0 oy
1,539 göst.
Diğer kategorisinde (4,698 puan) tarafından

Kızlar artık komşunuz kombisini yakmayıp sizin evinize ısı kaybına uğrattığı için mahkemeye verebileceksiniz

Bence hiç adil değil kimse bir başkasına göre yaşayamaz.

Herkes istediği şekil geyinebilir o o şekil geyinir bu bu şekil geyinir şo şo şekil geyinir herkes özgürdür :D:D

29 Cevaplar

+4 oy
(5,491 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Saçmalığı gel. Yok mu şu kiracılar için de bi yasa, mantolama v.s yaptırmayan ev sahibini şikayet edebilecek
(4,668 puan) tarafından
Sanırım abla dava edilen kişi. Bu kadar ofkelenip uzun uzadıya yazdığına göre.
(4,698 puan) tarafından
Eski bir post haberlerde görüp yazmıştım buraya yani bu öfkeyi Burda bize kusup niye rahatsız ediyorsun anlamsız ve gereksiz bir davranış
(13,203 puan) tarafından
Sayın mmmm o yakmayıp dava edilip örnek alınan kişisiniz herhalde. Siz hiç alt komşunuz tarafından doğalgaz yakılmadığı için ayda 1000₺ doğalgaz faturası ödedin mi bacım da utanmadan avukat para kazansın diye çıkarılan bir hak diyorsun. Alttaki yakmayacak cebinden para çıkmadın diye sana gelecek normalde 500₺ fatura iken bu yüzden 1000₺ öde sana sıra sıra faturalarımı atarım dumur olursun konuştuklarını yutarsın haberin olsun. Benim çocuğumun lokmasında gözü olan yapar bunu bu hainliktir. Bunun cebi dolacak ben onun yüzünden senede ödemem gereken faturanın 3 katını ödeyeceğim. Neyin avukat davası ne diyon bacım herhalde karda kışta buz gibi evde donduruyorsun bebeklerini yazık sana.
(2,492 puan) tarafından
Başka bir kalorifer postuna da aynı şeyleri yazmış uzun uzadıya. Sorunu ne anlamadım
(13,203 puan) tarafından
Yakmıyordur kendisi ne kadar pintiyse batmıştır dava
-Reklam-
+3 oy
(15,890 puan) tarafından
Anlamıyorum bu devleti gereken davalar açılmaz cezalar verilemez elini kolunu sallar bazıları ama ne kadar saçma davalar varsa uğraşırlar 
(4,698 puan) tarafından
Aynen kenara biraz para atalım tasarruf yapalım diyen insanlar genelde doğalgazı açmıyor ama devlet azıcık paramız olsa gözünü dikiyor
+1 oy
(25,223 puan) tarafından
Hooooşşşşttttttttt derim adama :D 
(4,698 puan) tarafından
Köpekler sizi :DD
(25,223 puan) tarafından
Hahaha :D
0 oy
tarafından
Ben 70 te yakıyorum ev dubleks alt komşum orta katta olduğu halde ben bu kadar yakıyorum kendim isinamiyorken o nasıl ısınsın :Ddd
(3,769 puan) tarafından
Kaç para geliyor csnisj merak ettim:)
(4,698 puan) tarafından
70 miiii hiç o kadar yakmadim ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Bu ay 710.45 krs kurusu da var bak  geldi buna rağmen klima da açıyorum evin malzemesi o kadar kalitesiz ki üst katta biraz yağmur yağsa çatısı akıyor teras kapisindan içeri su giriyor yazın evin içi 40 dereceden fazla sıcak oluyor kışın mümkün değil ısınmıyor duvarlar o kadar ince ki yan komşum ile duvar dibine yaklaşıp konusabiliyoruz parkeler desen en ufak birşeyde kabariyor evi satılığa çıkarttık dua et te ne olur satılsın kuzum oğlum geçen kış elektrikli soba klima kombi açtığımız halde zature başlangıcı oldu satılsa müstakil bir aile apartmanı yapicax Rabbim nasip etsin dua et sevda ablam ♥️
(4,698 puan) tarafından
Allah'ım inşallah satılır arkadaşın evi güzel ferah bir ev ver çabuk ısınsın depreme dayanıklı güneş gören bir ev olsun ara katta olsun hem alttan hem üstten ısınsın ☺️
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Duyduğum en saçma şey sanırım ister yakar ister yakmaz kime ne şikayeti olan kombiyi biraz daha açsın :)
(4,698 puan) tarafından
Bende haberi şimdi görünce bu ne böyle dedim gerçekten çok sacma
(13,203 puan) tarafından
Öyle deme alttan kayınvalide yakınca anca ısınıyor ev 800 de ödesek ısınamıyoruz evde. Duvarlar ısınacak ki ev ısınsın. Üç katlı ev 4 cephe açık bir benim yakmamla asla ısınmıyor 135 mt bu arada
