0 oy
460 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (133 puan) tarafından

Kızlar ya ceyiz dızcem daha hıc bırsey almadım. Ve nasıl seylerden memnun kalınır bilmiyorum. Bundan kullanan var mı fiyati nasıl sizce memnun kaldgnz yada tavsiyeniz var mi 

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yenimi evleniyorsun yeni evleniyorssn burda ne işin var :D

(2,475 puan) tarafından
Yok vallah kendimi kandırmiyorum Rabbım herkese huzur sevgi nasip etsin ☺️❤️☺️ben çok memnunum iyi ki eşimi tanımışım
(2,475 puan) tarafından
Kız bizimkiler de kaldı haahha
(133 puan) tarafından
Hazır evde yasadım 3 yıl. Tayinden dolayı simdi ceyız alıyoruz. Pişmanım herseye zam geldi.
tarafından
Aboooo bacim.zamaninda niye almadin smdi 4 sene önce 8 bine aldığım takımlar 30 bin olmus
(133 puan) tarafından
He kız kocamla kavga ettik küstük hep onun yuzınden beni eski püskü eve soktu tayin olcaz ayagına yıllarca hem burda kendimi asla yeni gelin gibi hissedemezken hemde simdi gıtcek butun altınlarım ayy olan bana oluyor. Gelmıs sımdıde diyor ki paranın önemi yok
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben kullanıyorum bundan güzel memnunum bı tek Karaca'nın bu tenceresini beğendim diğer hiç birseyini beğenmiyorum keşke almasaydim diyorum
0 oy
tarafından
Kütahya çelikten uzak dur vereceğim tek tavsiye bu berbat bir şey 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Karaca ürünlerinden memnun kalanı görmedim canım 
(133 puan) tarafından
Ayyy niye ki ne alım
(1,618 puan) tarafından
Ben tencerelerimi lines aldim gayet memnunum porselenlerim Güral ve Kütahya gayet memnunum çaydanlığım korkmaz berbat
0 oy
(679 puan) tarafından
Ne kadar bütçen var
(133 puan) tarafından
Valla evı komple döşüycem. Marka olsun ama cok pahalı olmasın.
0 oy
tarafından
Karacadan uzak dur ne alırsan al
(133 puan) tarafından
Ayy o derece mı ne alam peki ben pek anlamam. Kimsede yok fıkır veren
0 oy
(2,463 puan) tarafından
İnstagram dan bakabilirsin safflon diye bi marka denk gelmişti bir dükkandan. Granit tencere ve tavasını aldım. 5 sene oldu( parasına göre) memnunum. Daha iyi çeşitleri vardı instagram sitesinde bir araştır. 5 sene olmasına rağmen hafif çizildi sadece soyulma olmadı. Sabah akşam kullandığım halde 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Wvlenicen mi evini mi yenilicen 
(133 puan) tarafından
Meraklı kız seni hahah yok kız  3 yıllık evliyim yeni ceyız alıyorum hele tavsiyen nedir
(6,671 puan) tarafından
Karacadan uzak dur ben Güral porselen in granit setini aldım çok iyi çıktı
(133 puan) tarafından
Ayyy cidden ama niye kimse Karaca sevmemiz
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bunlarda bir alana bir bedava kampanyası var bugün gördüm biliyorsun dimi 
(6,364 puan) tarafından
Pardon ikincisi 1 TL kampanyası
(133 puan) tarafından
Kız hani nerse hangi sayfa Allah askına soyle
(6,364 puan) tarafından
Karaca home sayfasinda. İnstagramda takip ettiğim bir fenomen paylaşmış şimdi senin için yine baktım sanırım kampamya bitmiş sende gir bak istersen 9 saat önce paylaşmış
(133 puan) tarafından
Ayyy sagol cok iyisin
0 oy
(288 puan) tarafından
Bundan siyah bende var bu renk annemde var tencere senin kullanmana bakiyor mesela granit makineye atma elinde yıka çok güzel muhallebi yap yemek yap ne yaparsan çok memnunum tek sorun bana gelenler spagetti kaşığını içine çok sürttüler 2 tane tenceremi kullanamıyorum herkes karaca kötü demiş ama ben memnunum kullanımla alakalı bence
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Markanın bu modeli güzel etlitm kullanıyordu memnundu. Çelik tencere ben korkmaz kullanıyorum hiç gerek duymadım granit sete. Sadece bir tane ayrı aldım pilav icin ama çelikte de yapıyorum yani şart değil bence
0 oy
(803 puan) tarafından
Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur kimi memnun değil bende aynisi var 2 senedir kullaniyor no problem kullanmaya bağlı canim kadin içini tellerle granit ne olur 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 353 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 586 göst.
18 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu

380,050 soru

11,377,003 cevap

34,862 kullanıcı

...