0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (246 puan) tarafından
Yenidogan bebek yorgani yapmak istiyorum nasil yapabilirim

9 Cevaplar

0 oy
(395 puan) tarafından
Ben kullanmadım gerek yok bence. Yinede sen bilirsin ama
(246 puan) tarafından
Elyafdan yapmak istiyom hazr alsam nerde bulabilirim acaba
(395 puan) tarafından
Trendyolda var ama yenidoğan nasıl oluyor bilmiyorum bunlar standart beşik boyunda değilmiler
(4,875 puan) tarafından
Hazırların  boyutları var canım beşik boyutuna göre alıyorsun .
(395 puan) tarafından
Ben bilmiyorum kullanmıyorum valla almadım da sadece trendyolda gördüm
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım yorgan yapacaksanda ünle yap elyaf yada pamukla yapma ben ilk oğluma yapmıştım 3.ye kullanıyorum şimdi
(246 puan) tarafından
Annem yunden yapti cnm var benim dogum eylule geliyo ince bisey yapim dedim hazr elyaf alip dikip
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Benim babam yaptirdi canim daha kullanmadik amaa bence yun yaptir tabi yasadigin sehire bagli bizim burasi cok soguk oluyor 
(246 puan) tarafından
Var cnm yun yorgan annem yapti
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnde yorgan yaptircam ama yün yaptırmayı düşünüyorum cnm Bebeğime o kadar emek ediceksin yün yapma imkanın varsa onu öneririm hemde uzun ömürlü olur besik aldıysan boyunu terziye verip kestirebilirsin yüzünü içini de sn yapablrsn cnm
0 oy
(673 puan) tarafından
Benim kayınvalidem sağolsun yünden yaptı daha sağlıklı bence yün yaptırın 
0 oy
tarafından
park yayagi aldiigimiz yerden yastik yorganda aldik ama yorgsni hic kkullanmadik battsniye ve etekbezleri yetti
0 oy
(822 puan) tarafından
Bebek yorgan ölçüsü 100×150 cm nevresim takımlarıda öyle çünkü annem benim bebeklik yorganımı saklamış bizde onu yıkadık temizledik yorgancıya verip yeniden incecik diktirdik yün gibisi yok bence
0 oy
(89 puan) tarafından
Cnm bnce pek grek olmuyo yorgana bn hep battaniye kullandim dha iyi oluyo yorgsn olmuyo bnce
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Benim kayinvalidem yaptırmış. Ancak o mu bilemedi yorganci mi bilmiyorum. Icindeki yunler kilifin disina cikiyor ayrica yun disindaki kilifta ince hic beğenmedim. Simdi annem yaptiriyorda onunkine guveniyirum cunku evde de onun yaptiracagi yerden almisti yorganimi. Yorganda yun kullan. Hem vucudu dinlenir hemde vucudun statik elektirigini aliyor. Ayrica olcusunu bilmiyorum ama mumkun oldugunca ince olsun. Zaten ilk dogdugunda kullanmazsin ama sonrasinda da cocuklarda bogulma riski olabiliyor birde uzerine agir gelmesin o yuzden hafif yapmaya çalış.

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 85 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde nehir2020 (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
4 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 138 göst.
2 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 247 göst.
2 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu

380,029 soru

11,375,917 cevap

34,862 kullanıcı

...