0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Bugün yine kusma ile doktora gittik ve ömerim alt dişini çıkarmış ayyy nasıl mutluyum anlatamam :D diş jeli verdi doktor lokmalar dağıtıınnn teyzeleri :D ahahah

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gözün aydın canım darısı bizlere ağrısız sızısız dişler olsun inşallah 
tarafından
Çok huzursuzlandımı canım neler yaptın anlatsana
(25,223 puan) tarafından
Valla cok sık emmeye kalkıyo gece bide kusuyordu işte gecen haftada kusmuştu bugunde oldu kendi doktoruna götürdük. Huyduzşugu falan yok ama emmeye cok kalkıyo gece
tarafından
Canımm ya başka bi huzursuzluğu olmasında kalksın emmeye hayırlı dişler olsun biiznillah rabbim ayaklarını taşa değdirmesin
(25,223 puan) tarafından
Amşn Amin canım allah razı olsun. İnşallah böyle kolay geçer her diş çıkarması
tarafından
İnşallah canımm
-Reklam-
0 oy
(28,399 puan) tarafından

MasAllah nice 32 dişlere.

(25,223 puan) tarafından
Amiinn inşallah :)))
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Hu huuuuu komsu komsu gozun aydin:D
(25,223 puan) tarafından
Sağol komşu teyzeee :D
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Ohh ohh maşallah darısı diğer dişlere canm :))) 
(25,223 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(7,089 puan) tarafından

MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH <3

(44,840 puan) tarafından
Kopyala yapistir :D
(7,089 puan) tarafından
Içimde biriktirip yaziyom:DDDDDDDDD
(25,223 puan) tarafından
Hahaha Allah seni ya :D
0 oy
tarafından
Kız yandk smdi bze dedn tişört yirtmamz lazım para vermemz hediye almamz lazm aboo baya işimiz var ') gözün aydın canım ♥️♥️
tarafından
Ulan gözüde çeyrekte :) :)
(25,223 puan) tarafından
Hahaha hadi bakalım bekliyom
(25,223 puan) tarafından
Heralde la bu devirde başka ne istiyim :D
tarafından
Lan sen odayı topladın mı da geziyon burda :) :)
(25,223 puan) tarafından
Hahaha topladım la Bi tek beşiğin içi kaldı Ömer bey oynadı oyuncak doku içi bide halıya kustu o makineye atılacak o kadar :D
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Masallah omere  arka arka ya cikarir artik
(25,223 puan) tarafından
Hadi inşallah
0 oy
(16,781 puan) tarafından
Hahaah gözün aydın seloş 
(25,223 puan) tarafından
Sağol teyzesi :) ❤️ ❤️ ❤️
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Gözünüz aydın  darısı diğer dişlere olsun :)
(25,223 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Dis jeli cok zararli canim
(25,223 puan) tarafından
Çok zararlıysa doktor vermezdi cnm
(22,070 puan) tarafından
Peki sen bilirsin tbi:)
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Masallah canim.kolaylikla cikarsin tum dislerini.benim oglanda 1 yasina kimi 32sinde cikaracak bence:))
(25,223 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım ağrısız cıkarsın inşallah
0 oy
tarafından

Amanniinn teyzesinin kuzusu dişmi çıkartmış oy oy oy maşallah <3

(25,223 puan) tarafından
Yaaa teyzesi ne yollıcan tükkandan
tarafından
Çikilata yolluycam da önörmöyörlörrrr :) :)
(25,223 puan) tarafından
Hahaha puhahahah ulaaan sesli güldüm :D
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Maşallah kız darısı benimkinin başına:-)
(25,223 puan) tarafından
Sağol teyzesi inşallah
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım bebeğin hayırlı olsun bu arada darısı bizim başımıza
(25,223 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun darısı size. 6 bucuk aylık canım
0 oy
(50 puan) tarafından
gözünüz aydın.. darısı bize.. zor bir süreç.. hem bebeğe hem anneye
(25,223 puan) tarafından
Sağol canım amin. Keşke her dişi böyle kolay geçse inşallah böyle geçer pek bir sıkıntı yaratmadı ilk dişi belki ondandır
(50 puan) tarafından
çok şanslısınız ne güzel.. biz biraz huysuzluk yaşıyoruz.. elime takılıyı ama patlamadı gitti.. çocuk ısıracak yer arıyor..
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Hahaha :) gözün aydın canım darısı bize 
(25,223 puan) tarafından
Sağol cnmamin :D
0 oy
(662 puan) tarafından
Belirti var miydi kuzum hic ceylin omerden büyük biz daha cikartmadik ama huysuz iki gundur eli ağzında istahsiz huysuz bakalm kabartida yik ağzında 
(25,223 puan) tarafından
Kaç aylık canım. Valla Ömer 2 haftadır gece daha sık emmeye kalkıyo 2-3 saatte bir kalkardı şmdi saat başı kalkıyo. Uyurken ağzını şap şap yapıp damaklarını birbirine vuruyo. Kusması oldu yogun şekilde geçen hafta pazar ve bugun oldu. Başka bir sıkıntı olmadı cok şükür
(662 puan) tarafından
7.5 aylik kuzum ağzının suyu cok akio eli agzinda surekli huysz yemk bile yemio
(25,223 puan) tarafından
Evet ömerinde hep ağzı akıyo elimde ağzında ısırıyo parmaklarını :)
0 oy
(488 puan) tarafından
Can m sen hamilelik programında omerim diye biri vardi, o musun merak ettim
(488 puan) tarafından
Ben de doğurunca girmedim bı daha ama aklıma geldin. Aramızda tam iki ay var o yüzden her postunu okuyordm:) ileriki halim diye :)
masaAllah dişiniz erken çıkmış. Darısı bize inşaallah
(25,223 puan) tarafından
:))) inşallah ağrısız sızısız geçsin
(488 puan) tarafından
Amiinn insaAllah canım, sizinki zor muydu ilk dis. Şimdiden elime ne geçse aç canavar gibi ağzına hirsla koyuyo:) korkuyorum
(25,223 puan) tarafından
Yok valla ben anlamadım bile bşy şok oldum doktor deyince kusma şikayeti ile gittik biz bugun gece çok sık emmeye kalkıyor bide onun dışında şükür bşy yok
(488 puan) tarafından
Çok sevindim darısı diğer dişlere inşaallah
0 oy
(790 puan) tarafından

Darisi bize insallah,;)

(25,223 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(13,840 puan) tarafından

Gözün aydın benim kızım da kusma ile cıktı dişi :'(

İlgili sorular

0 oy