0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (149 puan) tarafından
Biz eşimle birbirimizi seviyoruz annesi neden kaynaklı dolup dolup tastigimiz çok oldu kavgalar falan filan bir di evlerimiz 6.5 aylık hamile iken beni evden kovdu ablama geldim eşim askere gitti eşimin gelmesine 2 buçuk ay var geçenlerde puset aldım bebeğe eşimde annesine demiş ama kötü niyetle değil eskiden eşim annesinin arkasindaydi ama artık anlıyor ve görüyor herşeyi annesi bı anda ben baban askerdeyken lif satar bilezik yapardım belim kopardı. Borç ödersin siz indirim kovalayin gibi şeyler demiş ben bebeğime hamileyken birçok anne gibi hastane çantasını sıfırdan düzemedim inanmazsiniz belki ama çocuğa aldığım 10 lu ve beşli hastane çıkışı sadece şuan ablamın erkek bebeğinin giysilerini giydiriyorum burdan oraya gidince de küçük kizinin kıyafetlerini giydirmemi isteyip yine bana hiç bir şey aldırmayacak ilk torunları zoruma gidiyor eşim bunları söyleyince küsmüş annesine engellemiş bana sende engelle fotoğraf falan atma hak etmiyor dedi ama ben yine yolluyorum 40  i çıkınca falan fotoğraf attim süsleyip pusleyip oğlumu bir massalah bile demedi elbette benimde hatam olmustir ama ben anlamıyorum bu düşmanlık bu kin neyin nesi çok zoruma gidiyo yada ben fazla takıyorum kötü olmak da istemiyorum ama haddini bildirmek istiyorum artık nasıl yapabilirim bu zamana kadar sadece bir kez ağzıma geleni saydım bana yaptığı onca şeye rağmen bı akil verin eşim doğum günüm için hediye aldı duruma bile kıyamadım eşime kızar bişey der diye artık dur demek istiyorum kusura bakmayın gözünüzü yordum :D iyi geceler

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşin ne güzel engellemiş sende engelle foto falan da atma cidden haketmiyolar. Mesafeni koy o sana yalvarsın bi foto at diye. 
(149 puan) tarafından
Biraz da öyle denemek lazım belkide
(3,551 puan) tarafından
Ghost surda Bi sen varsın Bi ben her posta yorum yapan. Hadi benn doğuracam gece uykusunu kaybettim anacım sen niye uyumuyon gız
(149 puan) tarafından
Ay bebik uyaniyodu uyku problemim var ya uyuyamıyorum bı turlu
(149 puan) tarafından
Dogurcakmisin ya Allah kolaylık versin insallah
tarafından
Ben işsizim bebe uyuduktan sonra burda takılıyom genelde ndnd
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Durum ortada canm esin görüşme demiş zaten hata sende nie yolluyorsunki bebeğini seni istemeyen sevmeyen onu sevcekmi sanıyorsun eşinin dediği gibi engelle sende girusme boş ver senden ne kadar uzak o kadar iyidir
(149 puan) tarafından
Orası öyle tabiki ama eşim gelince tekrar gidicez ev alicak ve o süreçte yine kalicaz benim bu şekilde yapmam babasını doldurur da bize ev alırken destek olmaktan vazgecirirse diye ayıya dayı demek gibi bide ne biliyim zoruma da gidiyor beni istemiyo anlarım ama el kadar bebek den ne istiyor
0 oy
(55 puan) tarafından
Anlamazlar canim çok zor bırak neguzel eşin engelle demiş işte hiç kafana takma onlar istemiyorsa sende kendini sevdirmeye çalışma engelle gitsin
(149 puan) tarafından
Bakalım deneyim birazda öyle belki bı ise yarar
0 oy
tarafından
Esin dogrusunu yapmis sende yap bence
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Sen ne yaparsan yap o kadın zaten seni iyi bilmeyecek. Eşini dinle engelle gitsin muhatap olma. Kadın seni hamile halinle evden koymuş daha da fotoğraf atıp muhatap olman senin kaliteni düşürür. Kendine biraz saygın gururun varsa o kadına ne torun gösterirsin ne de muhatap olursun. Abartıyor muyum demişsin ya. İyi insan olmayı abartmışsın. İyi biri olmak kendinden gururundan ödün vermek değil canım. Senin yerinde olsam tavrım net olur ne ölüsüne giderim ne dirisine. Eşim olacak adam bile anasının yanına gitmek isterse git ve geri gelme derim. Ne demek hamile kadını kovmak kapıya koymak. 
0 oy
(383 puan) tarafından
Valla bana esim konusma dicek bende konusucam canıma minnet valla hicte umrumda olmaz o kadar sey yapmıs bide bosver uzak dur
0 oy
tarafından
Evet batar, ağzını açmasıın mümkünse. Kadın fitne fücur duramıyor illa bi laf sokacak fitne fücur. Kontrol manyağı ruh hastası.
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Mesafe çok  güzel birşey    koy mesafeni  bu senin ailende de olabilirdi koyun biraz uzak durun 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 4,412 göst.
0 oy
9 cevap 487 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 249 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 589 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu