0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (132 puan) tarafından

2li koltuk alicam teklileri istemiyorum evim küçük oğlum hep koltuklarimi yedi deri olduğu için sizden fikir istiyorum hiç anlamam böyle şeylerden şimdiden teşekkür ederim oğlumun yediği koltuklarimida attım :)

image

erim 

7 Cevaplar

0 oy
(44,604 puan) tarafından

Benim oturma odamdakiler kenarlar deri ayni bole ayni bole dislenmis valla eskisin parcalansin diye dort gozle bekliyom cok alcak hic sert degil kanepelerim esimle.hic sevemedik eskimiyoda  bi mubarekler:D

(44,604 puan) tarafından
Yok anam bacim oda yetmiyo:D makaslari felan kirilsa aaa tamam artik degisilmesi nasil denilcek kivama gelmediki bi kör olmayası
tarafından
Cik ustune zipla zipla  :D
(44,604 puan) tarafından
Al al bacim  valla darisi biran once bana hiiic sevmiyorum kanepelerimi benim iki kanepe sadece salondaki ayri koltuk takimi bu kanepelerim hic rahat ve kullanisli degil benim
(44,604 puan) tarafından
5 yasindaki kizim zipliyo hic ses etmiyorum :))))
(132 puan) tarafından
Evet hiç kullanışlı değil benimkiler gicirdiyor bide oturunca felan bitik durumda :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nubuk kumaş al canım leke tutmuyo hemeb siliniyo ıslak mendille bile geçiyo lekesi.model senin zevkine kalmış ama kumaşı nubuk al benmde evde sadece 2 tane 3 kişilk koltuk var ev dar olduğu için.
(132 puan) tarafından
Sağol canım mağazada sorucam kumaşı
tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(1,419 puan) tarafından
Ben rapsodiden tay tüyü koltuk aldım çok rahat çok memnunum
(132 puan) tarafından
Canım buradn herhangi bi magazaya gidicez rapsodi felan yok ki burda 2magaza var sadece
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Bütçeni bilmiyorum ama benimkiler doğtaş çok memnunum 8 yıldır gık demediler. 
(132 puan) tarafından
Kumaşı önemli malum çocuklu evde
(13,203 puan) tarafından
Ah sorma ben 3 ay oldu yıkatalı ama yıkansa yeri var. Üstelik daha çok küçük benimki
0 oy
(140 puan) tarafından
Kumaşı tay tüyü olsun kalem lekeleri falan çabuk çıkar ondan ve koltuk örtüsü serdiğin zaman asla kayma yapmaz bu bir. İkincisi de mümkün mertebe yerden yüksek ve altı açık olan mobilyaları tercih etmelisin ki temizliği kolay olsun, mobilyaları çekemezsin böylece. 
(132 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok iyi aciklamissin istediğim cevap
(140 puan) tarafından
Rica ederimm :)
0 oy
tarafından

Tavsiye ederim canim

image

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bende o dertten ölüyorum u koltuk yada c koltuk bakiyorum gidicez bugün bakmaya 
(132 puan) tarafından
Aynen bakalım hangisi nasipse artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
12 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,115 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
0 oy
8 cevap 569 göst.
0 oy
1 cevap 16 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (174 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...