0 oy
741 göst.
Aile kategorisinde (1,661 puan) tarafından

Kızım gerçekden çok çok yoruyor beni... Kaç zaçandır sallıyorum uykusu var uyumuyor hep ağlıyor, hep bağırıyor... Tükendim... Allahımdan güç, sablr diliyorum,,, sinirimi içime atlb sinirden ağlıyorum... 

13 Cevaplar

+1 oy
(359 puan) tarafından
Canim once bi kalk bi su ic yuzunu yika vakia suresi yuksek seste ac bide oyle uyutmaya cslis farki gorursun insallah
(670 puan) tarafından
Vakıa suresi fark eder mi benim oğlum da çok geç uyur
(359 puan) tarafından
Canim valla ben cok faydasini gordum kendim icinde cok fayda gordum lohusalik depresyonu stres eve tikilip kalma cok yuk hissediyordum ustumde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım rahatsızlığı vardır 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
öncelikle Allah sabır versin canım benim oğlum da 1 yaşında 7 aylıktan beri her gece abartısız en az 10 kere uyanıyor ben de senin gibi sabır sabır deyip duruyorum kendi kendime İnşallah düzelecek deyip duruyorum arkadaşlarımın 1 yaşında bebekleri var geceleri deliksiz uyuyorlar benimki neden böyle diye düşünüp duruyorum ama yeter ki canı sağolsun onun sana ihtiyacı var sen de öyle düşün geçecek bugünler düzelecek inşallah
(2,722 puan) tarafından
Benimki de öyle canım henüz 2 tane altta dişi var diş olayına bağlıyorum ben ama diş çıkarma olayımız ve çok zor geçiyor bizim bir dişi en az 1 aylık çıkarıyor o bir ay boyunca da gecemizi gündüzümüze birbirine katıyor
(1,517 puan) tarafından
Seninki geç çıkarmış baya . Ama DHA sağlıklı dişler olur inşallah acısız yakın zmnda çıkarır rahatlar ilk dört diş baya zor oluyor . Bnmki 5 aylıkken çıkardı ilk iki 6 aylık diğer iki . Öyle devam etti şimdi 12 dişi var. Ama hala gece uykusu ızdırap
(2,722 puan) tarafından
Yok canım ilk iki dişini de benimki 10 buçuk aylık da çıkardığımda ikisini birden çıkardı şimdiki şimdi de üstteki ikisi birden çıkmaya çalışıyor onun ızdırabını yaşıyor çocuk büyük ihtimal normalde de geceleri çok uyanırdı ama son bir aydır resmen anamdan emdiğim süt burnumdan getirdi
(2,722 puan) tarafından
herhalde editörlerden bir tanesi kaldırdı o dengesiz kadının yaptığı yorumu bende admine şikayet ettim zaten inşallah engellerler onu terbiyesiz ağzı bozuk insanlar buralarda dolaştıkça bu platformu daha da kullanılmaz bir hale getiriyorlar iyice seviyesi düşmeye başladı gerçekten platformu n
(1,517 puan) tarafından
Ayy evt bnde farkettim ohh oldu gerçekten böyle insanların kesinlikle üyeliği silinmeli sadece olumsuzluk saçıyorlar
0 oy
(1,517 puan) tarafından

> Seni çok iyi anlıyorum bebeğin zor ve huysuzsa  :ermm: bu kdr yorulman sinirlenmen çok normal bnmde böyle sinir krizi geçirdiğim bezdigim zmnlar oluyor insanız bizde özellikle este el atmıyorsa DHA kötü oluyor Allah yardımcın olsun güç versin ne diyim ki

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Daha dün neden benim çocuğumun bir düzeni yok diye ağladım canım seni çok iyi anlıyorum ne kadar zor bir şey herkes bilmez ama annelik zaten sabır işi değil midir elbet geçecek bu günlerimiz Rabbim bizi annelikle taclandirmis daha ne olsun elbet ağlayacak gülecek uyumayacak çocuk sonuçta❤
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiyamam ya Allah güç kuvvet versin sana❤
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bu ara hepimiz aynı durumdayız galiba. Kaynana postlarından çok oldu açmayan kalmadı. Ben de aynı durumdayım. Yüzüne mendil ört belki uyur ben öyle buldum üç gündür kolayını. Geçecek bu zamanlar kıymetini bilmek lazım tadını çıkara çıkara ağlamak lazım. Özleniyormuş bile. 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bı ağrısı fln mi var acaba kuzm
0 oy
tarafından
Ah canım seni öyle iyi anlıyorum ki büyük kızım çok sakin bir bebekti maşallah yemeğini yer saatinde uyurdu ama küçük kızım 13 aylık olacak inan o kadar psikolojim bozuldu ki artık uykusuzluktan ve yorgunluktan sabah eşimle tartıştık inan artık stresten kalp krizi geçircem o haldeyim 13 aylık daha 1 kaşık ek gıda yemez günde 3 kez zorlarım ikimizin üstü başı ev fln batar herşeyi yıkarım 2 saat sonra tekrar denerim yeter ki yemek yemeyi öğrensin diye ama yok ağzına 1 kaşık yemek koysam yarım saat ağlar öğürüp durur kusana kadar bütün gece 3  4 saat uyurum beynim yandı artık doğduğundan beri hem kolik hem Alerjik bir bebek tıbbi mama kullanıyoruz üstüne yumurtalıklarında kist var bazen sancısı tutar tüm gece kucağımda evin içinde dolanıyoruz bu gece sabaha kadar salonda dolaştırıp durdum sabahta yemek yedirmeye çalıştım yemedi bende zorla ağzına koydum kendini kusturdu eşimde çocuğu boğacaksın gerizekalımısın diye bağırdı bende ağladım artık yoruldum 13 aydır 1 gün uyumadım hergün 3 defa çorba fln yapıyorum içmiyor napıyorum yemiyor hiçbişey dedim eşimde kalkmış o zaman ver götürüp anneme vercem diyor dedim 13 aydır annenle sen mi baktınız 13 aydır ağrı kesici ve kahveyle ayakta duruyorum hergün 2  tane 3 tane ağrı kesici içmekten midem mahvoldu dedim biraz tartıştık gidip kendisi uyudu bende hala kızım yemek yemedi diye stres yapıyorum kafayı yemek üzereyim vallahi artık bünyem kaldırmıyor çok zor bir çocuk tek istediğim yemeğini yesin ve uyusun başka bişey istemiyorum o yemek yemiyor diye kaç gündür kahvaltı yapmıyorum günde bir kez yemek yiyorum artık psikolojim bozuldu :(((
(85 puan) tarafından
İnşaAllah düzelir ,emiyor mu acaba memeye mi aldanıyor, eninde sonunda yiyecektir yemek yemeyen insan yok sonuçta ,eğer mamayla besleniyorsa da  demek ki ihtiyacını karşılıyor doyuyor, vitamin var içinde sonuçta, hiç tahlil falan yaptırdınız mı
tarafından
Canım süt alerjisi var süt ve süt ürünleri yasak sadece tıbbi mama içiyor oda artık yetersiz diyet mama olduğu için ama yemiyor :((
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bakara suresini aç kuzum Allah yardımcın olsun arkadaşım
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Salam necesen?usaqdida biraz sebrli ol canim hele o korpedi boyudukce duzelecek
(1,661 puan) tarafından
Salam  canım yazşıyam sen necesen... He can çalışıdığım qeder sebirliyem ama yenede insanığda... Yeni verdiş edinib ac olur ama yemek yemir
(6,681 puan) tarafından
O verdis butun usaqlarda var..menimkilerde eledi butun gun qab elimde gezirem
0 oy
(814 puan) tarafından
Kac aylik cnm banada gecen 3 gun oyle oldu simdi duzeldi ama yine uykusu geliyor onunla cebellesiyorum
(1,661 puan) tarafından
7 aylıl canım
(814 puan) tarafından
Cnm disten bence cok normal gecer merak etme sende sakin ol onu sev o sekikde uyutmaya calis

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 363 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 366 göst.
0 oy
7 cevap 254 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
+1 oy
42 cevap 1,153 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu