0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Kızlar 36.3 günlük hamileyim kızım beni çok korkutuyor kaç gündür hareketleri az azda degl aslında söyle gündüzleri tik yok korkuyorum birşey oldu diye ama akşam başlıyor tekmelemeye coşuyor içerde normal mi bu gündüz 2 3 kere anca hissediyorum hareketini ama akşam baya fazla hareket ediyor bide afedersiniz gece uykudan uyandıran sancım oldu isal olmuştum geçti şükür 2 kere çok pis sancı girdi çıktı doğum sancısı gibiydi ama şuan tik yok sizce isal doğum belirtisi mi öyle derler ya 

6 Cevaplar

+1 oy
(27,352 puan) tarafından
Kkuzu yeri daralıyor normal.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz uyuyo gunduz gecede uyku tutmuyodur korkma bacim :)
0 oy
tarafından
Canım gündüz sen çok hareketliysen onun hareketlerini hissetmiyor olabilirsin. Sancı yalancı sancı vücut kendini doğuma hazırlıyor ben de 37 haftada ishal olmuştum ama 39+5 e kadar bekledi oğlum. Benim oğlum da geceleri çok tepiniyodu gündüz de uzanırsam hissediyodum hareket halindeyken hissetmiyodum ama eğer ki hiç hareket etmezse bi doktora görün kontrolde anlat böyle böyle diye 
(530 puan) tarafından
Yarın gitcem cnm inşallah diycem dr ama. 2 3 gündür böyle gündüz. O kadar tatlı şeyler yedim yattım uzandım hareket etsin diye yok etmedi valla aksama kadar akşam olunca başladı korktum bende birşey mi oldu diye ama iyi çok şükür şuan hareketi sadece gündüz tik yok:))
tarafından
Uyuyordur belki canım :)
(530 puan) tarafından
Belki de cnm uyuyordur yarın gidince sorarım Allah izin verirse
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Benim oğlanda öyle di gündüz korkutuyordu beni gece başlıyordu cnm uyuyo gündüz demek ki korkma ☺
(530 puan) tarafından
Yarın gitcem cnm inşallah diycem dr ama. 2 3 gündür böyle gündüz. O kadar tatlı şeyler yedim yattım uzandım hareket etsin diye yok etmedi valla aksama kadar akşam olunca başladı korktum bende birşey mi oldu diye ama iyi çok şükür şuan hareketi sadece gündüz tik yok:))
0 oy
tarafından
İshal doğum belirtisi olarak hiç duymadım ben 
(530 puan) tarafından
Öyle derler cnm ama bilemiyorum tabiki
0 oy
(864 puan) tarafından
Ben doğumdan bi hafta ince isal oldm hareketleride artık yer daraliyo ondan canm ama sen uzan dinlen hissedersin 
(530 puan) tarafından
(864 puan) tarafından
Git  cnm tedbirini al da
(530 puan) tarafından
Aynen cnm özele gitcem zaten akşam gitcem eşimle yoksa devlet virüs dolu
(864 puan) tarafından
Dikkat et  sen yinede cnm

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,816 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
0 oy
49 cevap 1,545 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 475 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,400 puan) tarafından soruldu

379,741 soru

11,368,037 cevap

34,850 kullanıcı

...