+1 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (280 puan) tarafından
Merhaba kızlar eşim akşamdan akşama çocuğu ağlayana kadar sevip sonra kucağıma atıyor, ben biraz daha ilgilensin en azından benim yükümü biraz olsun alsın istiyorum gece ağlayınca biraz pışpışlasın vs isterken adam kalkıp başka odaya gidip yatıyor. Geçen gün altını değiştirir misin dedim ben *** temizlemem sen yap dedi bugün öğrendim ki kardeşinin altını değiştirirmiş. Duyunca kaynar sular döküldü kafamdan. Siz olsanız bunu bildiğinizi nasıl dile getirirsiniz

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
B.kunu temizlenmeyecegi çocuğu ne diye yapmış babalık vasfini öğrensin önce 
(280 puan) tarafından
Kesinlikle..
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Benim eşimde öyle kendi çocuğuna değer vermez nazlamaz şımartmaz ama yigenini el üstünde tutar erkekler çok garip gerçekten
0 oy
tarafından
Çok basit bir daha dediğin de yok cekerse kardeşinin bo kunu temizlemeyi biliyodun. Derim hemen
(280 puan) tarafından
Sonra gelsin kavgalar... Valla yoruldum canım bişeyleri yoluna koymaya çalışmaktan
(81 puan) tarafından
Iste insan diyemiyor huzur kacmasin diye, essek gibi yapacaksin diyemiyor, kadinlar tek basina yapiyor sanki çocuğu, allah kolaylik versin, bende de var bi tane,hamileyim,simdiden geceleri ben bakmam,kaldirma, uyanırsam baska odaya gecerim diyor, cunku ben çocuğu komsudan yaptim, tovbe yarabbim, ikimizede allah kolaylik versin canim
(280 puan) tarafından
Çocuk doğmadan hesabını mı yapıyor.. Boşver canım biz çok güzel bakıyoruz çok şükür evlatlarımıza Allah kimseye muhtaç etmesin bizleri
(81 puan) tarafından
Amin canım, allah kimseye muhtac etmesin diyorum bende, allah bize güç kuvvet sabir versin, zaten boyle diyenin yapacagi isten hayir gelmez diyorum bende
0 oy
tarafından
Erkek milletinij çoğu böyle 15 günlük bebeğim var eşim horul horul uyuyor sabah ağladım sinirden
(280 puan) tarafından
Canım benim sabır diliyorum sana, ilk 40 gün ben de yapayalnızdım çok zorlanırdım ama geçiyor inşallah sen de çok rahatlarsın
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ya herkeste de bir çeşit var. İnsan eşine yardım için olmasa bile kanı kaynar çocuğuna sever tutar. Küçük bebek tuvaletinden de tiksiindiğinden de yapmıyor belli. Bir daha söyle altını al diye eğer derse almam o zaman bildiğini belli et. Çocuk tek senin değil yardımcı olmak zorunda 
(280 puan) tarafından
Evet haklısın
0 oy
(1,785 puan) tarafından
İşte her erkekten her kadından çocuk yapılmaz keşke çocuk yapmadan önce hal ve hareketlerine baksaydin ne diyim bokunu yesin cocugunun
(280 puan) tarafından
Çok güzel rol yapmış anlayamadım canım
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Benimki de pek yardım etmez ama çoğu zaman da onun kucağında uyuyor bebeğim. Hakkını yiyemem uyuttugu günler de oldu ama yetmiyor tabi. 
(280 puan) tarafından
Destek oluyormuş ne güzel ufak gibi görünen büyük bir şey aslında
(2,165 puan) tarafından
He valla orası öyle canım.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hiç bir şey yapmıyorsa ona bir daha çocuk yok ben buna zor bakıyom sende yardım edeceksin derim yani tek başımıza yapmadık öyle mamasınla benzini almakla babalık bitmiyor o çocuk ilgi alaka istiyor bizde insanız dinlenmeye hakkımız var 
(280 puan) tarafından
Kesinlikle iki gündür de hiç halim yok diye atıyo kendimi koltuktan koltuğa ne var hayatında değişen sanki bütün gün bebek bakan sensin diyince saçmalama oluyo...
(7,376 puan) tarafından
Çek karşına konuş canım belki çözersiniz
0 oy
(9,556 puan) tarafından
Çocoğun bo*kuna kurban olsun o
(280 puan) tarafından
Olsunn

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 166 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 351 göst.
25 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 615 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,175 soru

11,350,051 cevap

34,817 kullanıcı

...