(4,698 puan) tarafından
Canım evin baya büyükmüş Allah kaynana kombi açıp ısınma sevdası versin ☺️
(13,203 puan) tarafından
Amin canım güya bebek var diye yakacaktı küsünce şimdi bebek 10-15 dk eşim götürürse iniyor aşağı ondan yakmıyor.
0 oy
(206 puan) tarafından
Oturduğum sitede 2. Kattayim. Alt katındaki yurt dışında yaşıyor evde kimse yok. Ama mecbur onların evine girip yönetici açıyor. Yoksa site ısınmaz :)
0 oy
tarafından
Hahahah sonda yazdigini okurken adamin tipi geldi gozumun onune :D benim altimdaki komsum da yakmiyo zaten kari koca butun gun calisiyolar aksam da demek ki gerekli gormuyolar gecen sene evim hic isinmiyodu bu sene de oyle olacak gibi ama tutup da bu sebepten dava acmam herkes istedigini yapabilir gun icinde evde degilse niye acsin ki 
(4,698 puan) tarafından
Devlet üç kuruşumuza göz dikiyor artık
tarafından
Vergilerle gecinen bir ulkeyiz aa askolsun
0 oy
(434 puan) tarafından
Böyle basit işlerle uğraşmasın mahkeme !
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Valla haklı dava yakında kayınvalidemi vericem bu yüzden mahkemeye. Bir de parası yokmuş gibi bebeğin odasının altında soba yakıyor yarasa neyse yaramadığı gibi bacadan is kokusu içeri girdi kaç kere. Kurum topluyorum hep. Üç kat binada 2 hane toplamda bebek hariç 3 kişiyiz. Bi benim yakmamla 800 den aşağı ödemiyoruz.
(13,203 puan) tarafından
Zaten evden kovdum dava da açayım tam olsun valla
(4,698 puan) tarafından
Dişe diş kana kan ☺️
(13,203 puan) tarafından
Aynen akşam is giriyor bebeğin odasına zehirlenecek seneye orada yatacak dedim eşime kaç kere kurum topladım dedim. Kendi çok biliyor ya baca kanalları ayrıymış havlu tıkayaymışım bacaya da girmesinmiş  gecen sene havlu vardı ben yine de kurum topladım dedim eşim diyo söyle ne çözüm bulayım. E bebek mi zehirlensin söyle doğalgazı yaksın başlarım sobasına dedim adam laf da diyemedi haksız mıyım ama yepyeni bembeyaz mobilya is oluyor e seneye bebek yatacak.
(4,698 puan) tarafından
Haklısın canım ama bu erkeklerin çoğu anacı laf diyemiyorlar
(13,203 puan) tarafından
Ortayı bulur o normalde bana öncelik verir aşırı anacı değildir bu yüzden hatta benim aileme daha düşkündür. Ama bu ara anasıyla küsüm ya fazla taktığımı düşündü. Tabi bebek odasında is kokusunun takıntısı olmaz.
0 oy
(18,296 puan) tarafından
:D herkesin hayatina kimse karişamaz :D bizim usttekide yakmiyo biz yakiyoz ya burdan isiniyo ben mahkemeye vermeye gidiyom grusurz :D
(4,698 puan) tarafından
Hadi bacım giderken dikkat et polis beyler sana şaka yapmasın ☺️☺️☺️
(18,296 puan) tarafından
:D ne sakasi yav
(4,698 puan) tarafından
Ceza yeme maskeni takta git :DDD
(18,296 puan) tarafından
:D  tamam oldu
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Saçmalik başka bisey degil yani,şuan pandemiden ötüru ne kadar işsiz belki aç kalan insan var şu donemde boyle bir haber ve böyle bir tutum inanilmaz saçma
(4,698 puan) tarafından
Bende onları düşündüm ya Allah herkese yardım etsin devlet herşeye zam yaptı ekonomi çöktü işsizlik yükseldi insanlar biraz tasarruf yapsa hemen devlet onada göz dikiyor
0 oy
tarafından
Tamam da yakmak istemeyebilir mesela bnim o ay ev borcu bilmem ne var diyelim 1 odayi kullanmiyoruz kapatsam ev benim kime ne diye dusunurum ? Ama benim her yer yaniyo :)
(4,698 puan) tarafından
Ya ben çocuk olmadan önce hiç yakmiyordum şükür bizim bina rahat kimse kimseye karışmaz gecenin 3 ün de süpürge aç gelip ne yapıyorsun demezler ama yapmamak daha doğrusu
tarafından
Tabi Canım
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Sacmalık bu herkesin bütcesi artı keyfi ayrı. Kımene belki ben soguk seviyorum =D
(4,698 puan) tarafından
Aynen belki ben ateşli karıyım :D
(11,013 puan) tarafından
Aynen kız =D
0 oy
(3,109 puan) tarafından

