0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
Kızlar bı seferinde sadece balık temizledim temizlerken çok huylaniyorum. Yemesine yerim başkası yapmış olsa bı güzel yiyorum ki. Ama temizlemeye gelince imkanı yok yani huylaniyorum. Dışardan temizlenip alinanlari da iyi temizlemiyorlar diyorlar . Nasıl yapmalıyım sizce?

15 Cevaplar

+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Ellerimle :D:D:D
(5,323 puan) tarafından
Çok zekice bir cevap ama sorunun içeriğinide okusan ne anlamda sordugumh anlardın☺️
(7,118 puan) tarafından
Ellerimle temizledigime göre huylanmadigimi anlaman lazım:D Aldığın yere rica edeceksin güzelce temizleyecek o zaman .
(5,323 puan) tarafından
Ne güzel işte huylanmamak için napabilirim aceba diye arayış icindeyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Genelde temizlenmis aliyoruz gene suda yikarken kontrol ediyorum

Ama kendim yapacaksam ilk kafasini kopariyorum sonra bas parmagimi govdesine gecirip kaydiriyorum :D 
(5,323 puan) tarafından
Temizlerken çok huylanıyorum elimde kımışladıkça :D
tarafından
Yaa evet orasi kotuu icim kalktii suan :D bende bikere temizlemistim genelde temizlenmis aliyoruz
(5,323 puan) tarafından
Haha anladın beni isteee☺️☺️
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Temizlenmiş alıyorum temizleyemiyorum çünkü kendim sevmiyorum temizlemeyi
(5,323 puan) tarafından
Sevip sevmemek sıkıntı değil de temizlerken çok huylanıyorum ben kıpırdadıkça ☺️
(2,323 puan) tarafından
İşte sevmiyorum yani ben de o durum hoşuma gitmiyor daha dün yaptım temizlenmiş aldım fırında yaptım hem pratik
(5,323 puan) tarafından
En iyisi ya güzel temizlendikten sonra
(2,323 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Temizlemesi surda kalsin asla yiyemiyorum bile 
(5,323 puan) tarafından
Kendim için bile olmasa kızım için en azından haftada bir kere balık yapmak istiyorum
(44,744 puan) tarafından
Esim cocuklara somon aliyo temizlettiriyo firina veriyorum bende yemiyorum ama cocuklarima esime yapiyorum
(5,323 puan) tarafından
Ne somonu alıyor peki
(44,744 puan) tarafından
Kizz bak bunu hic sormam balikla aram yok somun diye getiyo :)) her pazar alir bunu sorucam.ama  ahahahaha
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Temizlenmş alıyorm tabkide dokunamm ki knu balıksa kayınvalideme pişrtiyorm bulaşığna da dokunamm saolsn o halledyo ayıklayıp verrlerse yiyorm yoksa onda yemm :)  hiç hoşlanmıyorm balıktan ya
(5,323 puan) tarafından
Biz ayrıyız canım ancak gittiğimizde denk gelirse o şekilde oluyor ama kendi evimde de yapmak istiyorum
(4,067 puan) tarafından
Bizde ayrı oturyruz kız :) balıklrı alıp gidyoz evine anne biz geldk balık pişir msn dyoz poşti veryoz eline :)
(5,323 puan) tarafından
Yakın olsak neysede arada mefase var biraz☺️☺️
(4,067 puan) tarafından
:) doğrdr
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Temizlenmiş alıyorum  suda yıkıyorum  tekrar  temizlemiş olsalarda  o şekilde  asla yemem 
(5,323 puan) tarafından
Suda yıkama sıkıntı değil de canım içini tam olarak temizleyemiyorlar diyorlar
(5,949 puan) tarafından
Ben geçiyorum  canım  tek tek  tekrar  sadece  kafası  olmasin  digerini  hallediyorum kafasına elleyemiyorm
(5,323 puan) tarafından
Demekki tek huylanan ben değilmişim ☺️
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ben aldığımız yerde temizletiyorum zaten onlar kafasını koparıp içindeki kılçığı alıyorlar eve gelince de yıkıyorum yerken büyük kılçıkları ayıklayıp yiyoruz. Genelde büyük balık alırız 
(5,323 puan) tarafından
Sence içine tam olarak temizleye biliyorlar mı canım dışarıda temizletmek güvenli mi
(4,725 puan) tarafından
Valla hamsi zaten küçük oluyor onun ici de küçük büyük balık da da ben şimdiye kadar hiç kendim temizlemedim canım o büyük kılçıklari alınca temizleniyor zaten belki yapana bağlıdır ben sorun yaşamadım. Ama annem balıkçıya temizletmez mesela balıkları çok kesiyorlar balık kuculuyo diye :)
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim ☺️
0 oy
(436 puan) tarafından
Biz dışarda pişirtiyoruz 
(5,323 puan) tarafından
Ev kokar diye mi
(436 puan) tarafından
Hem ondan hem de dışarda ızgara pisimi yapıyorlar güzel oluyor
0 oy
tarafından
Valla bende eşimde temizleyemiyoruz hep dısarda temizletiyorum eve gelince yıkayıp yiyotum. O kadar takmican neler yiyoruz dısarda hepsi temiz ortamda mı yapılıyo görmüyoruz bunu yıkıyoruz en azndan öyle düşün :))
(5,323 puan) tarafından
Aynen öyle en temizi☺️☺️
tarafından
Kesnlkle :)
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Ben temizleyemiyorum eşim temizliyor bende hiç dokunamıyorum yemesine yiyorum :)

(5,323 puan) tarafından
Ay bende öyleyim valla
0 oy
(359 puan) tarafından
Ay ben cok severim temizlemesini ya :D
(5,323 puan) tarafından
Valla mii☺️☺️☺️
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kafasini kopar icinin pisligini al tuzlu suya koy kani gider suzgecte yika tertemiz olur esim balikcii ben temizlemem pisirmem o temizler pisirir 
(5,323 puan) tarafından
Tamam canım sagol
0 oy
tarafından
Disardan temizleyip aliyoruz evde yikarken takrar elden geciriyorum ben
(5,323 puan) tarafından
Bende öyle yapayim bari
0 oy
tarafından
Valla büyükse dışarda temuzletiyorum hayatta uğraşamam çok zor ama hamsi ise kendim vede temizlerim 
(5,323 puan) tarafından
Temizlemesi sıkıntı değilde çok huylanıyorum ya☺️
0 oy
(263 puan) tarafından
Bende temizliyorum ama büyük balıkları temizlerken biraz kötü oluyorum. Kafasını falan koparırken yani. :((( 
(5,323 puan) tarafından
Bende öyle yaa☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 120 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde KADER01 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.
3 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (3,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...