0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından
Bugün  ikindinden sonra icime bi öküz  oturdu hickira hickira aglayasim var. Ortada hic  sebep de yok. 

4 Cevaplar

0 oy
(912 puan) tarafından
Agla canim insan rahatliyor :) gecen aynisi banada oldu gece tam yattik basladim aglamayaa ama nasil bagira bagira hic sebep yokken. Belki 1 saatten fazla agladim ama gecti sonra misil misil uyumusum...
(800 puan) tarafından
Canim yemek bile istemiyor esimin dalga gececegini bilmesem aglarim da simdi dalga gecer
(912 puan) tarafından
Benimki once teselli etti sonra dlga gecti :)) o dalga gectikce tekrar agladim Allah yardimcimiz olsun zor ve güzel zamanlar birarada
(800 puan) tarafından
:)) delirdin iyice kafayi yedin falan der benim esim de üzgünüm  moralim  bozuk diyorum  sebebini soruyor bilmiyorum diyorum  bilince anlat teselli edeyim diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağla gitsin kalmasın içinde 
(800 puan) tarafından
Bu gidisle oyle olacak galiba
0 oy
(1,517 puan) tarafından
çok yaşıyorum hele öyle alınma kırılma varki varki sorma gitsin
(1,517 puan) tarafından
:D :D :D biZimkinin kafasına taş düşmüş ondan herhalde normalde kizsam alinsam triplensem oda benden alınır kırılır :D şimdi pohpohluyor çok güzel ins böyle devam eder zaten çok birşeycik kalmadı 1 ay dişini sıksn
(800 puan) tarafından
Bir ay sonra pabucun dama atilacak desene:))
(1,517 puan) tarafından
Zaten diyor bir ay sonra limitin bitiyor :D sabır çekiyor birsey olmaz benim sayemde ne güzel zikretmis oluyor Allah'ım sabır ver diye :D
(800 puan) tarafından
:)) o zaman da ilgi yok  diye oturup aglariz artik
(1,517 puan) tarafından
:D onuda yapıcam bu zamana kadar ilgi yok deger yok diye çok yaptım bu ay kendine geldi beyefendi zeki işte son bir ay kaldı diye oda :D yoksa çok ağlattı sanki çocuktan sonra hep agliyacam gibi :D :D
0 oy
tarafından
sen yine aglamak istion ben hem aglayipp resmen ölmek istiorummm kafayi yedikk valla :(
(800 puan) tarafından
Dun asiri mutsuzdum simdi tum o üzüntü  gecmis sabah uyanunca :) acaba bebegin psikolojisi anneye yansir mi hani bizim stresimiz bebege yansiyor ya bunun tersi olur mu
tarafından
bende anlamiorumm ki onu amma kendimi yanliz hissediorummm insanlardan uzaklasiorummm kafayi yemelikk oldumm benimki halla duzelmedi zatenn:((

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 660 göst.
12 Haziran 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 784 göst.
9 Nisan 2019 Diğer kategorisinde biranneadayıyımm (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,321 göst.
21 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 411 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...