0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
Ikizlerim var 2 bucuk ayliklar salonda yatiyordum annemle bakarken yani ikimiz de salondaydık neyse annem gitti kaynanam ve saz ekibi geldiler dun daha bir bugün 2. Gun kaynanam esime siz salonda yatin ben odanizda diyo ee esim bakcaksa ben odamda yatayim salakmiyim 2 kisilik koltukta yatiyorum sinir oldum

7 Cevaplar

0 oy
(6,275 puan) tarafından
OnLr nie sana toplanip geliyor ben hala anlamis deilim 
(1,113 puan) tarafından
Onu ben hic anlamadim suan saat kac olmus herkes horul horul uyuyor gerçekten horlayacak kadar derin yani düşün ben alt degistirip mama yedirirken digerinin besigini de ayagimla salliyorum bir b.oka yaramiyolar yani
(6,275 puan) tarafından
Bir bo.k yaramadiklari gibi bide yuk we sikinti stresler rabbim yardimcin olsun canim
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Özel hayat diye bısı var acaba bundan haberleri var mi bu kaynana milletinin .ne demwk siizn odanizda yatim git tuvalette yat .yer bulamiyorsan gelmeseydin kim seni zorla cagirdi 
(1,113 puan) tarafından
Yok ayy sinir  oldum odamiz uzak salona duymayacak yani cocuklari ozman ben odamda yatayim
(1,667 puan) tarafından
Keyfe gelmis hasbam .böyleleride babaanneyim diye geciniyolar ya daha neler gorcez kim bilir
0 oy
(13,316 puan) tarafından
İsterse odan boş kalsın asla odanı verme. Zaten u****oldum senin kayınvalidene. Tamam ev işi de lazım ama insan çocuk bakmaktan ev işini bile özlüyor. 
(1,113 puan) tarafından
Yemin ederim yemek yapip toz almayi ozledim
(13,316 puan) tarafından
Valla hafta sonu eşime bak diyorum ben ev işi yapıyorum terapi gibi geliyor.
0 oy
(13,211 puan) tarafından
Hiç tahmin ettiğim gibi olmadı sanırım ev işlerinde destek oluyor mu canım kaldır eşini o saklasın uyutsun baba olmak da kolay değil
(1,113 puan) tarafından
Ev isleri komple onda asla elimi surmuyorum 3 gun oldu ne yemek ne temizlik ne baska bisey bebeklerimle küçük odada duruyorum hep ama uykusuzluk bitirdi beni
(13,211 puan) tarafından
Gün içinde 2 - 3 saat idare etseler sende biraz uyusan hiç teklif etmiyorlar sanırım yarın sen söyle biraz bakın ben çok yorgunum de canım
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Saz ekibi sözüne sesli güldüm canım yaa. Allah da seni güldürsün. Ama ne kadar ayıp ya. Senin yatak odan. Annenle bile salonda yatmışsin onun ne ayrıcalığı var. Ayrica sana yardımcı olmaya mi geldi yatak çekişmeye mi geldi. Benim bildiğim yardıma gelen bebislerin yanında yatar. Takma yatagina da yatırma kimseyi canım. 
(1,113 puan) tarafından
Yoo bebeklere yardim falan yemek yapiyo anca kendi bogazlarina bütün gun mutfakta
(1,521 puan) tarafından
Onada da şükür diyelim o zaman canım. Ne diyim
0 oy
(3,274 puan) tarafından
hiç gelmeseler daha iyi bari hizmet gerekmez canın isteyince yatar istediğinde kalkarsın istediginde toplar istediğinde bırakırsın karisan olmaz kafan rahat olur böyle daha çok sinir ediyolar insani 
0 oy
tarafından
Ne demek canim emzikli kadinin salonda yatması gece sen emzirirsin rahat olamazsın ki biri uyandi mi girdi mi cikti mi diye diken ustunde olur insan ben ne zaman annemde ya da kaynanamda kalsam cocuk odasi benim olur ne biri girer cikar ne kapiya vururlar bizde biri kalirsada misafir odasinda yatar gece mal mülk ortada yatıyorum olur mu öyle şey sende verme yerini anne ben gece emziriyorum rahat edemem de

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 299 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde heygirls (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 304 göst.
1 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 248 göst.
17 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Esence (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 285 göst.