Benim alt komşum ve üst komşumda doğalgaz yok ben ne yapacağım:D onlar da bizden faydalanıyor ama ne yapalım yani:D

(4,698 puan) tarafından
Canım sen binanın merkezi sistemi olmuşsun :D
(3,109 puan) tarafından
Ahaha aynen ya :D
0 oy
(27,729 puan) tarafından

Şu yasa yüzünden ev almaycm:D boş boğazlar ya kime ne ister yakarım ister yakmam.

Parasını kim ödüyorsa derdi onu gersin komşuyu değil.

(4,698 puan) tarafından
Komşu komşunun doğalgazına muhtaçtır ☺️☺️☺️
(27,729 puan) tarafından
Peyhh ele komşuyu npim bn
0 oy
tarafından
ayy inan olsun aynı durum kayınvalıdemgilin evdede var kayınvalıdemler 20 yıldır en üst katta oturuyor alt dairesi 20 yıldır boş adam kiraya vermıyor da satmıyor da cinsin teki, kayınpederım kaç kere teklif etmiş ver kartı gazı doldurayım yakalım diye yok onada ikna olamış. şimdi dilekçe yazmışta hakkını arayacak. böyle yapanlar için çok iyi olmuş bu yasa. 
(4,698 puan) tarafından
Bu hak ediyor gerçekten
(13,203 puan) tarafından
Bak kayınpederin benim kafadan alttan yanmayınca duvarlar ısınmıyor.
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Herseye zam yaptilar heryer ates pahasi hic bir yere yanasilmiyo insanlar ay sonunu zor getiriyo tabi yakmazlar kombiyi ne sacma bir karar ya 
(4,698 puan) tarafından
Ah ah demiyorlar ki bu soğukta kombiyi acmiyorsa ne derdi vardır diye soğuklar içimizi yakıyor heleki bebekli evlerde
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Önce Bi gerekli durumların davalarını çözseler ya da gerekli durumlara dava konusu olsa ama maalesef boş işler ya nerede adalet 
(4,698 puan) tarafından
Nerede bir boş iş varsa devletimin gözü oradan gelecek paradadır
(1,430 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(222 puan) tarafından
Ay valla haklı dava ;) bizim evde bebek var malum, yakiyoruz yakiyoruz ev ısınmiyor alttakilerin yakmadigini düşünüyoruz... 
(4,698 puan) tarafından
Günah almayın lütfen ☺️☺️ belki oda sizin için böyle düşünüyordur
(222 puan) tarafından
Bizde bebek var nasıl yakmayacaz
0 oy
(48,996 puan) tarafından
☺️ dur hemen ev sahibimi sikayet edeyim alt katta tek yaşıyor biraz daha acsin kombiyi geçen kış yoktu faturq aldi basini gitti ☺️

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,654 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde Efsun88 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,096 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Firdevss (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.