0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
Kızlar persembe gunu doğum yaptm ve bebeğimin inlemesi var nefes darlığı var dıye yenı doğn yogun bakımında nebulizatör cihazına bağlandı ve dün ondan cıkarıldı suan normal küvezde ve yemek yemesi için ağzında hortum var doktoru daha o hortumun cıkarılma asaması var dedi bu süreç nasıl ilerliyor ne zman hastaneden cıkar bebeğimi ne zman kucagıma alırım lütfen bilgi verin

Lütfen oğlum ıcın dua edin? 

19 Cevaplar

0 oy
(670 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım 
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından
Allah şifa versin canım dik dur sen hersey düzelecek  insallh
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin kuzum 
0 oy
(189 puan) tarafından
rabbim şifa versin inşallah bian önce kavuş bebeğine 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım. Tez zaman da birlikte sağlıklı şekilde evinize gidin inşaAllah. 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Allah şifa versin canım benim bebeğim de 11 gun kaldı. O hortumla nefes alıyordu 5 6 gün sonra 2 3gun onu çıkarıp başına fanus gibi bir şey koydular sonra normal makinesiz kaldı çok zor bir süreç Allah yardımcın olsun ama geçiyor inan kucağına alınca her şey bitiyor inşallah en kısa zamanda kucagina alırsın 
0 oy
tarafından
Canım geçmiş olsun çok. Benm bebeğimde kğvezde yatmıştı 3 gün. Ağzında hortum vardı aynı şekilde ama onu taburcu olcağı gün çıkarmışlardı. Sonrasında emzirmemi istemişlerdi emmişti zaten hemen. Öyle de taburcu olmuştuk doktor dememişti bna öyle süreci var flan diye hortum için.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Rabbim tez zmnda sifa versin insaAllah
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah
0 oy
(258 puan) tarafından
35+1 de doğdu benim oğlumda. 5 gün oksijen desteği aldı. Sonra emme yutma refleksi gelişene kadar toplam 21 gün.kuvezde kaldi. Hortum 8. Gün-de cikartıldı ve biberon ile besleme başladı. Son haftada kendim gidip.emzirdim. Şuan 10 buçuk.ayligiz. Zor günler evet ama sabir ve duadan başka yapacak bisey yok. 
0 oy
(118,981 puan) tarafından
Rabbim sifa versin
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah bir an önce iyileşir
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Benim bebeğim 1hafta kuvez de kaldi 4 gün flan ağzında kaldı hortum hatta kendi çıkartmış bebeğim onu eliyle çekmiş bandını  sökmüş  gecms olsun canm bu arada 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah sifa versin inşallah tez zamanda
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım ins 
0 oy
(622 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin
0 oy
(255 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah canım:(
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bende erken doğum yaptım ilk doğduğunda nefes alamadı hemen yoğun bakıma alındı   nefes düzeldi sonra mideden beslendi okjiyen tedavisi aldı arada  her gittiğimde daha iyi dendi yemek hortumu çıkardılar bı haftada hortumsuz  beslenmesini takıp edildi  artık sabrım bittiği anda şükür oğlumu kucama aldım bizimki 39 gün sürdü ama ben 33 haftamda doğum oldu Rabbim acil şifalar versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 293 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,575 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 97 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,723 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,692 kullanıcı

...