0 oy
606 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Merhaba 6 7 saatlik bir yoldan aksama kayinvalidenize gideceksiniz ve hamilesiniz  yola cikmadan oncede  arayip haber etmissiniz gittiginizde kahvalti sofrasi hazirlamis olsa garibinize gitmezmi

28 Cevaplar

+2 oy
(7,118 puan) tarafından
Sorun etmem ben öyle şeyleri. Karnım doysun yeter .
-Reklam-
+2 oy
(2,479 puan) tarafından
Bunu niye sorun yapıyorsunuz ki?

İlla kraliyet sofrası mi kurmali
(4,924 puan) tarafından
Hayır görende kraliçe falan geliyor sanacak demi :D
tarafından
Artı veremiyorum burdan 2 nizide artılayim ben. +++++++++++++
(2,479 puan) tarafından
Ay ne biliyim virüs var hastalık var derdi olan bir sürü insan var. Arkadaşın derdi kahvaltı masası olmasıymış. Ilgınc geldi Allah başka dert vermesin.
Ve bunu laf yapacak insanları hayatımızdan uzak eylesin ..
Önemli olan sıcak sohbet Güleryüz yiyeceğin ne önemi var onunla da karnın doyuyor başka seylerlede
+1 oy
(924 puan) tarafından
Hazırlaması bile yeter bana kahvaltı veya yemek aramam ben  
+1 oy
(1,506 puan) tarafından

Iyi gidince sana yemek yaptırmamış ben öyle düşünürüm ya gidince bana yatırsaydı :D

(317 puan) tarafından
Hoşuma gitti
(1,506 puan) tarafından
Ama mantıklı değil mi :)
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bizimki sipariş veriyor :)
0 oy
(582 puan) tarafından
Yaşına sağlık durumuna göre değişir 
(59 puan) tarafından
Masallah sapasaglam daha 50li li yaslarda ve evde 24 yasinda gorumcem var
(582 puan) tarafından
Yani benim fikrimce yanlış yapmış ama o an durumları neydi nasıldı bilmiyorum ben olsam halim vaktim yerindeyse güzel sofra kurardım ayıp olur yani
0 oy
tarafından
Ben yadirgamazdim sanirim ya cunku bnde gunduz yolculuk yapip aksama kaynanamdaydim yemek hazirlamis ama yoldan geldigim ve midem karistigi icin sadece corba icebilmistim belki o da agir gelmesin diye hazirlamamistir 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yok ya güler yüz sevgi saygı hissediyorsan hiç te gücüme gitmez.. uzulmemde.. ne yediğinden çok nasıl hangi koşullarda yediğim onemli
0 oy
tarafından
Yemek buldun mu otur demişler valla yer napim ama derim şakayla karsk kız bı yemek yapamdm mı dye:)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Hiç sıkıntı yok benim için. Kayınvalidem kahvaltı turu şeyleri daha çok sever. Bazen oradayken akşamları bizde öyle sofra hazirlariz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ilk başta tuhafıma  gider ama   sorun  etmem Demekki  okdar elinden  geldi  hiç yoktan  birşeyler hazırlamış  aç  kalmıyorsun sonuçta 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bu sizi umursamadığını gösterir 
(1,908 puan) tarafından
Ne diyosun sen ya benim yorumum seni ilgilendirmez cocukmusun nesin
(4,924 puan) tarafından
:D :D Hadi ilerde oynayın  :D
(1,908 puan) tarafından
Karakterini ve aldigin aile terbiyesini belli ettin sen biz ilerde oynarizda sen bizim ilerimize geçebilirmisin acaba :)))))))))..........
tarafından
Terbiyesizsin gercekten .
(1,908 puan) tarafından
Uğraşma canm kucuk insan boyleleri
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Belki yoktur ne biliyim Bi sebebi vardır mutfaga girmiş hazırlamış ya karnın doysun yeter 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Aç kalmıym yetr ne hazrladığı hiç önemli değil benm için 
0 oy
(259 puan) tarafından
Yemek yemek yerine kahvaltı etmeyi severim ben :)))) boşver daha güzel hem çay iç hem ye hem muhabbet et o kadar yapmış ya ona şükret:)))
0 oy
tarafından
Iyi senin yol kısaymış biz 15 saat yoldan geldik bide oğlum yolda çok kustu dedim ki sıcak çorba yap bisey yiyemedi gittiğimiz de hazırladı bi çorba bi salata 3 günlük dolma ne diye bilirsin ki sonra hep ben hazırladım onu beklersem ohoo aç kalırız 
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Kaynanin nasıl birisi olduğu önemli birde dolabında belki çok bişey yoktur böyleyse sorun etmem. Ama keyfi olduğunu düşünüyorsan o zaman insan bi bozulur tabi 
0 oy
(5,557 puan) tarafından

Acıkınca ben ben değilim. Ne olsa yerim :P

0 oy
(4,924 puan) tarafından
Aslında hazırlamak bile zorunda değil zahmet edip o kadarını yapmış teşekkür etmek yerine hep bir şikayet memnuniyetsizlik
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sagolsun hazirlamis karnim.doysun yeter gerisi onemli degil guler yuz tatli dil guzel bir sohbetle o yedgin kahvalti cok guzel gider

İlgili sorular

+2 oy
38 cevap 1,217 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 572 göst.
0 oy
8 cevap 365 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,358 göst.
20 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu