0 oy
1,091 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben 2 buçuk senelik evliyim evlenmeden eşimle aktif bi cinsel hayatımız vardı tabi o zaman fiziğim daha iyi ve zayıftım evlendik çocuk oldu hemen bi cok sorun yaşadık eşimden soğudum kavgalar şiddet evi terketmeler geri gelmeler derken baya bi yıprandım daha sonra stresten kilo aldım karantinada derken göbek popo birbirine girdi esim benden zayif ben 93 kiloyum göğüslerim göbeğime göre ufak duruyo bu durum canımı çok sıkıyor ve canım hiç ilişkiye girmek istemiyor cok nadirdir yani canımın istediği zamanlar 1 ay falan yapmasam aramam hiç ama eşim oyle değil hergun kedi gibi sirnasir ellesir bende kaçarım çünkü kendimi beğenmiyorum ve istek yok içimde bu böyle ne olacak bilmiyorum bazen 10 günü geçiyor ilişkiye girmiyoruz acaba herkesinmi böyle yoksa sıkıntı bizdemi bana fikir verirmisiniz nasil yenerim bunu

20 Cevaplar

+13 oy
(817 puan) tarafından
Ya şu yorumlara edep yahu yazanlara sinir oluyorum. Kadının bir problemi var yada bir derdi var içinde büyümüş dağ olmuş annesine anlatamaz babasına anlatamaz burada hiç tanımadığı insanlarla paylaşıp rahatlamak istiyor bunun nesi edepsizlik. 
(1,615 puan) tarafından
Editörler sorun olduğundan değil tartışma olacağı için kapatıyor bazı yorumları ..bi kaç yorumda  burda bi kadın zina mı yaptın yani Demiş  dediğin için burdanda yorum yapıyorum seni kınamıyorum
(48 puan) tarafından
Zina olduğunu biliyorum demene gerek yok
(13,203 puan) tarafından
Eğer evlendiğin adamla daha önce zinalı ilişki bile yaşasan ve evlenince zina olmuyormuş. Sonuçta helal olarak birbirinizi alıyormuşsunuz çok eskiden bir ilmihalde okumuştum. Ki yargılamak için yazmadım yanlış anlaşılmasın bana düşmez asla. Ayrıca yazdığında yanlış birşey yok. Azıcık özgüven tazelemen lazım galiba canım.
(48 puan) tarafından
Galiba öyle teşekkür ederim canim
(814 puan) tarafından
Arasturicam ama sanmiyorum
-Reklam-
+2 oy
(15,370 puan) tarafından
Sorun sende esin seni o halinle kabul etmiş sen niye takıyorsun ki isteksizlik başka beğenmemek başka sende ki isteksizlik
(48 puan) tarafından
Hem kendimi beğenmiyorum hem isteksizlik var
(5,406 puan) tarafından
Aynen fato +++
0 oy
(2,758 puan) tarafından
Bizde de tam tersi yeri gelir 2 ay olmaz bisy
(48 puan) tarafından
2 ay yapmıyormusunuz
(5,406 puan) tarafından
Eylül siz kaç yıllık evlisiniz
(2,758 puan) tarafından
3 olcak canım 2018de evlndm
(2,758 puan) tarafından
Aynen lena eşim yaklaşamaz bende o yaklaşmayınca utanrm yaklaşmam
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Evlenmeden önce ilişki daha heyecanlı o yüzden heyecen kaybetmişşiniz gibi 
(48 puan) tarafından
Galiba oyle ama eşim istiyor ben istemiyorum
(814 puan) tarafından
Hyr cnm daha heycanli degil ben sana evlenmeden once neden daha çekici geldigini hemen anlatayim SEYTAN zina icin insalari zorlar akillarina girer ve onlara zinayi tatli kildirir evlendikten sonra o kisi sana helel oldugu icin artik seytan sizinle ugrasmaz ve o duyvular hafifler.
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Evlilik oncesine takilma o heycani bulman imkansiz nisankilik donemi cok farkli evlilik bambaska
(48 puan) tarafından
Aynen öyle:((
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben anlamadim canim evlenmeden once nasil cinsel hayat.evlenmeden once ilski olmaz bu yuzden daha heycanli olur .evlendikden sonra iliski oluguycun eskisi gibi olmuyor belkidee.kadin her haliyle guzeldi.sen dunyaya cocuk getirmissin yaa.esin seni isdiyorsa sen neden kendini oyle his ediyorsun ki.
(48 puan) tarafından
İçimden gelmiyor anlam veremiyorum
(1,438 puan) tarafından
Insan var isdeksiz canim.ben esimi cok severim cok ama .ama iliski 3 yil bile olsa aklima gelmez.bu insanla alakali bencee.kendi beyenmemezlik yapma canim .
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bebeğini emziriyosan hormonlardan dolayı olabilir cinsel isteksizlik canım.  Sırf yorum uapmak için yapanlara cvap verme boşver . Bu platform neler gördü yani. Ayrıca sen kendini beğenmezsen olmaz eşin belli ki seni seviyor bir takım sorunlar her evlilikte olur kavga anlaşmazlık vs. Ama zamanla düzelir inşallah o yüzden herkesten önce sen kendini sev . Unutma ki sen bir mucize bir bebek dünyaya getirdin kilo alman çok normal hepimiz aldık . Kndine zaman tanı kendini asla suçlama . Herşeyin zamanla daha iyi olacağını dusun ve öyle de olacak . 
(48 puan) tarafından
Umarım oyle olur yaşanan virüs deprem vs beni çok etkiledi 2 senedir kafam dolu ve hic bireyden tat alamıyorum bunlarında etkisi var ayrıca emzirmiyorum teşekkür ederim anlayışın icin
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Madem kocan istiyor demekki seni beğeniyor boşver sen de takılma. Biraz kilo ver sağlık içinde önemli 
(48 puan) tarafından
Verebilsem keşke:(
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kadın  burda  üstü  kapalı  anlatmış  düzgün  bir  cewap  vermiceksiniz yargılamak  sizin  haddinize  degil önce  kendinize bakın  siz 

Senin  konunada  gelince  canım  insallh  bu bunalımdan  kurtulursun  kendini  her halinle sew  sonuçta  eşin  seni  her halinle  kabul  ediyor  anlattığına  göre 
(48 puan) tarafından
Bilemiyorum seviyormu belki isi düşünce yanıma geliyorda olabilir saolasin beni anladığın için
(5,949 puan) tarafından
Canım  kötü  birşey  yazmamissinki
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Evlilik öncesi ve sonrası arada çok fark oluyor eşin sıkıntı yapmayıp herhalimle kabulleniyorsa daha ne sende sıkıntı yapmamya bak cnm 
(48 puan) tarafından
Iste o hormonu salgilayamiyorum anlarsın beni umarim
(6,668 puan) tarafından
Yeri değildir belki ama istek artırıcı şeyler dene yada bı jinekologla görüş bunu tavsiye edebilirim
0 oy
(129 puan) tarafından
Canım spor diyet VS yap kendin için olmak istedgn gbi ol ama esin seni beğeniyor bence sende sorun var sen üstesinden gelebilirsin  biraz zayflayarak 
(48 puan) tarafından
Denedim ama maalesef sezaryen oldum bide o göbek hic gitmio
(673 puan) tarafından
Sezeryan icin korse Tak canim.
(48 puan) tarafından
Kiz doğum edeli 1 buçuk yıl oldu
(673 puan) tarafından
Olsun hele Tak belki faydasi vardir hala
0 oy
tarafından
Eşin beğeniyor demek ki kendine güven problem yapma taktik maktik yok bam bam bam yani :D evde spor yapabilirsin göbeğini eritebilirsin diyet yapabilirsin 
(48 puan) tarafından
Denedim :(
tarafından
Tekrar dene kuzum ben de bi kaç defa denedim olmadı veremedim ama yavaş yavaş gidiyo emin ol
0 oy
(954 puan) tarafından
Mutlu ve huzurlu bir evliliğin bir parçasıdır yatak konusu çok önemlidir esin seni sevdiyse bi kere sadece fiziğini sevmez seni kendini yüzünü gözlerini enerjini insanlığını sevmiştir sen de kendini her halinle sev büyük model güzel iç çamaşırlar var siyah al zayıf gösterir eşini de kırma ;)
(48 puan) tarafından
Denicem teşekkür ederim
0 oy
(73 puan) tarafından
Bizde de eşim 1 ay yapmasak yapmaz ben sürat yapmazsam yada istemezsem 
(73 puan) tarafından
İşten dolayı diyor eşim da zaman yok diyor bilmiyorum mesela 1 buçuk hafta olucak yok bişey haa yasida 22 ben gayet bakimliyim benimle bı sikintisi olduğunu düşünmüyorum aynı senin dediğin gibi sevgilik donemimzde birleşme olmasada çok iyidi istekliydi evlendik ilk gece istekliydi başka da çok çok nadir
(48 puan) tarafından
Monotonlasiyor ondan
(73 puan) tarafından
Bana monotonlasmasi saçma geliyor ama bu bı istek o zman başkası mı olması lazım monotonlasmamamasi için  ben hep aynı ben o hep aynı o
(48 puan) tarafından
Başka bi is olmasın işin icinde
(73 puan) tarafından
Yok eminim ondan
0 oy
(673 puan) tarafından
Esin de kivanc tatlitug can tamam degildir ya. Sen Angeline degilsen o da bred pit degil. 

Yasam enerjisi libidoyu etkiler canim. Kendini sev 
(48 puan) tarafından
Tabi ki orası öyle ama bilirsin erkekler hep mükemmellik isterler
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Eşin istiyorsa ve geri ceviriyorsan bikac ay sonra buraya yeni bir postla gelirsin ve başlıkta su eşim beni aldatıyor kadınlar durabilir ama erkeler duramaz kendi sorununu eşine neden yandırıyorsun biraz çaba göster zayıfla ozmaan kendine bak bu şekilde yanlis yapiyosum
(48 puan) tarafından
Evet biliyorum ama gerçekten elimden geleni zorluyorum
0 oy
(790 puan) tarafından
Canm ben zayfm ama eşim istemiyor 1 ay yaklaşmayim aramaz beni
(48 puan) tarafından
Sebep ne
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Kiz bosver takilma esin begeniyoki yaklasiyo sogusa anlarsin bunu kadinligini iyi kullan o kilo dert bile olmaz emin ol konusturma beni:D

(48 puan) tarafından
Ahah valla arıyorum eski halimi
(44,603 puan) tarafından
Ya illa insan degisiyo hamile kal 9 ay tasi dogur emzir buyut yipraniyo insan o kadar da olsun napalim bu kadar derdi cekip acizik kilo aldiysak heriflerde bunu sorun yapmasin valla benimki pek yapmiyo bende balik etliyim caktirma;)) ama esimde zayif sevmez kendide cunku iri yari
(48 puan) tarafından
Ne güzel bazı insan sorun etmez :)
0 oy
tarafından
Kilo vermeye basla. Stres etmeden kendini evine esine odakla. Spor yap duzenli dengeli beslen sabah ac karnina su bol ic leslie yap kahvaltini yap ekmegi birak. Bakim yap kendine. Gecelikler al. Sen hevesli olmasanda heveslenmek icin cabala. Zannimca cabalamiyosun bile. Bence ugras yuva kolay kurulmaz ama cok kolay bozulur...
(48 puan) tarafından
Saol canim ben hayattan sogumusum valla
tarafından
Ona sunacak cozumum yok ama :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 690 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde nilimsi (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 489 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (588 puan) tarafından soruldu
+1 oy