0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çay içiyoruz her çay icmemizde şeker atacam çaya karistircam diye beni yorar ağlar ağlar ben yapcam neyse o çayı bana icirmezbende artık şeker getirmiyorum sofraya çünkü bir kase şekeri hepsini bir çayın içine dolduruyor ve asla bikmiyor

Bugün getirdik şekeri öyle gerekti istedi vermedimtam bir saattir şeker için ağlıyor çaya atacakmis ne dedimse vazgeciremedim hala ağlıyor hala onu istiyor salya sümük ağlıyor ha deyin ben napayım kızlar artık pes ettim ama .vermeyecm. her çay icmem de bı kase şekeri boşaltıyor napayım:'(

11 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Verme canım heryerde yapar ağlasın iyice içini döksün başka biseyler ver eline daha önce vermedin bı paket çikolata küçüğünden vs yada oyuncak
(3,055 puan) tarafından
Her dedini yaparsan olmaz üzerine düşme onun ağladı yerde durma ağır ağır susucak canım anlıyorum biz anneler dayanamıyoruz ama bazı huylarını böyle unutrmak lazım
tarafından
Galiba zor  hele ikinci çocuk tam bu dönemine denk.geldi cidden
(3,055 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah sabır geçecek bu zamanlarda diğeri ne kadarlık
tarafından
İnşallah canım digeri iki hafta oldu
(3,055 puan) tarafından
Ya yavrum çok küçük biraz da kıskançlık var annesi belli idare et ikisinide inşallah:)
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
İki yaş en zor geçen sendrommuş canım. Kiminle konuştuysam bebek bakıma kim yazdıysa çok zor geçiyor dedi. Sabret her şeye hayır deme ama sabırla neden olmayacağını anlat. Hayır dersen bu defa inat yapar daha çok hırçınlaşır. Derste de görmüştük bunları.
(2,493 puan) tarafından
Olmaz dediğin için istiyor işte. Ona cazip geliyor. Atsın bikere ikinci atışında iç bi yudum çaydan "ayy annecim ne kadar kötü tadı ben bunu içemem bidaha atmayalım tamam mı? Atmak istediğimde ben sana söyleyeyim" de. Huyuna git. Zor bi dönem gerçekten. Bir de öyle dene.
tarafından
İşte anlamiyor anlamıyor bir kere atıyor vazgeçmiyor tamam bitti diyorum çok şekerli oldu icilme diyorum bak bu sıcak ağzını yakar diyorum yok yok ille atacam.hepsini atacak illeyim vazgeçmiyor
(2,493 puan) tarafından
O işe yaramadıysa duyarsızlaş canım. Ağlasın gel geç yanından göz teması bile kurma.
tarafından
Öyle yapıyorum inanki ama çok ağlıyor içimde gidiyor napim
(2,493 puan) tarafından
Bıkar canım senin sabır etmen gerekiyor
0 oy
tarafından
Üstüne düşme ağladıkça ağlama şöyle olur böyle böyle olur fazla üsteleme bırak ağlasın sen üstüne gittikçe daha çok inat edecek ağlamaya başkanlığında kendi haline bırak umursama şuan kardeşi kıskandığı için başka şeylerden çıkarıyor acısını dikkat çekme çabasına girer ilgi iyi yada kötü fark etmez yeterki üstünde olsun çabası vardır ki başarıyor da yapacagin tek şey sakin kalmak ve umursamamak 
tarafından
Gerçekten öyle ağlıyorki duan biz işkence yapıyoruz zanneder nasıl ağlıyor vazgeçmiyor nasıl kandıracam bilmiyorum basım kaldırmıyor artik
tarafından
Aynı aynı benim kizim da aynı öyleydi banyoya sokardım mesela babası kardeşiyle kaldı diye saçma sapan şeyleri bahane eder çığlık çığlığa ağlardı dediğin gibi duyan banyoya soktum ıslatıp ıslatıp dövüyorum zanneder kapıya dayanacaktır diye korkardım ")) susturmak için yapmadigim şebekelik kalmazdı sonra eeehh dedim ya seninle mı uğraşacam ağlarsan ağla bakti ki ben umursamıyorum sustu bıraktı ağlamayı ")
tarafından
Ne fenalar yaa
tarafından
Ooo hemde ne fena parmaklarında oynaşıyorlar bizi tamam kıyamıyoruz her dedikleri olsun mutlu olsunlar ağlamasınlar diyoruz ama bazı aile içi kuralları ağlaya sızlaya öğrenmek zorundalar canım diyorum ya umursama bırak kendi kendine ağlasın elbet artık ağlamasının fayda vermediğini anladığında vazgeçecek güven bana ")
0 oy
(578 puan) tarafından
Gozumun onune gldi tanidik bi tablo.gorümcemin  cocuklari ikiside oyleydi illa istediklerini yptirirlar 1 saat 2 saat aglar yine yaptirirlardi.cnku oyle alismusti .agladilarmi ypardi istediklerini cnm vlla sakin sussun diye ypma istedgini ahlagı bozulup gdyo .
tarafından
Vallahi yaomiyorum ama tahammül edemiyorum ağlamasına da böyle varya beynim yandı bir digeride iki haftalik . O ağlıyor o susuyor neyse ne deyim canları sagolsun
(578 puan) tarafından
Saglsun cnm
0 oy
tarafından
Kız aynı benimkisi yok bardakları ver birbirine boca edecem yok bilmem dökücem offff istediğini vermeyincede ağlıyor 
tarafından
Aynen valla diyor birbirine dokeyimonu ona katayim bizimkide kafa deli oluyom
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bı kere hayır dedi isen o devam etmeli ilgisi başka şeye çek bı kraker ve ufak çikolata mesela şarkı aç şöyle devam ederse her yerde yapar 

Ve evet malesef 2 yaş sendrom mu ne işe inat ağlama kendini yre  atma vs vs herşey var 
tarafından
Herşey hemde herşey varmış cidden ne zaman bitecek artık yoruldum
0 oy
tarafından
Verme canım istikrarlı ol inat edip ağlıycak tabii hatta çıldırmış gibi ağlıycak ama sen pes etmezsen bırakır zamanla öyle yapmayı 
tarafından
Vallahi hemde nasıl agliyo
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Şuan 2 yaş sendromu nda ondandır benim kızda iki yaşında o da öyle sürekli hırçın sürekli ağlıyor sürekli istediği şeyi yapmaya çalışıyor sürekli benim dediğim olucak diyor 
tarafından
Nasıl basedecem bilmiyom
(1,331 puan) tarafından
Valla bnd aglouyodum napicam diye çok korkuyorum geçiyor
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Ilk once ndn izin vermedigini anlat snrada birak aglasin ici acilir cnku butun uzmanlar cocuk agladiginda dedigini yaparsanz her istedgini yapacaginizi dusunur diyo
tarafından
Valla yapmiyorum istediğini ama saatlerce agliyor
(1,235 puan) tarafından
Aglasin bi yerde birakacaktr aglamayi
tarafından
Bu dönem ins hemen biter
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ahahaha ya :D şimdiki çocuklar çok feci ya 

tarafından
Hemde cokk
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ağlasın canım, her ağladıgında ne için ağlıyorsa verip susturmayın ağlayarak isteklerinin olmayacağını öğrensin, bu arada kaç yaşında :)) 
tarafından
İki yaşında

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 170 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 97 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevily (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 409 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu