0 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (168 puan) tarafından

Kızlar ben eşimi aşırı kıskanıyorum eşimde aşırı kıskanç sizin eşleriniz nasıl yada siz kıskançmısınız?

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence fazlası zarar kesinlikle ben tabi ki kıskanıyorum ama öyle saçma sapan tripelr atmam kızmam eşime burda okuyorum kız kardeşinden kendi kuzenimden kıskananlar falan var bence saçma o kadara gerek yok tabi ki de bi kızla canımlı cicili konuşamaz işi olmayan birinin numarası olamaz muhabbet edemez ama iş gereği vs olursa bişey demem o da aynı şekilde bana öyle davranır kuzenlerimden kendi akrabalarından kıskanmaz işim gereği erkeklerle konuşursan bişey demez ama boş muhabbet yaparsam ortalığı yıkar
tarafından
İyi değil malesef televizyonda her gün görüyoruz kıskançlık kavgalarını cinayetlerini hepsi böyle masummuş gibi görünüyo başta ama sonra hastalığa dönüşüyor benim eşim bi ara kuaför önlüğü satıyordu koronadan zorunlu olan tek kullanımlık rehberinde uşakta ki bütün kuaförlerin numarası vardı hatta Salihli İzmir kula afyondan bile vardı telefonu ortada olur hep açıp bakardım bu kim diye söylerdi tamam derdim şimdi onlarla işi bitti satış yapmıyo silmiş bu kadar basit ben de geçen sene staj yapıyodum malum inşaat mühendisiyim hep erkekler vardı rehberimde sordu bu kim mühendis dedim tamam dedi o kadar yani
(14,017 puan) tarafından
Bence de kesinlikle bir dozu olmalı şimdi o insanlar yüzünden boş boş kavga çıksa tartışma olsa daha mı iyi yanı mantiken bir kere yalnış
tarafından
Aynen öyle canım valla zaten ben ne kadar kıskanırsa kıskanayım ne kadar dikkat edersen edeyim kanında varsa şerefsizlik bi yolunu bulur yapar ki bu da hiç bir zaman gizli kalmaz ortaya çıkar
(14,017 puan) tarafından
Aynen öyle kıskançlık yaparsan anca kendini yer bitirirsin
tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne ben kıskançım ne de o daha öyle bi kıskançlıgımız olmadı
(168 puan) tarafından
Şaşırdım vallahi
0 oy
(17,646 puan) tarafından
Önceden aşiriydi cocuklqrdan sonra normale döndü  yine kuzenlerimle filan görüstürmuyo ama :D
(168 puan) tarafından
Vallah bizde çocuk var 2. Gebeliğimde var ama genede dozu azalmadı :)
0 oy
tarafından
Çok çok nadirdir kısksnmamız bizim
0 oy
tarafından
Evt kıskancım evet kıskanç ama nerde ne yapacagimizi bildiğimiz için kimse kimseye müdahale etmez :)
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Eşim normaldir, sadece kıyafet konusunda çok sorun yaşıyoruz o konuda herşeye karışıyor. 

