0 oy
314 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,887 puan) tarafından
Kayınbabamin amcası öldü allah rahmet eylesin. ameliyat olmuştu enfeksiyon kapmış. dün sabahtan akşama kadar oradaydılar yemek yemişler bide ikisininde kronik rahatsızlıkları var dikkat etmelerini söylemiştim maskesiz durmuşlar yani yemek yerken önceden olsa neyse covid varken ne diye toplaniyonuz. ben daha önce covid geçirdim 4 aylık da bebeğim var 2. Virüs geçirenler daha ağır geçiriyormuş. Ne yapıyım allah aşkına birisi bişey desin akıl verin bana. Altlı üstlü oturuyoruz bu da yetmiyormuş gibi 

17 Cevaplar

+2 oy
(119,309 puan) tarafından
İyide cenaze gomuldukden snr dagilmali herkrz bu toplu yemek falan yasak baci
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Görüşme evine alma 14 gün sorarsa da syle cebazeye gttin riske atamam kendmi de. Eşine syle oda görüşmesin
+1 oy
(3,276 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görüşme kuzum onlar tedbir almıyorsa sen tedbirini al neler çektin neler yaşadın bir sen bilirsin esin de oradaysa onu da alma eve o kadar basit bir şey sanıyolar ki bu millet gram akıllanmaz 
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Corona yi yok sayıyorum yani o olmasa bile. Cenaze evinde yemek yemek bana çok tuhaf ve görgüsüzce geliyor 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bitmese bitmez bizim ülkede.  Virus bitmez böyle anlayissiz insanlar oldukça aşıda boş çabada boş.

0 oy
(2,720 puan) tarafından
Anlamıyorlarrrrr bizimkide kahveye gide gele hasta oldu simdi evde yatiyo şükürki kahvelerde kapali bide surekli hava kullaniyo 

Baba yapma diyoruz yine ayni kizima elletmiyorum kusura  bakmasinlar
0 oy
(148 puan) tarafından
Hahaaa cenaze olunur da yemek yenmez mi iyice cılkı çıktı bu dünyanın ben çok iyi hatırlıyorum anneannem öldüğünde konu komşu 1hafta yemek getirmişti ama şimdi herkes getiren deil yiyici olmuş virüs olayına girmek bile.istemiyorum
(3,887 puan) tarafından
Yemeğide götürdüler evden
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ev sahiplerinde de suç var niye açıyorsunuz evinizi cahil insanlar çok bizler evlere kapatalım kendimizi millet ora bura gezsin dolaşsın cok zor virüsün böyle bitmesi azalması 
0 oy
tarafından

Bizde virüs geçirdik ben ağır geçirdim kaynanam da daha iyileşeli 5 gün oldu düğüne gittiler bide bana soruyo düğüne  gidicek misin diye tövbe yaRabbi :getlost:

0 oy
(1,262 puan) tarafından
14 gün görüşme kimseyle çeken bilir hastalıgı
0 oy
tarafından
Aha şuan kapımın oninde düğün yapiyorlqr masaları yigmis yemek yiyorlar 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
14 gün görüşme bence 
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Burda herkes kendi evinden yemek götürür cenaze evinde yemek pişmez gelen eş dost öğün vakti yemek yerler
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kendi  ewlerinde ne yaparlarsa yapsınlar  sende  sakın  evine  alma  bu zaman da olcak  şeymi yaa ne kdar  geri  kafalı insanlar war bu insanlar yüzünden bu illetten kurtulamıyoruz allh islah etsin hepsini 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Covid olmasa bile bu cenaze evlerine yemek yemeye gelenleri kınıyorum zaten evlerinde yemek yok sanki git taziyeni yap dön .altlı üstlü oturuyirsan görüşme biraz soylenoraya gittiniz kendinizi izole edin de 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
10gun görüşmemek lazm bence
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Alttaki komşumuz geçen hafta kardeşinin cenazesinde korona kaptı yaşlı bir çift ve hastaneler doluyuz diye almadılar. Allah akıl fikir versin herkese. Hala şaka sanıyo insanlar.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 199 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Rabia2014 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 315 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Miniminnosannesi (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 386 göst.