0 oy
1,805 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Iyi geceler hanımlar Benim bi sorum olcak benim kaynım var . Eşim evde olmadan pat küt haber vermeden gelir çocukları Görmeye okey gelsin de karısı ile gelsin ev hali üzerim açık oluyor falan yani bazen haber Verir motor var bizim motoru almaya gelir gecerken uğradım der gelir ve benim dikkatimi çok çekiyor kaynım Whatsap durumuna birşey paylaşınca söz olsun video olsun ben baktıktan sonra geri kaldırıyor 5.6 kere denk geldim eşime diyorum söyle gelmesin sen olunca gelsin diye komşular Yanlis anlar diye ama birşey olmaz diyor ben bu durumdan çok rahatsizim En sonunda ben diyicem yani haksız mıyım belki için de bi kötülük yok ama rahatsız oluyorum

33 Cevaplar

+1 oy
(530 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinize teşekkür ederim ama bende diyicem artık kendisine evime gelme diye
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Kizina göz dikeninden tut sevgilisi için evladini öldürene kadar Neler neler görüyoruz

kesin öyledir sana yapıyordur demiyorum ama insanlardan hersey beklenir bu devirde kimseye güvenilmez 
+3 oy
(583 puan) tarafından
Gerçekten  sinir bozucu bi durum ya ne işi var evinde esin yokken  sonuçta eşinin abisi de olsa kan bağın  yok benim eşim asla müsade etmez o yokken gelinmesine  bende istemem kadının evine eşi yokken yanlizsa  sadece kendi babası ve erkek kardeşi gidebilir
+2 oy
(4,929 puan) tarafından
Sen kaynini eve alma vursun vursun gitsin kapıyı.

Yarın bir gün biri birşey dese ee adam geliyordu ama kadında kapıyı hep açıyorlardı derler sen suçlu olursun
(6,812 puan) tarafından
Artiladim senj canimm
0 oy
(173 puan) tarafından

Tòbe Ya Rabbi :ermm:

