0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından
Sağıma yatiyorum kizim vuruyor soluma yatiyorum vuruyor sirt ustu yatsam nefessiz kaliyorum  göbeğim ise çok çıktı ezilcek diye korkuyorum nasıl yatiam bilemiyorum ya ikitane yastik koyup oturur pozisyonda yatiyorum birtane yastik ayagimin altina birtanede sarildigim bir yastik var karnimin üstüne yatmiyim diye 4 yastikla birlikte birde ben napicam bilmiyorum lutfen siz nasil yatiyosunuz bana da diyin bi nekadar cok öneri okadar iyi

11 Cevaplar

+1 oy
(6,827 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kac haftaliksin canim ben 32+4 gunlugum sagda daha rahat ediyorum bacagimin arasina yorganimi sıkıstirip yatiyorum cok rahat ediyorum
(1,063 puan) tarafından
Ben 29+2 haftaligim karnim okadar cok ciktiki anlatamam sag tarafima yatinca asiri rahatsiz oluyor okadar vururyor ki anlatamam soluma yattigimdada ayni tepiniyor resmen napcami sasirdim gece uykuda döndugumde uyandiriyor beni resmen pozisyon eegistirim diye
-Reklam-
+1 oy
(6,362 puan) tarafından
Ben hamileyken bi bacagim yastigin ustunde bi bacagimi esimin ustune yatip uyuyodum bi tane de kucuk yastik kucagimda ☺☺  cok sukur oyle uyuyamadigim geceler olmadı ama bu sicakta yastikla yatmak da daha bi sicak yapmiyo mu kuzum
(1,063 puan) tarafından
Yapmazmi ter icinde kaliyorum resmen bunaliyorim kapi cam her yer acik yatyirum fayda rtmiyor esim rahat yatan biri ayagimi atsam o kimildadi gibi uyanicam :)
(6,362 puan) tarafından
Hmm anladm canm :) benimki atmadgm zamanlar uyuyamiyosan at uyu diyodu :D
+1 oy
(6,136 puan) tarafından

Şu ezilecek diye nasıl korkuyorsunuz anlamadım pamuk şeker değil ki yav :D benimde öyle sağ da solda vuruyor sonra baktı annesi uyudu oda uyuyor herhalde uyanmadım hiç. Bende 2 yastıkla yatıyorum biri başıma diğerine sarılıyorum acayip bişey oldum. Tuhaflık bu ya eşim de benim gibi oldu :woot:

(1,063 puan) tarafından
Kiz ağiz üste yatmaya alisik bunyem hayatimda hic yan yatmadim karnim davil gibi olmasina ramen kendimi karnimin ustune yatmaya calisirken buluyorum bebege yaIkkk... benim kiz sadece vursa neyse buldin tepik atiyor degistirene kadar durmuyor :)))) saolsun rahatina duskun denedim vurur vurur uyur dedim ama tam bir saat savas verdik kizimla resmen maasallah
(6,136 puan) tarafından
Ben de oyleydim ama karin agrisina uyanirdim sonra zorla alistim biz 36.2 yiz yeri daraldı fazla rahatsız edemiyor bide demek ki benim oğlum uslu olacak senin kızın cadı olacak şimdiden başlamışsınız mücadeleye:)) kuzum benim rabbim bağışlasın sağlıklı kucağımiza versin inşallah amin.
(1,063 puan) tarafından
Sorma aynisini bende dusunuyorum fazla cadi olcak allah yardim etsin. :) aman iyi olsunlar da allagin izniyle... amin canm rabbim bagislasin evladini sana
+1 oy
(1,114 puan) tarafından
Ben hiç yastık kullanmadım uyuyamadigim geceler çok oldu ama yastıkla yatmayı bi türlü beceremedim zaten son günlerim bekliyoruz artık 40+2
(1,114 puan) tarafından
Yok cnm olmadım bı 39 haftadan itibaren yanlarim batmaya başladı sadece
(1,063 puan) tarafından
Maasallah canm ne guzel darisi bana diyim ne diyim
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm tabi şuan uyuyamamin sbebi sıcaklar bide son günlerim artık bklemkte sıkıcı
(1,063 puan) tarafından
E senin zamanin gelmis kuzum zaten hadi bir avazda insallah :)
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm sancılarım oluyo ama düzensiz henüz :(
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Sağa Sola yattığın da tabiki vurablir ama ezilmesi imkansız kuzum anne karnında öyle basit şeylerden bişey olacak kadar basit değil yattığı yer.. kendini kasma sağ ya da sol tarafina dönerek yat hangisinde rahat ediyorsan sağ sol fark etmez ama sırt üstü yatmak sakıncalı cnm kordon flan dolanablr diyorlar sadece öyle yatma çok uzun süre 
(1,063 puan) tarafından
Sagimda solumda bildin karete yapiyor ben poziyon degistirene kadar durmuyor oturunca duruyor sagda solda yatim diyorum resmen mucadele ediyor benle :))) kafam allak bullak
(6,825 puan) tarafından
Benm bebisim de çok hareketli hatta bnm ki oturunca da aynen devam ediyor :)) bnde çok hareketli olunca doktora sordum çok hareketli diye Dr da dedi ki genel de anne karnında hareketli olan bebek dışarı da da hareketli oluyor hazırlıklı ol dedi resmen :)) ne kadar haklı olacak bilmiyorum ama eğer öyle ise ondandir diye düşünüyorum bu kadar hareket
(1,063 puan) tarafından
Hay maasallah saglikli olsunlarda kuzum ya yeter hayirli sagkikli evlat olsunlar. Bizim doktor bu kizi jimnastige yazdirin yada baleye dedi :) asistaniyla resmen kahkaha attilar ya ayaklarini aciyor ayagi agzinda neler lneler yapiyor allah yardim etsin insallah
(6,825 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah :)
+1 oy
(153 puan) tarafından
Biz 25+4 olduk o kadar karnım yok ama bende sagima soluma yatinca harekwh etmeye basliyor napicama sasiyom sabaha kadar yatak yorgan savasi veriyom valla sirt ustude belim ağrıyor bilemedim kızlar Allah yardımcınız olsun 
(1,063 puan) tarafından
Allah razi olsun canm benim  ya karnim cok yokken siknti degildide baya cikti karnim uzanamyorum o kotu
+1 oy
(244 puan) tarafından

