0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Biliyorum kola zararlı bişey ama çok seviyorum eşim izin vermiyor içmeme almıyorda eve bu gün o işe gidince gittim bi tane aldım çok canım istiyordu 2 saatte 1 litre kolayı bitirdim 1 litre su iç deseler bi bardak bile zor içerim sizde öylemisiniz bnim gbi olan varmı

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben cay kola o kadar sevmiyorum nedense aliskanlik heralde senelerce icmesem aramam 

(1,451 puan) tarafından
Bn aşırı seviyorum ge e uyanıp dolapta kola kola varsa bi bardagı bi kerede içiyorum gece gece
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
1 litre yi bir bardağa indir canım
(1,451 puan) tarafından
Çogu zaman eşim aldırmıyor içirmiyor ama o yokken ondan habersiz alıyorum çok seviyorum gelip gdip içiyorum
0 oy
tarafından
Hamile kalmadan önce iki güne de bir 2.5 litre kola içerdim hamile kalınca bıraktım :)
(1,451 puan) tarafından
Bn hamileyknde eşim görmeden içerdim çok canm isterdi
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben normal de kolayi hayatta sevmem en sevdiğim içecek içe tie şeftali ama hamilelikte deli gibi kola içtim :) şimdi içemiyorum sevemiyorum bir türlü
(1,451 puan) tarafından
Kola sevilmez mi yaa :))
0 oy
(660 puan) tarafından
Bende çok severim benim esimde izin vermiyo gizli gızli alirim :D
(1,451 puan) tarafından
Aynı bennn :))
(660 puan) tarafından
Aynen cnm :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla biz hergun 2.5 litrelik alioz sabaha bitiyo gorsen su niyetine iciyoz
(1,451 puan) tarafından
Eşim izin verse aynı bnde su niyetine içiyorum gece susuyorum uyanıyorum kola içip yatıyorum
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Kola hastasi ben kisin gunde 1 litre yazin gunde 2 litre icerim vallah
(1,451 puan) tarafından
Eşim izin verse aynı bnde :)
(1,438 puan) tarafından
Esimde seviyor bana izin vermiyor o ise gidiyor aksam kola diyor yok diyommm:)))
0 oy
tarafından
Bayılıyorum 2 günde 1 büyük sise bitiririm esim almiyo vazgecirmeye çalıştı ama basaramadi ben alistirdim onu yine . Midesi rahatsiz diye içmiyordu yine icmeye basladi  bnm yuzumden 
(1,451 puan) tarafından
Bnimki kendide içimiyo banada içirmiyor yaaa bn gizli gizli içiyorum :)
0 oy
tarafından
Yaa ben de bayılıyorummmm. Yemem içmem aynı ama son bir ayda neredeyse her gün kola aldık ve bana +3 kg olarak gelmiş o yüzden bırakmam lazım ama canım çok istiyor 
(1,451 puan) tarafından
Bnde çok seviyorum ama kilo yaptıgını bilmiyordum azıcık kilo alsam fena olmaz aslında :)
tarafından
Zayıfsan etkilemez de beni etkiledi :) şeker var sonuçta içinde kg yapiyo tek bardağı 100 kaloriye yakın diye hatırlıyorum
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Kola diyince aklıma sevda geldi:)

Ben de hamilelikte çok cnm istedi sonra sürekli icesim geldi malum hamilelik icemedim sonra doğurup bebeği büyüyünce hemen içmeye başladım seviyorum artık ya önce hiç aramazdim şimdi eksik etmiyorum:)

(1,451 puan) tarafından
Bn hem hamileyken içerdim hemde öncesinde ve sonrasında içerim çok seviyorum bnde
(6,825 puan) tarafından
Hamile iken yapmam yavruma yazik
0 oy
(260 puan) tarafından
Yemin ederim aynı durumdayız çok içmemek şartıyla günde yarım bardak 2 haftaya bir alıyo çok seviyorum napıyım içmeden duramıyorum biliyorum zararlı oldugunu ama canım çekiyo :D
(1,451 puan) tarafından
Aynn vala çok canım istiyor
0 oy
tarafından
Ben olursa olmassa yok ama canımın cektigide oluyo
(1,451 puan) tarafından
Bn olsa her gün her dakkada eşim aldırmıyor
0 oy
tarafından
Hiç sevmem sanırım tek sevmeyen benim evleneli 2 buçuk yıl oldu sadece bir kere 1 lt aldık oda yemeğe misafir vardı belki onlar içer diye 
(1,451 puan) tarafından
Kola olmazsa olmazım bnm sevmeyen bi sen çıktın sanırım :)
0 oy
tarafından
Eşim de böyle yemeğin yanına ay dur bi kola alıyım der 1 litre kolayı bitirir ben 1 bardak zor içerim izin vermiyorum ama isyerin de çok iciyo 
(1,451 puan) tarafından
Kola içilmezmi :) bnm babam bn bekarken koliyle alırdı eve hep bulunsun işten gelince içiyim derdi
0 oy
tarafından
Bende çok kola içerdim ana söyle baksan yaklaşım 4 5 aydır kola içmiyorum çünkü midem rahatsızlandı bagirsakalrim çöktü yasak bende unuttum kolanın tadını iyilesirsem eğer belki ayda 1 bardak içersem anca içerim diye düşünüyorum 
(1,451 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Ben de siyah kola aşığıyım fanta sevmem . Sarı kola asiti az . :))) sevmiyorum . Ama oğlum için bir aydır içmedim cooooookkkkk özledim 
(1,451 puan) tarafından
Bnde siyah severim sarı içemem bnde aynı
(5,559 puan) tarafından
Siyah daha güzel hele ki cocacola:))))
(1,451 puan) tarafından
Bn pepsi daha çok severim :)
0 oy
tarafından
1 yıl var kola icmeyeli hicde aramıyorum
(1,451 puan) tarafından
İçmemek daha iyi aslında zararlı bişey ama çok seviyorum bn
0 oy
(31 puan) tarafından

Kola♥️ su yerine kola içsem hiç aramam suyu bıraksalar litre litre içerim şuan hamile olduğum için içemiyorum eşim içerse bir yudum onunkinden anca ama şu süreç bitsin doya doya içicem :D

(1,451 puan) tarafından
Aynn bnde su yerine içerim :)
0 oy
(2,634 puan) tarafından
BEEEEEEN ! Ilk hamile kalmadan önce asla içmezdim. Yani spor yapıyordum çok nadir alır içerdim. Hamile kalınca kola aşerdim. 2.ye hamileyim gene kola aşeriyorum...... 1 litre değil 2 buçuk litreyi kafaya diyesim geliyor. Ama kendimi frenlemek zorundayım :( 
(1,451 puan) tarafından
Çok aşırı olmamak şartıyla iç cnm bnde içerdim hamileyken
(2,634 puan) tarafından
Ay o içerkenki asit hafif yakıyor ya. Bayılıyorum yaa. Canim hamilelik bitince içemicem zaten. Dediğim gibi frenliyorum kendimi
(1,451 puan) tarafından
Aynn vala çok güzel tarif etmişsin askım :)
0 oy
(3,729 puan) tarafından
En son ne zaman içtiğimi hatırlamıyorum
(1,451 puan) tarafından
En iyisi içmemek
(3,729 puan) tarafından
Kesinlikle üniversite yıllarımda içiyordum fakat bağımlı derecede değildi son 5-6 yıldır hiç içmiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 574 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 201 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 454 göst.