0 oy
(245 puan) tarafından
Ne yani  kaynının sana karsı birseyler mi hissettigini mi soylemeye calısıyorsun canm yoksa benmi yanlıs tarafa cektim wp de birsey paylasıp ben gorunce kaldırıyor dedin ya ne gibi seyler yazı mı kendisini mi ? 
(530 puan) tarafından
Bi sözün de kimun seni mutlu ettiği değil kimin seni guldurebildigi önemlidir paylaşmış ve silmiş
(530 puan) tarafından
O tarafs çekmek istemiyorum canım ama ne bileyim aklım karışıyor böyle şeyler yaptıkça neden yapıyor yani onu çözemedim pek
(245 puan) tarafından
Canım dunya halı hersey oluyor inan ama bakısından gulusunden anlarsın sen ne niyetle oldugunu.
0 oy
tarafından
Paylaştığı  video ve sozler ne canim
(530 puan) tarafından
Bi sözün de kimun seni mutlu ettiği değil kimin seni guldurebildigi önemlidir paylaşmış ve silmiş ve evli kendisi de
tarafından
Ooo supheli o zaman soyle bencede
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Haydaaaaaa tövbe Yarabbim
0 oy
tarafından
Sana ilgi gösteriyor olabilir canım begeniyo olabilir uzak dur esinde bukadar nasıl rahat olabiliyor ya benim başıma gelse eşim çok kıskanır kızar da kardeşine ben evdeyken gel der yani ben olsam açmam bile kapıyı 
(530 puan) tarafından
Çok rahat benim eşim vallahi ne deyim diyor be bileyim bi ilgisi var gibi kadınlar hissedermiş ya bakışı falan bi tuhaf geliyor bana
tarafından
Tuhaf geliyosa eğer uzak dur o kişiden bende bekarken öyle bı olay yaşadım hemde öz kuzenim evli baraklı çocukları var iki kere çamaşır katlarken sutyenimi görmüş bakmış sonra bana sapik gibi bakıyordu tek evde yakalamaya çalışıyordu ağzına ettim hala konuşmuyorum onla
0 oy
(590 puan) tarafından
Yani canim benim kaynim oyle surekli gelse esim rahatsiz olur bende rahatsiz olurum sevmem oyle seylerden hoslanmam acmamda kapiyi bizimkiler sagolsun birsey olursa kapiyi tiklarlar kapiya birakirlar kayinpeder kaynim veya kapidan hemen verip giderler oyle gelim oturayim felan yoktur 
(530 puan) tarafından
Bende çok rahatsız oluyorum eşime diyorum gelmesin diye ama dinlemiyor beni ne deyim diyip çıkıyor
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kapıyı açmayacaksın bu kadar basit. Emin  ol ki ufacık birşey olsa yine haksız sen olacaksın şüphen varsa yersiz değildir uzak tut kendinden
(530 puan) tarafından
Haklisin canım ya nasıl diyeyim bana karşı bakışı falan çok başka hissediyorum ben bi şeyler var yani
(5,406 puan) tarafından
Bence hissediyorsan vardır eşini boşver kendin uzaklaştır aman ha canım iftira bile gelir üstüne dikkatli ol
(530 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum evli kendisi de anlamıyorum ki ne bileyim millet laf edecek olan bana olcak zaten
0 oy
tarafından
Ya ben esimin abisini abim gibi goruyorum onunla konusurken hafiften gulsem bile esim hemen durter beni esin de nasil rahatmis kardesi bile olsa o olmadan gelmemesi lazim ben olsam kocam evde yokken eve almazdim isterse gonul koysun benim kaynimin Allah tan oyle huylari yok
(530 puan) tarafından
Bende abim gibi görüyorum zaten eşim çok rahat nolcak diyor eee elalem ne der bana habire geliyor diye laf etmez mi
tarafından
Ederler tabi biri yanlis dusunmese oteki dusunur devir cok kotu bnce kapiyi acma kadinlar hisseder suphen varsa buyuk ihtimal dogrudur yarin obur gun Allah korusun bi iftira atsa bisey olsa altindan kalkamazsin madem esin bisey yapmiyo sen kendi namusunu kendin koru esin yokken eve alma
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Valla acik acik soyle abin varken gel falan diye bu devirde insanlardan hersey beklenir esinin yaptigida cok.yanlis 
(530 puan) tarafından
Bu gidişle soyliycem beni sebepsiz arıyor bazen napıyonuz diye ere sanane kardeşim demk yani
(4,237 puan) tarafından
Yani o neymis oyle hadsiz hic sevmiyorum oyle insanlari acma aradiginda sonra bidaha aradiginda da bahane uydur isim vardi gormedim falan diye birkac kez yap bunu anlar Ozaman
0 oy
(808 puan) tarafından
Sen kadınsın hissediyorsan rahatsız oluyorsa vardır biseyler dikkat et kendine kimseye güven olmuyor bu devirde
(530 puan) tarafından
Aynen canım hissediyorum ben. Ya beni sebepsiz arıyor bazen belki de kötü niyeti yok ams whatsapta paylaşıp ben baktıktan sonra geri silmesi gelmesi bilmiyorum bakışı falan tuaf geliyor bana
(1,073 puan) tarafından
Onun wp durumlarını sona al hiç bakma bence
0 oy
tarafından
Dinen doğru değil zaman dünya ahiret kardeş gibi olabilir ama nikah düşüyor eşine söyle rahatsız olduğunu 
0 oy
tarafından
Ooo kötü kardeşim bu durum. O gelince kapıyı aç müsait değilim de 
0 oy
(833 puan) tarafından
Valla insan oglundan hersey beklenir. Neler neler goruyoruz uygun bi dille ya eltine yada kayinvalidene soyle
0 oy
tarafından
Kaynanana acik acik de oglun katil bir oglunda olümu olsun istiyorsuj bu isi coz gelmesin bize de
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım hiç güvenme ben nisanliydim o zamanlar 19 yaşındayım kaynım devamlı yenge ben seni çok sevdim derdi bende severdim onu el şakası yapmaya başladı Musa yapma ben rahatsız oluyorum dedim ağladı ya niye ağlıyorsun dedim sen beni yanlış anladın dedi yok dedim yanlış anlamadım ben sevmiyorum dedim tamam barışalım o zaman dedi sarıldı neyse dedim anneme anlattım ne var sende çocuk yapsın abartma sende dedi birgün evlerine gittim kaynana çağırdı ben gittiğimde sadece kaynım Musa vardı annen nerde git çağır dedim ban vurdu ne yapıyorsun sen dedim abine söylicem seni benimle konuşma dedim kemerini çıkardı ben dış kapıya doğru giderken kemerle benim kollarımı govdemden bağladı öpmeye çalışıyo sakalasalim biraz diyor bağırıyorum deli gibi kurtuldum tokat attım yengem olmasan şimdi sana tecavüz ederdim dedi annesi bagirmama koştu kapıyı acmamla annesini gördüm herşeyi anlattım kızım şaka etmiş sakın Ali'ye söyleme benim kaynım beni dudagimdan öptü ne var ki dedi hemen eve gittim anneme anlattım annemde sakın Ali'ye söyleme kardeş onlar dedi ama ben söyledim Ali ilk kötü oldu ortalık karıştı ablası beni aradı ya neden abartiyosun kaynım beni kocamın yanında öptü hemde dudagimdan ben böyle abartmadim dedi hemen nişanı attım ailemi bile karıştırmadan bitirdim
(4,698 puan) tarafından
Çok rahatlardi annesinin şeyini sıkıp üff parmağımı kaptı diyorlardı ben utanıyordum ya
(4,698 puan) tarafından
Bende oda 19 yasindaydik nişanlım olan 28 yaşındaydı
(6,812 puan) tarafından
Agzim acik okudum resmennn
(5,406 puan) tarafından
Şoklardayım kızı bağlayıp dövüyor zorla öpüyor ne var büyütme diyorlar. Nişanlın da bir adam değilmiş ıyiki nişan i attın
(4,698 puan) tarafından
Kardeşim o benim ne yapayım öldüreyim mı dedi mecbur hayatımızda olacak dedi nişanı attıktan sonra 1 yıl peşimi bırakmadı onu görmezden geldim hep annesi zaten şizofreni hastasıydı Mehdi gelecek evlenincem İsa yi dogurucam diyordu ablası kıskancın tekiydi kocası bana nasılsın dese kocasının yüzüne bakıp kafasını sallıyordu bana yasaklar koymaya çalışıyordu saçma*****k bir aileydi
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Esindekii rahatlıkta maşallah hayır ben rahatsız oluyorum üstüm basim müsait olmuyor dediğinde boşver bişey olmaz nedemkk ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 389 göst.
21 Nisan 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 626 göst.
0 oy
6 cevap 350 göst.
0 oy
6 cevap 300 göst.

378,195 soru

11,319,446 cevap

34,765 kullanıcı

...