0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından

kizim yine kafasini vurdu kocaman sisti morardi :'( kizim yurudugunden beri bir huyu var gece acikinca aglamiyo kalkiyo sessizce kosa kosa mutfaga gidiyo orda oturup agliyo gece karanlikda da uyku sersemi heryere carpiyo odasi ayriydi bu huyundan dolayi yanimiza aldik yatakda yatiramiyorum sessizce kalkip gitmeye çalışıyo dusuyo kac kere dustu yer yataginda yatiyo mutfak ara isigi acik birakiyorum artik ama yine uyku hali carpiyo carpmayi gectim bazen uykusu aciliyo gidip koltuklara cikiyo dusuyo son care kapiyi kitledim kosarak kafayi carpti sisti yine olmadi kapiyi actim dun de kostu farkettim pesinden giderken ayagi takildi petege dogru dustu alni kocaman sisti morardi :'( yaninda da yatmayi denedim benim uzerimden atlamaya kalkti bir tuttum iki tuttum ama bir an dalgin uyku hali tutamadim yere yapisti . artik sasirdim napcagimi 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden beşikte yatırmıyorsun canım boyundan yüksek bir korumalikli beşik alıp onun içine Ya tir çıkıp gidemez em azından yazık yavrum ya üzüldüm 
(2,241 puan) tarafından
minik besikde yatiyodu ondan sonra evde yerimiz yok yeni eve tasinana kadar yerde yatsin sonra yatak aliriz büyüdü artik besige gerek yok dedik . hep erteledik ama artik sart oldu tedirginim hep . gunduzleri de oyle heryere tirmaniyo aklim cikiyo
tarafından
Plâstik oyun çitleri var olmadı ondan alıp etrafına bariyer yap bari hiç değilse engel olur hemen kalkıp hiziyla gitmesine
-Reklam-
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Park yatak alın cnm, derin olduğu için ordan inemez 
(2,241 puan) tarafından
haklisin canim park yatak iyi olabilir . suan 19 aylik olcak kac yasa kadar kullanilir
0 oy
tarafından
Yatağından nasıl kendi kalkıyor. Park yatak alın çıkamasın siz alana kadar 
(2,241 puan) tarafından
minik besikde yatiyodu ondan sonra evde yerimiz yok yeni eve tasinana kadar yerde yatsin sonra yatak aliriz büyüdü artik besige gerek yok dedik . hep erteledik ama artik sart oldu tedirginim hep
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Aynı odada yatıyorsanız odanızın kapısını kapat canım 
0 oy
tarafından
Park beşik alın içinde 5 yaşına kadar yatabilir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 378 göst.
0 oy
7 cevap 143 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,815 puan) tarafından soruldu