Ben çok kilo almadim ELHAMDÜLİLLAH.

Karnimda öyle aşırı büyük degil. Sivri bir karina sahibim. Çok daralirsam, bacaklarimin arasina yastık koyup yatiyorum.

Yada eşimin üzerine atiyorum bacaklarimi:D

Bazen gicukliginada olda atiyorum. Ben nasil rahat uyuyamiyirsam, oda uyumasin. Bebek isyemesini biliyorlar. Bedavadan baba olmak yok. Biz 9 ay çile cekiyoruz. Onlar oh mis, agrisiz sısısız baba oluyor. Yok öyle bedavaya baba olmak:woot:

(1,063 puan) tarafından
Bende cok kilo almadim kuzum cok sukur ama aldigim hersey sadece karnimda ayaklarim elim kolum ince ama karnim dunya gibi :))) sicakta esime ayagimi atsam heralde ben daralirim ya
(244 puan) tarafından
Benimde tek karnim büyüdü.
Belki senin karnin daha mi büyük acaba ki?
Ben rahatsiz olmuyorum o kadar çünkü
+1 oy
(2,064 puan) tarafından
Ben hep yan yatardım karnımın altına yastık koyardım 
(1,063 puan) tarafından
Onuda yapyorum ama tek basina olmuyor 4 yastikla uyuyabilyorum su yastiklardan kurtulmam lazim
(2,064 puan) tarafından
Çok mu var daha doğuma
(1,063 puan) tarafından
E biraz oyle 29+2 haftaligim kuzum
+1 oy
(1,422 puan) tarafından
Basimin altina koydugum gibi uzun bi yastigi bacak arama alip birazda gobegimin altina dogru koyuyorum canim boylece karnimda havada kalmio yoksa canim acio bazen 1 tanede sert yastigi belime dayiyorum gayet rahat oluo
(1,063 puan) tarafından
Ortaliyosun yastigi yani evet olabilir bak deniyim ben bunu
(1,422 puan) tarafından
Evet canim ben anca oyle rahat ediorm isine yarar ins
+1 oy
(800 puan) tarafından
Benim oglan da sagima yatinca ve sirt ustu yatinca vuruyor sol tarafima yatmaktan tutuluyor sol yanim.
(1,063 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun insallah
(800 puan) tarafından
Insallah :) bugun uykumda sirt ustu yatmisim dun de cok yorgundum hareket etti buyuk ihtimalle  hissedemedim uyandigimda  kasiklarim karnim fena agriyordu
+1 oy
tarafından
Varsa bir yolu çok iyi olur geç uyuyorum sağ sol dönünce öyle bir oynuyor durmuyor yastık koyuyorum farketmiyor gece 2 de anca uyuyorum sabah 6da ayaktayım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 460 göst.
4 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Berram27. (21 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 277 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Berram27. (21 puan) tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,275 cevap

34,857 kullanıcı

...