Bende eskiden çok kıskanctim artık bende normalim ya ☺️
0 oy
tarafından
Bende eşimi kıskanmam oda beni kıskanmaz dozunda olduğunu düşünüyorum bir birimizi kıskandıracak şeyler yapmadığımız için sorun yaşamadık 
(168 puan) tarafından
Bence bir ilişkide evlilikte kıskançlık azda olsa olmalı tamamen olmaması da bir garip
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bn birazcık fazla kıskancım onunki DHA az. 
(1,517 puan) tarafından
:D kıskanıyoruz ne yapalim çok bakımlı güzel gitmesindrn bile o kdr rahatsız oluyorum ki :D
(168 puan) tarafından
Ya bazen takılıyorum hayırdır aşkım saçlar yapılmış diyorum ama işe gidiyor temiz bakımlı olmalı onda sıkıntı yok ama bazende diyorum bu kıskançlığın dozunu mu kaçırdım ya bunalırsa uzaklaşırsa
(1,517 puan) tarafından
Yok ya bnmkinin çok hoşuna gidiyor hicbri zmn bu zamana kdr rahatsız olmadı. Tabi.temiz olması lzm ama aşırı dikkat çekici güzel giyinmesini istemiyorum :D
(168 puan) tarafından
Canım sen benden betersin :D
(1,517 puan) tarafından
:D :D :D :D eşim rahatsız olmuyor çok şükür
0 oy
tarafından
İkimizdede hafif kıskançlık var
(168 puan) tarafından
Vallah ilk bi hafifledi sonra gene dozu arttı benimkinin
0 oy
tarafından
Eşimde kıskanç değil ben de kıskanç değilim ve halimden memnunum öyle kıskançlığa filan gelemem çok darlanırım
(2,633 puan) tarafından
Açıkcası beyazsayfa bende aynı şeyi düşünürdüm. Hayat bana zindan olurdu hatta. Ki boşanmaya giderdi bu yol.
Eşim univdeyken çok kıskanır kısıtlardı bunun yüzünden kaç kere ayrildik hatta kim bilir.. ama evlenince tam tersi oldu çok şükür. Zaten uzakta olduğun için bu tavırlarım derdi yanimda olsan böyle olmaz derdi yanina geldim adamda kıskançlık kalmadı
tarafından
Bizim de aynı sevgiliyken tayt giyme derdi ben de babam karışmıyor sen ne karışıyorsun derdim giyerdim gezmeme laf ederdi dinlemezdim biz de bu kıskançlıktan ayrılmıştık bi evlendik adam tamamen değişti şimdi hep der göreve gitsem gözüm asla arkamda kalmaz der güvenir, bu durumdan çok mutluyum
(2,633 puan) tarafından
Hahajaj sen tayt falan diyince aklıma geldi. Bordo ruj sürmeye bayılırdım aşırı kızardı. Her sabah görüntülü arar ne giydiğime bakar öyle gönderirdi okula. Vay beee ne iğrenç günlerdi. Şimdi sürsem bi öpücük versene der :D uzak mesafe ilişkileri kötü oluyor yaa. Çok çektim ve çektirdim ama çok şükür evlenince düzeldi
tarafından
Önemli olan sonuç canım Allah hep mutlu etsin inşallah:)
(2,633 puan) tarafından
Amiiiiin cümlemize :)
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Gerektiği zaman ikimizde kıskanırız ama abartı olmaz bizde 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ben kıskanç değilim, kıskanılmaktan da nefret ederim. Eşim eskiden çok kıskançtı. Evlenince düzeldi. Bende törpüledim onu. 
0 oy
(12,877 puan) tarafından
Ne derece kıskançlığıniz 
0 oy
(8,960 puan) tarafından

Bendensin kuzumm:)

(168 puan) tarafından
Nasıl azaltıcam bu kıskançlığı bir bilsem bazen abarttığımın farkındayım
(8,960 puan) tarafından
Kendime Zararım kendime ona belli etmeyeyim derken kafayı yiyorum
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Biz sevgiliyken öyleydik birbirimizi çok aşırı sıkardık, şimdide belli bir seviye var tabiki ama 8 senelik ilişki üzerine artık dozunda şükürler olsun. Öbür türlüsü çok yıpratıcı.
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Hersey yerinde ve dozunda olmalı yani %50  :angel:

(168 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Evlenöedn önce kıskançlığından bıkmıştım evlendk artık kıskançlk derdmiz kalmdı yanmda olmadığı içn kıskanıhmş meğrse :)
(168 puan) tarafından
Vallah bizimde azaltmamız gerekiyor onu anladım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 899 göst.
5 Temmuz 2020 Aile kategorisinde elifnurry (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 927 göst.
9 Şubat 2020 Aile kategorisinde Emine müjgan (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pasa annesi1 (167 puan) tarafından soruldu