0 oy
1,814 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Iyi geceler hanımlar Benim bi sorum olcak benim kaynım var . Eşim evde olmadan pat küt haber vermeden gelir çocukları Görmeye okey gelsin de karısı ile gelsin ev hali üzerim açık oluyor falan yani bazen haber Verir motor var bizim motoru almaya gelir gecerken uğradım der gelir ve benim dikkatimi çok çekiyor kaynım Whatsap durumuna birşey paylaşınca söz olsun video olsun ben baktıktan sonra geri kaldırıyor 5.6 kere denk geldim eşime diyorum söyle gelmesin sen olunca gelsin diye komşular Yanlis anlar diye ama birşey olmaz diyor ben bu durumdan çok rahatsizim En sonunda ben diyicem yani haksız mıyım belki için de bi kötülük yok ama rahatsız oluyorum

33 Cevaplar

0 oy
(30 puan) tarafından
Biz kayinimla bir evde yaşiyoruz kendisi bekar onunda bakişlari çok toaf hata post saldim made kulaniyor diye bende korkuyorum ama bana hala zararini görmedim kendisine ayakabi almaya kalksa gelir der bunari sipariş etim nasil iyimi der tişort aldim beyendin mi der çocu sevmeye odamiza girer ama boyle kötü düşünme bençe seni belki sayip sever  abisine saygisi olan tabiki sanada olucak kötü davransa kapinizi acmasa ozaman başka algilacaksin bence takma gelmesini istemiyorsan kapiyi açmasin olur biter ama oylede çok ayip eşine der gitim kapiyi acmadi veya ki evde yoktu ozaman eşine kötü olursun kuzum
(5,406 puan) tarafından
Yok canım bence yanlış anlasin  doğru olanı yapıyor yerini seviyesini bilsin. Sen de inşallah hiç kötülüğünü görmezsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
11 yasinda kaynim var cocuk olmasına rağmen o bile abisi yokken eve girmez bakkala gonderirim kapıdan bırakır gider gir çınar uyanik seversin derim abim gelince gelirim ben yenge boşver der gider ankamiyorum bu insanlardaki rahatlığı
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın sen soyle olmadi esim yokken gelme litfen de
0 oy
(790 puan) tarafından
aman ne işi var gelmesin bi zahmet kendin geldikçe kapıyı açma ev süpürüyodm duymadım falandı filandı salla valla
0 oy
(924 puan) tarafından
Canım kim gelirse gelsin üstüm.musait olmaz genelde açmam kapıyı çocukları alır yatak odasına geçerim evde yokmuşum gibi yaparım giderler kaynının tek gelmesj yanlış vatsap durumları belki sana öyle gelmiştir suphelendigin için ama tek gelemez kayın Hayin demişler
0 oy
tarafından
Nikah düşüyo kayına o yüzden eve almak dogru değil ben olsam almam eve kapıyı acmam 2 3 kere müsait değildim dersn sorunca dahada gelmez şimdiye kdr alman hata
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Esin yoksa ne işi var evde ne saçmalık bu ya eşinde amma rahatmış kardeşine yakıştırmak istemiyor ben ce başka seyleri
0 oy
(648 puan) tarafından
Kuzum çok haklısın sana birşeyler tuhaf geldi demekki suphelendin .Vhatsappta durumları sona al gördüğünü görmesin . Eşine soyle ev ziyaretlerini sen evde tek iken yapmasın devir çokk kotu .amcaların öz yegenlerine bile nefisi kalkıyor .Ne diyim ...
0 oy
(370 puan) tarafından
Koyma evine kocan yokken canim insan oglu cig sut emmis 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Tövbeee yarabbim :/
0 oy
tarafından
Eşin çok rahatmış ya bu devirde kimseye güven olmaz. Yeğenlerini çok göresi geliyorsa evde eşin varken gelsin öyle şey mi olur ya
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bence sen cok haklisin kadinlarin hisleri kuvvetlidir derler .bende senin yasadiklarini yasadimm aynilari cocuklari görmeye falan gelirdi gece nin 12 sinde faln .kapiyi calardi müsait degilim desemde beklerdi acmami sonra sonra kiz kardeslerim gelirlerdi bana oar burdaykende her 2 saatte bir gelirdi bi gün numarasini istedi benden kardesimin kaynimda evli bu arada 2 couguda var .ben tersledim veremem sen hangi hakla istiyorsun nhmarasini ddm.sonradam oda fark etti sogudugumu daha gelmez o kadar sık kapidan cocklari gorur gider .semde tepkini koy

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 389 göst.
21 Nisan 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 627 göst.
0 oy
6 cevap 353 göst.
0 oy
6 cevap 301 göst.

379,662 soru

11,365,035 cevap

34,842 kullanıcı

...