0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Esimle kizima banyo yaptiriyorduk banyo yaptirirken kilot giydiriyorum esim cikinca bu sefer altini yikiyorum neyse banyoya sokarken kizim esimin ustune isedi gulmekten oldum sizinde bebisler esinizin ustune iser mi o gunki tesisatci olayindan sonra kisim intikamimi aldi:D

3 Cevaplar

+1 oy
(102 puan) tarafından
Oğlum sünnet oluyordu pipiyi felan uguşturdu doktor eşim hareket etmesin diye bacaklarından tutu oğlum direk yüzüne doğru işedi
tarafından
Ahh bu bebisler ama benim kiz anasinin intikamini aldi:))
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benim çocuklarım yapmadı ama. Ben Bebek Ken isemisim babamın üstüne.anlatirlardi ben ufakken aklima geldi şimdi.
tarafından
Ama cok komik oluyo ya gulmekten oldum esim surekli senin bokunu yerim diyordu kizimin cisi nasip oldu:))
0 oy
tarafından
Ahahha benimde eşim bebegumzi kucagmda iturtuyordu kendi üstüne bana bu kaka yapıyor galiba bu sıcaklık geliyor dedi çocuğu bir kaldırdı ki komple onun üstüne yapmış büyük kızımda elinde oynuyordu yaz ayıydı şort vardı kizimn aldintda backlarni öpüyordu isde tostos tü kızım biraz bacaklrni öperken ağzıma birşey geldi dedi meğer bezinden kakası çıkmış esiminde suratı kaka olmuştu :D 
tarafından
Hahhah gulmekten oldum kiz tadi guzel miydi:)))esine soraydin ya

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 624 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 304 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 533 göst.
0 oy
4 cevap 349 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

378,022 soru

11,314,526 cevap

34,754 kullanıcı

...