0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (6,978 puan) tarafından
Apartmanda oturuyoruz komsulardan birkaçı halilarini merdivene cirpiyorlar...birini gördüm güm güm ses geliyor bide, kibarca uyardım, doğru değil yaptığın, silen kişiye saygisizlik bu dedim. Hemen çirkefe bağladı, oraya cirpma buraya cirpma nereye cirpacam ben, gir iceri sus diye bagirmaya başladı filan, terbiyesiz saygisiz dedim carptim kapiyi bende. Yönetici bu sesleri duymuyor mu?eşim bulaşma su kadına deyip karışmama izin vermiyor ama artik sinir oluyorum o sesleri duydukca yazik gunah degilmi temizligi yapan kisiye...siz olsaniz napardiniz?

17 Cevaplar

0 oy
(27,296 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Yontici ne güne duruyor yönetime de sen karışma..

(6,978 puan) tarafından
Eşime diyorum o kadina o kadar sinir oluyorki karışma diyor...
(27,296 puan) tarafından
Iyi diyo dertsiz basina dert alma bacim
(6,978 puan) tarafından
Oyle artık napim bu kadin yzuunden gunaha giriyorum sesleri duydikca sövüyorum ya :(( tovbe estagfurullah
(27,296 puan) tarafından
Sakin ol leeee
(6,978 puan) tarafından
Tamam canim :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Evet gerçekten banada aykırı birşey yöneticiye giderdim uyarsın güzelce 
(6,978 puan) tarafından
Oyle artik canim napayim Allah tan bulsun
tarafından
Aynen umarım başkası senin gibi rahatsız olup şikayet eder
(6,978 puan) tarafından
InsaAllah canim ya esim karisma demese asla yanina bırakmazdım
tarafından
Eşini dinle muhatap olma Allahindan bulsun
(6,978 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Hiç muhatap olmazdım değmez. 
(6,978 puan) tarafından
Artik oyle, kac kere isi dustu bizim kapiya geldi esimden yardim istedi, bundan sonra cok arar (ben yine dayanamam o ayri konu :D )
(1,517 puan) tarafından
Ayy bide utanmadan eşinden yardım isteyen kapıya gelen bir komşu bu şekilde konuşması . Kıyamet kopsa bir DHA kapıyı açmam o kadına.
(6,978 puan) tarafından
Yaa dusun bide kibarca konuştum yani az cok hukukumuz var, artık yuzu varsa gelmez
(1,517 puan) tarafından
Ayy wllha arsız insan çoktur. Sana o kelimeyi kullanan insana asla hayrın olmasın nankörler böyleleri.
(6,978 puan) tarafından
Haklisin bacim ne deyim
0 oy
(17,544 puan) tarafından
Bugün komşulara sarma günü galiba.d bende hic bi komşumu sevmiyorum ama onlar bana sus diyecek agzini yirtarim onun varya
(6,978 puan) tarafından
Hahah aynen simdi farkettim postlarla :)) yasi benden cok buyuk ona hurmeten bide virus var cirkefe ne bulasacam :)))
(17,544 puan) tarafından
:D yok sen bulasma ama ben böyleyim bana kimse binada öte git diyemez bilirler hemen cirkefe bağlarim .d
(6,978 puan) tarafından
Aaa o konuda bende kendime güvenirim, eşim kizmasin diye uzatmadım ama tabi agzinin payini cerdim, kapiyi kapatinca durdu durdu sonra bisuru laf saydi, actim kapiyi bende benim gibi yap yzuume konus arkamdan degil saygisiz dedim evine girdi hemen :)
(17,544 puan) tarafından
Böylelerine iyi yapiyoruz valla sessiz durani ezerler
(6,978 puan) tarafından
Maalesef iyilik yaramiyor
0 oy
(15,505 puan) tarafından
Cirpilacak yer mi.yok bina içinde cirpiyio ben olsam.yöneticiye şikayet ederim 
(6,978 puan) tarafından
Balkondan yasak, bende yikamaciya veriyorum dedim, süpürüyorum vs, esim izin vermiyor bu kadina bulasma bosver dio ama iste icim icimi yiyor
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Allah iyilerine rast getirsin ya 
(6,978 puan) tarafından
Amin canim ya amin...cidden hakka giriyor ne deyim
(1,418 puan) tarafından
Çok değişik insanlar var canım işin kötü yanı üslub bilmeyen de çok maalesef
(6,978 puan) tarafından
Allah islah etsin
(1,418 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Benimde birkaç komşum var ayda 2,3 kez o halıları kaldırır çırpar tak tak ses gelir, ya diyorum bu millet temizlik hastası, bende temizliğe düşkünüm ama sirkeleyince gene aynı, ben yıkamaya yolladım geldiler serdim, hergün gırgır yapıyorum, halıları da yazdan kıştan bir kaldırırım evimde tertemiz. Bende sevmem sürekli halı çırpanı
(6,978 puan) tarafından
Ben hic cirpmadim yalan yok sadece yolluklari ufak olanlari ayda yilda bir camdan bi silkelerim o kadar, zaten supuruyorum, yikamaya veriyorum...ne bielyim ya cirpsin varsin ama merdivene cirpmak nedir ya...
tarafından
İşte oda ayrı kafa, valla güzel kollarımı yoramam halı çırpacam diye, süpürür geçerim güzelce mis gibide olur
(6,978 puan) tarafından
Ayni fikirdeyim :)) zaten heryerim agriyor is yapinca tumden sakatlanamam :D
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Valla canm Bn dayanamadım dedim.    

Geçen gün çamaşır astım çocuğun kıyafetlerini yıkadım güzelce bnm ev 2 yönlü hem ön cephe hem arka cephe..  Neyse arka cephe balkona astım arsanın sahibi koca karı var Allah günah yazmasın illallah getirtti sen bahçede çalı çırpı yakmış heryer is çamaşırlar isten kokuyor sinir oldum.. Yazık değil mi Ayşe nene insan yakarken haber verir hiç mi adap kalmadı senin yüzünden emeğime yazık oldu dedim.. Birde Demez mi koku geliyor mu oraya diye kız gebercektim bazen hakkediyorlar böyle 
(2,678 puan) tarafından
Kız yaşlı daha kötü bazen bu 1  2 değil kaç oldu daha neler neler anlatsam inanmasın valla
(6,978 puan) tarafından
Aynen oyle canım tez zamanda tasinirim inşaAllah hayirlisiyla :))
(2,678 puan) tarafından
Bizim nene ölmeden kimse kurtulamaz herkez ev sahibi :))
(6,978 puan) tarafından
Hahahah Allah uyiligini versin emi neyse yasliymis idare edin biraz :)
(2,678 puan) tarafından
He valla cnm :))
0 oy
(168 puan) tarafından

Bina yöneticisine ilettin mi  ? Canım öyle komşular var 100 kerede uyarsan beyni yoksa anlamaz dediğini terbiye yoksunu insanları görmezden gel yokmuş gibi davran canını sıkma... 

(6,978 puan) tarafından
Esim ilk basta sen birak ben yoneticiye derim dedi, simdide bulasma su cirkef kadina dio. Esim dahil herkes biliyor yani kadinin ne oldugunu toplantilarda kendini belli etmis.
(168 puan) tarafından
Ahlaksızlığı huy edinmiş canım o kadın ama yöneticiye bence sen söyle bildir gerisini kendisi halletsin
(6,978 puan) tarafından
Yoneticiyi ben tanimiyorum maalesef yeni tasindi esim tanıyor:))) ama elime firsat gectigi anda diyecem
(168 puan) tarafından
İyi canım sende çok kafana takma
(6,978 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım
0 oy
(322 puan) tarafından
Bazılarının hakkı mağarada yasamak da işte Allah onlara apartman dairesi nasip etmiş. Biz mustakilde iken bile asla kimseyi rahatsız etmezdik ne gürültu ile ne çöp pislik toz ile
(6,978 puan) tarafından
Iste Allah herkese biyle dusunceli komsu versin
0 oy
tarafından
Yöneticiye şikayet et öyleleri ile muhattap olunmaz 
(6,978 puan) tarafından
Esim sen karisma ben sikayet edecem demisti ama simdide bu cirkef kadina bulasma diyor
0 oy
tarafından
Apartmanda yasamanin belli başlı kurallari var nereye cirpicm ne demek cirpmicaksin o kadar
(6,978 puan) tarafından
Iste anlamak isteyen yok ki
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Ana aynı benim üst katı anltn 
(6,978 puan) tarafından
Heryerde var bunlardan demek ki :D
0 oy
(61 puan) tarafından
Valla canm saygısız adama kibarca konuşulmuyorben onu anladm. Ben üstteki e çok ses olyor kitap okuyamıyorum canm dedm. Aradı üsteçkmaya çalıştı. Ne bi kusura bakma ne bşey. Evin içinde top oynuyorlar. VS vs. Gece 12,1 olyor bağıra bağıra konşyorlar. Saygısız adama bşey dense de boş utanma olsa onu yapmaz. Yapacak pek bşey yok yani. Bazen İnan gece 1,2 çamaşır makinesi çalşyor. Eböyle cahile ne diyeceksin 
(6,978 puan) tarafından
Allah akil fikir versin canim tez zamanda kurtulursun ijsaAllah, cok zor cok
(61 puan) tarafından
Aynen öyle canm Hakka giryolar ama..
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Ben zamanında de etmedim tepeme bindiler en son kavga edildi karakolluk olduk xamaninda ses edilmeli
(6,978 puan) tarafından
Abooo ee sonuc? Ise yaradi mi karakol
(2,578 puan) tarafından
Sonra bizimkiler geldi konuştular babam filan biraz sert konuştular şimdi arabalarını dahi görmeyeceğimiz yerlere katıyorlar görmüyorum bile hicbirini
(6,978 puan) tarafından
Oh olaun illa bu raddeye getirecekler insani
(2,578 puan) tarafından
Aynen ve illaki dayak yiyecekler hakettiler çoktan sadece olayın soğumasını bekliyorum pusudayim tek yakaladigim yerde bı iki tane vuracam yoksa gözüm açık gider :)
(6,978 puan) tarafından
Hahaha aman bisver canim ya elini komsuya bulama :D
0 oy
tarafından
Dovecen:) dhjdjdjjd şaka şaka sallla gitsn muhattab bile olma
(6,978 puan) tarafından
Hahahah ahh bi sacini elime dolasam ah :)) ama asiret bunlar belli fururlar beni :D Allah in sopasi yok cikar acisi
0 oy
tarafından
Yönetici uyarsın bence canm sen karışma
(6,978 puan) tarafından
Yönetici uyuyor galiba...aynen ALLAH a havale ettim canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 187 göst.
25 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 536 göst.
0 oy
18 cevap 889 göst.
10 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asya15 (93 puan) tarafından soruldu

376,995 soru

11,282,547 cevap

34,686 kullanıcı

...