0 oy
396 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

Evet kızlar fikriniz nedir

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana sağlıklı gelmiyor bu cnm ya bilmiyorum ama içim almıyor neden se
tarafından
Hmm sağol canım
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Aynisindan var annem almisti kizima 2 3 sefer ancak koymusumdur guzel hopluyor egleniyor ama indirip bindirmesi tam bir iskenceydi cok zor geldi bana fazla kullanmadik dueuyor hala oyle bi kosede. Bikac seferde 2.yi kullanirim heralde sonra yine bi koseye. Bence salincak daha mantikli.
tarafından
Berki kucağımda hop hop yapınca çok gülüyoda dedim sever herhalde
(3,151 puan) tarafından
Yani cocuklar seviyor aslinda benim kizimda 8 9 aylikken koydum bikac defa hosuna gidiyodu kendini yerden destek atip ziplatiyodu ama indirip bindirken cok zorlaniyodum kolu bacagi takilip duruyodu kircam diye korkuyodum kaldirmistim sonra :)
Sen bilirsin istersen bi dene  uygun zaten bebekler seviyo genelde :)
tarafından
Hmmm tavana astınız dime
(3,151 puan) tarafından
Yok canim bizim dogalgaz borumuz geciyordu kapinin ustunden ona asmistim kapi acik duruyordu o kapi boslugunda biniyordu. Ama normalde tavana asmak gerek galiba oyle uygun bi yer yoksa.
0 oy
(774 puan) tarafından
Ben de almayı düşünüyorum kuzum. Sürekli kucakta gezmek istiyor çünkü. Artık kollarım ağrıyor taşımaktan işimi de yapamıyorum. Buna koyunca belki oyalanır
tarafından
Bizim çok kucak Sorunumuz yok ama hoplamayı seviyo o yüzden almak istiyorum 35 tl
(774 puan) tarafından
Evet o zmn yürüteç diyecegim ama o da pek faydalı degil bebekler için. İskelet sistemi için zararlıymış. Bir arastır yine de aklını karıstırmak istemem.
tarafından
Yürütecimiz var ama bunu alsammı diye düşünüyorum canım
(774 puan) tarafından
Bunda sıkılabilir. Fazla hareket imkanı olmadıgı için
tarafından
Hm aynen canım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,014 göst.
0 oy
0 cevap 82 göst.
0 oy
15 cevap 710 göst.
0 oy
11 cevap 394 göst.
13 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ümranşen (1,631 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...