0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Dün esim gidiyor diye yazmistim az once gorumcem paylasmis esimin resmini hayatindan mutluluk eksik olmasin yolun acik olsun abim yazmiş. Resimde mutlu gözükmüyor eşim ama ne hissediyor bilmiyorum. Eve gidecek bikac saate ne olacak bakalim surekli buraya yaziyorum cunku konusmam lazim birileriyle kafam cok dolu evde beni goremeyince eksiklik hissedicekmi yada tek kaldiginda aklina gelir miyim sizce konusmaya cok ihtiyacim var kizlar 

8 Cevaplar

+1 oy
(790 puan) tarafından
Canm o degilde sen duramiyosun belli o arayana kadar arama sakın bak dayanamadi der dahada aramaz seni
(153 puan) tarafından
O nasil bu kadar rahat onu anlayamıyorum gercekten biz onunla sevgili degiliz neden boyle yapiyor bilmiyorum. Cocuk olmasa gercekten hic takmam bile ama cocugunu da mi özlemicek bu adam
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Gorumce degilmi hemen yilan gibi siii dio bekle bakalim kuzum inşallah yokluğunu anlarda alir evinize gecersiniz
(153 puan) tarafından
Insallah anlar canim o resmi gordükten sonra hepsinin numarasini sildim sadece esiminki var ama asla aramam
0 oy
tarafından
Önceki yazılarını dün okumuştum konuyu bilmediğim için eşin kolay kolay pes edicek gibi gelmiyor bana ya kararının arkasında dur kafana takma yada ara eşini bilet alsın evine dön 
(153 puan) tarafından
Yok kuzum o eve kendi sözümü cigneyip dönersem aciz sanar beni dönemem ama pisman olacak mi cok merak ediyorum o yatakta ben olmadan nasil uyuyacak bebegimizin kiyafetlerini görünce hic mi üzlmicek
tarafından
Eşinin huyunu sen herkesten daha iyi bilirsin fakat yanlış hatırlamıyorsam eşinin seni çok rencide edici kırıcı sözleri vardı şimdi sen burnu sürtsün pişman olsun diye beklerken adama istediğini vermiş olma nasılsa gelmicek diye düşünmesin
(153 puan) tarafından
Valla oyle düsünüyorsa da ayrilsin artik napiym bdni istemeyen adami
0 oy
tarafından
Kuzum bak söylüyorum sana şimdi hissetmese bile bi kaç haftaya mutlaka hissedecek emin ol
(153 puan) tarafından
Insallah kuzum annesigil onu doldurmazsa hisseder insallah ama bir hafta ne beni aradi ne cocugu sordu yine de eksikligimi hisseder mi dersin . Bu gidişinde onunla beraber gitseydim nasil olsa hep benimle diyip degersizlestirecekti beni
tarafından
Öyle yapardı emin ol. Bu sefer annesi gil doldura bile evde kimse yok yerini mutlaka arayacaktır
(153 puan) tarafından
Insallah ya hatasini anlamasini cok isterim
tarafından
İnşallah anlar kuzum
0 oy
(895 puan) tarafından
Ama bizi merakta birakma.yaz hem dertlesir hem akil alirsin cnm
(153 puan) tarafından
Gitti istanbula iste kuzum hala arayip sormadi mesaj da yazmadi komsularima sordum dun aksam camda sigara icerken görmüşler evde yani suan
(895 puan) tarafından
Asllinda bi uygula var adini bilmiurm.tlfnuna yukluyorsun.nerde oldugunu goruyrsn.en azindan nerde bilirdin.bekle bakalim ne olacak cnm benim uzulme
(153 puan) tarafından
Evet baktim da o uygulamaya onun telefonundan onaylamasi gerekiyor
(895 puan) tarafından
Canim sakin arama msjda atma.illaki bisekilde konusrsnz.ama ilk sen ararsan bu son olmaz bidaha yapar nasilsa doncek eli mahkum der.o arasin anlasin hamile esini birakip gitmenesini gerektigini
(153 puan) tarafından
Yok canim ben aramiyorum ama o da gururunu yenip arayacagini düsünmüyorum
0 oy
(64 puan) tarafından

Sen gör diye paylsmsdr kesn :angry:

(153 puan) tarafından
Kesin oyle zaten gorumce iste ***** kız
0 oy
(6,907 puan) tarafından
senin koca inatçı galiba sen ondan daha çok takıyorsun sanki sen duramayıp arayacak gibi sin kız
(153 puan) tarafından
Valla duramicam galiba bu telefonu benim elimden alsinlar bence tutamicam kendimi bi bahaneyle mesaj aticam

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 403 göst.
25 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.