0 oy
1,074 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar sorum yukarda evin çocukların mazraflarından hariç size harçlık verirmi kocalarınız bnimki bu zamana kadar istemiyordum borçlarımız vardı anca yetiyordu aldı maaş bugun dedim bana maaşta ayrıyette harçlık verirmisin dedim napıcan zaten bi ihtiyacın oldugunda istiyosun veriyorum dedi ama bn arkamda biraz para olsun canımın istegine harcayayım diyorum sizinkiler verirmi ev mutfak çocuk masrafları dışında

52 Cevaplar

0 oy
(405 puan) tarafından
Benim eşimin işi gereği şehir dışında olduğu için harçlık verir hep 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Mutfak alışverişi ev için alisveris çocukların ve benim.giyecegimi alır onun haricinde ne zaman istersen verir hatta kendi harcliklqrimla 2 bilezik aldim kendime :)

(1,451 puan) tarafından
Ohhh :)
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bugün 50 TL verdi verir arada 
0 oy
(391 puan) tarafından
Ben ona veriyorum :)
0 oy
(470 puan) tarafından
Günde 100 tl veriyodu sağolsun ama boşandık :((((
(1,451 puan) tarafından
Allah daha iyilerle karşılaştırsın cnm
(470 puan) tarafından
Amin cnm sağolasın
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Harçlık ver demem de maaşı alınca giderleri alır kalanı evde kalır bem lazım olursa ordan alır harcarım yada evde olmazsa kartım var ordan harcarım onun da kartta bende olur olmazsa ordan yerim:))
0 oy
tarafından
Banka kartim var kredi kartım var ordan alırım çoğunlukla ama nakit lazım olursa söylerim verir bizde para konusu hiç geçmez verdin aldın almadın falan nebyapiyosan yap ben sizin için çalışıyorum der 
0 oy
(259 puan) tarafından
Allah nazardan saklasin benim eşim kirayı faturayı ayırıp gerisini bana verir mutfak alışverişi falan ben yaparım:) ama yine de para yetişmiyor çünkü asgari ücret :) buna da şükür 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ayrica para vermez cüzdanim hep ayni yerdedir hep icine bakar .simdiye kadar hic boş birakmadi cok sükur istememe bile gerek kalmaz .market avm alisverislerini üst baş alisverislsrine hep beraber cikariz oysaki  
0 oy
(349 puan) tarafından
Valla bnm eşim başta veriyordu ama bn verir vermez direk boş dolu herşeye harcar o gün bitirirdim. Parayı iyi biriktiririm ama bi markete gideyim hepsini harcarım:(eşim de bu yüzden bana hesaplayarak verir
0 oy
(5,220 puan) tarafından
o bana harçlık vermez kart bendedir ben ona harçlık veririm =)) 
0 oy
tarafından
tam düze  çıktık  diyoruz birsey çıkıyor  ev kredisi 2000 tl esim aliyor 3300 faturalar 400 tl yi buluyor belki bu ay harclik verir 3 senedir evliyiz elimize hic para kalmiyorki harcligi birak ustumuze basimiza bisey alamadik 3 yıldır:D bu ayda kayin pederim ameliyat oldu 1000 tl ona verdi sonra ben doğum yaptim insAllah bu maasta bisey ciikmaz :D şabanın olayina döndü bizimkisi

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 682 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,341 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 0852 (728 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 287 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 624 göst.