0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (140 puan) tarafından
sadece aglamak istiyrm bagirarak agliyrmda ama sessiz sessiz yastigimda kimse duymasin diye yanimda iki cocugum biri ona kizdm yatmiyr diye bu saate kadar kusms uzaktan bakiyr bana oglumda bas ucumda sacimla oynuyr daha bir bucuk yasindalar ama derttm cok dayanmiyrm esim uzakta sehir disinda calisiyr kaynanm gille yasiyrm kendi hayatim diye bisey yok butun gun iki bebege bak ev isi yemk evde kalabalik aksam biraz odamda televizyn izliyrm oda kayinbabm onlar laff ediyr onlar istiyr ki yirmi dort saat ayakta emirlerinde bekliyyim off cokkk yoruldumm dolundum suann agliyrak yaziyrm ne yapmam lazm bilmiyrm esim beni hic anlamiyr onada bisey anlatamiyrm daha bir kelime demeden dinlemnden kapatiyr ben onun icin 7 yildr katlaniyrm ailesine ama o agzi aciliyr sizin icin disarda calisirm bu sogukta coxuklerimdan ayri dyr sanki cok huzurumz var sinirimden iki evladima kiziyrm sonra pismn oluyrm allham sen icime ferahlik verr diyrm sadece duaa edin benim icin allah rizasi icin cokk bunaldm cikmazdaym 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin ya canm ya off böyle postları görünce gerçekten çok üzülüyorum ya :(
(140 puan) tarafından
aminn allah razi olsun cnm
-Reklam-
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun.. Mevlam kendi evinizde size karışmadan elinizle çocuklarınızla oturmayı nasip eylesin.. Vardır bunda da bir hayr.. Çocuklarınıza kızmasanız da bağırmasanızda onlar hisseder. Onlara bağırdığınız kızdığınız için üzülmeyin. Ama dua edin siz de. Kuran okuyun namaz kılın.. Boşverin kim ne diyorsa diyor. Duymamazdan gelin. Belki sizin sınavınız da budur.. 
(140 puan) tarafından
aminn allahh razi  olsun cnm guzel duan icin
(1,082 puan) tarafından
Kimse kimsenin ne yaşadığını anlayamaz. Burda size ayrı eve çık yok o yok bu derler.. Zaten durumunuz olsa kim aynı evde yaşamayı kabul eder ki. Ev evin üstüne olmaz derler. Mecbur kalınca katlanıyor insan.  Ama işte katlanılan mecburiyet yük oluyor omuzlara. Eşinize bol kazançlar çocuklarınıza size sağlıklı ömürler olsun inşaallah.. Daralmayınca varlanılmıyor. Sizin de daralmanız bu olur ve son olur, bir an önce Var lanırsınız rahata erersiniz inşaallah
0 oy
(75 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm . Yanlış anlama ama ben aynı evde yaşamayı kabul edenleri anlamıyorum çok ters geliyo kayinvalidemin üst katindada ev var istesek altlı üstlü oturabilirdik ama ben istemedim en güzeli ev ayrı yolun ayrı olucak . Sende eşinin çalıştığı ere taşın bence evini ayırmadan rahat edemezsin
(1,790 puan) tarafından
Herkesin hayat şartları aynı olmuyor maalesef ve çoğu şey görülmüyor evlenirken ya mecbur kalınıyor ya da birlikte yaşamak ilk başta göründüğü kadar zor gelmiyor içine girince anlıyorsun herşeyi
(75 puan) tarafından
Hayat şartları tabi bir olmaz ama huzurun icin birazda bizlerin o durumu yaratması gerekiyo şimdiye kadar hic birlikte yaşayıpta mutlu olanı görmedim istisnalar vardır elbet
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım sadece cocuklarına ada kendini hiç kimse onlardan daha degerli degıl herkesin bi imtihanı var seninki de buymus sabret Allah sabrının karsılıgını elbet vericek
(140 puan) tarafından
evet cok zor seyler yasadm 6  cocugumz olmadi doktrlar hic olmicak dediler onun icin cok cabaladk tedaviler grdm tup bebek yaptk cok sukur oldu evlatlarm sonra hamileykn aldatiydm affetm dogum yapinca yine ayni sadece cocuklarim icin dayaniyrm yasiyrmm bazen cok yoruluyrm daraliyrm elimde degil buyuk yuk benim boynhmda sanki
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Birlik olmak zor zanaat üstelik 7yil Allah sabır versin

Ama evlatlarına kızma bacım ne suçlari var oyna gül onların sana ihtiyacı var elin isteği bitmez asıl kaynana kayinbaba ya de ne bileyim illa her şeye koşma çocuk durmuyor de çekil odana kendini o kadar da kullandırma el iyilik bilmez
(140 puan) tarafından
aynn oylr cnm kizlari var ondan bisey istemzler herseyi benden beklwrler 6 yil coxugum olmadi sadece onlara hizmt ettm alismistlar simdi cok sukur ikizlerim var onlara bakmaktn yetisemiyrm bazn ama anlamiyrlar iste sanki oturuyrm
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım şu an sana ne desek tek bir damla bile tesellisi yok seni çok iyi anlıyorum. O kadar içten dua ettim ki dilerim bir an önce kendi yuvan olur. Ama bir psikolog desteği al mutlaka kendin için olmasa bile evlatların için çünkü şimdi önemsiz görünen anlamıyor diye düşündüğun o sabilerin günü gelince aslında gerçekten herşeyi anladığını ve içten içe ne kadar canlarini yaktığını anlayacaksin maalesef 
0 oy
tarafından
Canım evlatlarından çıkarma acısı ni bak kendin diyorsun imkansız demiş doktorun rabbim vermiş kıymet bil çocuklarına sarıl onlara söyle benden beklemeyin çocuklarıma bakıyorum biraz yardımcı olun kaça bölüneyim de sessiz durursan tepene çıkılır. Rabbım kendi evine çıkmayı nasip etsin 
0 oy
(250 puan) tarafından
Seni cok iyi anlıyorum okuyunca eski halim aklima geldi bnde öyle yaşadım şükür simdi ayrı evim Rabbim sanada nasip etsin inşallah en kjsa zaman da canm bnm lütfen bebeklerede kizma biliyom doluyorsun ama onların bi suçu yokki
0 oy
tarafından

Sabir canim sabır sadece sabir elinden baska bisey gelmez zamanla hersey yoluna girer bebeklerin büyür bi bakmissin sana yardim bile ediyorlar bence ağlamak üzülmek yerine anın tadini cikar çünkü bu anlar geri gelmeyecek büyüdükleri zaman bebekliklerini ozleyeceksin doya doya op kokla ilerde pisman olacagin seyler yapma unutma ki onlar seni anlayacak yasta degiller sadece tebessume ihtiyaclari var 

0 oy
(7,866 puan) tarafından
Yanlız değilsin bende aynı şekilde 6 yıldır kaynanamla yaşıyorum 3 kayın 2 görümce kaynana kayinpederle 2 çocuğum var hem yokluk var hemde huzur yok delirmek üzereyim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 154 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 927 göst.
29 Haziran 2019 Aile kategorisinde İki melek annesii (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
5 Nisan 2024 Moda kategorisinde Dilaraecrin (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.

377,291 soru

11,290,889 cevap

34,706 kullanıcı

...