0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (309 puan) tarafından
esimin suan calistigi yerde sorunları oluyodu maaşı iyi çok şükür ama bu sorunlardan ben sıkıldım artık iyi tahammül ediyo eşim gecen hafta sans eseri Antalya'dan bi firmanın haberi gelmiş git görüş diye bizim olduğumuz yerde şehrin kuzeyi ta kalktık ta Antalya'ya görüşmeye gittik şartları buraya göre çok çok iyi ve saati belli bari eşime yaklaşımlarını cokguzelmis begendi eşimde ordaki işveren kalkmış burda esimin çalıştığı isyerinin sahibini arayip söylemiş adam zaten çıkarmamak için mana ariyo busalajta gidip söyleyince bizim is otomatikman bozuldu tabi haber gelince gideriz diye planlar yapiyoduk çakıldık kaldık burda maaş yükseltiyor daha adam çalışma şartları iyi değilki oyuzden moralimde bozuk zammı flnda umurumda değil busaat oldu esim hala mesaide 3gun mesai yaptığı oldu yazık günah hiç acimiyolar

3 Cevaplar

0 oy
(255 puan) tarafından
Eşinle konuşup iş değiştirmesi konusunda ikna edebilirsin canım bence sizin için daha hayırlı olur
(309 puan) tarafından
iş degistirmek iyi olcak tabi canım da sorun surda bunca işler ayni sektörde olcak suanki patronuda iş adamları derneğinin baskaniymis anliycan eşim baska yere işe girmemde sıkıntı yaratır diyo öyle bi sıkıntı var baska isyerindede çıktığı yerin patronu yeni isinden 3uncu gün cikarttirmis simdi kira cocuk fln olunca bide borçlar tabi cesaret edemiyo daha 10bucukta geldi 11de yeni yattı düşün yani
(255 puan) tarafından
Eşin de çok haklı canım aslında o da geçimini düşünüyo tabiki böyle insanları allah ıslah etsin inşallah
(309 puan) tarafından
aynen cnm şükür detaycidir nolursa olsun demez herseyi düşünür hayırlısı artık napalim
-Reklam-
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Allah iyi insanlara rast getirsin canım 
(309 puan) tarafından
amin canım cümlemizi inşallah Allah razı olsun
(1,431 puan) tarafından
Amin cümlemizden razı olsun inşaAllah
0 oy
tarafından
Ayyy ben okuyunca sinir oldum.benim ettiğim bir dua vardı bunu sürekli okuyup iş bulmuştum

Rabbim senin kolaylaştırdığınin dışında kolay bir şey yoktur sen istediğin zaman engebeli araziyi düzleştirirsn çok ettim vallaahi rabbim nasıp etti inşallah sizde gönlünze göre iş bulursunuz
(309 puan) tarafından
bende sinir oluyorum canım da elden gelen bisy yok hayırlısı olsun diyorum artık

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 432 göst.
0 oy
7 cevap 357 göst.
31 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (256 puan) tarafından soruldu
+4 oy
22 cevap 664 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu