0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
1 senedir evliyim,Rabbime dua ederken hep derdim evlat hsretimi gider nolur hayirli bi evlat nasip eyle senin yolundan cikmiycam kapanmayida cok istyodm bekarlgmdan beri zten ..

Neyse tedavi sonuc verdi 1 sne snra hamileydim.Sukur 2 hafta gecti ogrendim bi gece ruya gordm karnm kocamandi basim kapaliydi cok etkilendm sabah kalktm birden esime ben kapaniom dedim suan 4 ayimiza girdik bebegmle sukur bende alstm diyebilirim fakat sal konusunda cok acemiyim.

Bana tavsiye verirmisiniz hemen sekil alan sallar hangisi netten getirten varsa hangi site yrdimci olurmusunuz 

22 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Site söyleyemem fakat bende kapalıyım pamuklu şalları tercih edersen rahat edersin ipeklerde falan zorlanırsın
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ben sal kullanmıyorum canm siyah ferace ve siyah başörtü kullaniyorum
0 oy
(622 puan) tarafından
Pamuklu şal yapılışı kolay oluyor onu al canım
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Masallah rabbim daim eylesin canim :) .ben sadece pamuklularla rahat ediyorum. Sefamerveden aldim.bikac kez. Ama magazadan dokusuna dokunarak daha iyi secebiliyorum. Yumisacik dokululari aliyorum hep
0 oy
tarafından
Ben ev içinde mahallede hep yazma takıyorum sadece bir misafirliğe yada uzak bir yere gittiğimde eşarp takıyorum
0 oy
(28,397 puan) tarafından

Medine ipeği şal cok kullanışlı olur Rabbim niyetini daim etsin 

(81 puan) tarafından
Amin cok tsekkurler
0 oy
tarafından
Kapalı değilim ama anlarım 

Tafta hariç ipek şallardan bazıları kayıyor şekil vermesi zor 

Sana tavsiyem çıtçıtlı hazır şallar var onlardan kullan
0 oy
tarafından
Bende kapalıyım ama kuzum sal hiç kullanmadım 
(81 puan) tarafından
Esapmi kullaniorsunuz
tarafından
Evet canim
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Zaten ilk baslarda hep kötü oluyor esarplar yapa yapa alışırsın canim merak etme :)
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Rabbim daim etsin canim. inan esarp daha kolay bence.denemeni tavsiye ederim. bende ilk kapandigimda sal kullandim esarp cok zor sanardim sonra bi denedim salla ugrastigim vakitlerime acidim 
0 oy
(19,781 puan) tarafından
Penye şallar çok kolay şekil aliyo 
0 oy
(88 puan) tarafından
Aker sport şalı kadar ütü istemeyen rahat kullanımlı asla eskimeyen bir şal görmedim tavsiye ederim hangi sport grubu olduğuna bi bakıp söylycem her sport güzel değil 
(81 puan) tarafından
Instgramniz varmi bi sitede gordm moda ebrar die pamuklu sallar kullansli olrmi sizce
(88 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Var canım pamuklu şallar ütü çok ister şekil alır ama siner yani markaya ve kaliteye göre değişir pamuklu şallar özellikle yazın kesinlikle kullanmalı ama kışın biraz daha polyesterlere kayabilirsin şekil kolay alır ütü derdi yok hava soğuk sıcak tutar vs vs
0 oy
(790 puan) tarafından
Şifon şallar çok basit şekil aliyor
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Hazır şaplar var canım onlara bak video izle evde yap alıştır ben öyle öyle alışmıştım 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm ben siyah pamuklu eşarp kullanıyorum çok rahat sal biraz ugrarstirie ama diğeri ignele geç ❤️
0 oy
tarafından
Kuzum hemen şekil alan şallar penye pamuklu olmayanlardan tül şallar şifon şallar çok kolay model alıyor .... Bu arada çok sevindim yaaaa bı ömür devam eder inseallah 
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Instagramda yagiz esarp.sal var oraya bak.istersen butun modelleri de kendilerinde deniyorlar zaten
0 oy
tarafından
En kolayı ve de güzeli bence eşarp 
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim sonperiscarfs diye bi siteden aldim ben.basta tereddut ettim ama bayildim.medine ipegi aldim.dikisleri durusu renkleri cok guzel.boyle parlakta var ama onlari alma bence.Rabbim daim etsin cnm
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Benim şallarım hep taftadir kolay şekil alıyor yaptıkça alışırsın zaten canm 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 298 göst.
9 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mmmm (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 885 göst.