol canm :)
0 oy
(17,775 puan) tarafından
Canım bence yanliş düsünuyosun olurmu oyle sey calismaktan bazen esim oturduu yerde uyuyo hayat öyle zorki sen her halinle güzelsindir ama ins unutmaz esinde unutursada anlayisli ol :)
(245 puan) tarafından
Ya aslında nasıl paylasımlar olursa olsun olumlu yorumlar gelince mutlu oluyorum canm ya soylemek istedim bunuda :) yok canım bi hediye icin esime burun kırın yapmam tabi yarın olsa da hediyesini versem eminim cok sevinecektir benim icin onemli olan onun mutlulugu oda benden hediye alınca cok mutlu oluyor aslında. Ben de onemsenmek isterim ama almazsa da guzel canı sagolsun :)
(17,775 puan) tarafından
:) haklisin valla biz kadinlar ince ruhluyuz
0 oy
tarafından
Valla canım 5 yıllık evliyiz hiç hediye almadık birbirimize ...bir yemege.cikariz o.gun klasik.disari yeter ..geçen sene.koronodan dolayı eve.siparis verdik ...hiç romantik değilimdir zaten aramamda..takılma.boyle şeylere dert dediğin şey  ne ki..en büyük derdin bu olur ins..insaanlar nelerle ugrasiyo..unutmuştur. İnsanlık halı..vardır skntisni bisiyi..her zmaan erkekden bekleme sen yap şaşırt bi kerede ne.olucak..bugun almazsa yarın talefi eder elvelt alır yani..
0 oy
(391 puan) tarafından
Bu sorunları Allaha bin şükür hiç yaşamadım her zaman hediye alir hiç unutmaz almazsa da ben sorun etmem ama unutmaz asla 
0 oy
(255 puan) tarafından
Zaman geçtikçe herşey monotonlaşıyor canım maalesef:( heycan kalmıyo, heves yok, geçim telaşı ayrı zaten o kıpır kıpır zamanlar geride kalıyo çoğu evlilik böyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 390 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 530 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ASaLeTiM YeTeR (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 296 göst.
21 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.