0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Bugün eşimin testi malesef pozitif çıktı..eve geldiler ilaç verdiler banada 14 gün karantinadasiniz dediler..1bucuk yaşında kızım var..odalarımız ayrıydı eşimle ben kızımla yatıyorum zaten ama aynı evdeyiz yemek yapar ayrı yeriz ortak alanlarımiz wc banyo falan olacak yarin temizllik yapoyom diorum kendimi iyi hissediyorken napiyim akıl verin baska

8 Cevaplar

0 oy
(12,887 puan) tarafından
Görümcemin eşi korona oldu gorumcem ve kızına bulaşmadı yemek yapıp odasına bıraktılar Maskı dolaştılar evde 
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canim evin icinde maskeyle dolas eşinde ayri bi odadan hic cikmasin wc giderken 2 maske taksin eline eldiven taksin girsin o ciktigindada nolur nolmaz domestosla guzelce yika ve kapi kolunu falan sil yaptığın yemeğide tepsiyle kapinin önüne koy alsin odasinda yesin cok gecmis olsun kardesimde pozitifti bu sekilde yaptilar annemler ve bulasmadi 
0 oy
tarafından
Esin çift maske eldiven taksin tuvalete dahi eldivenle gitsin bizim de ortaktı tuvalet ben pozitif dim oğlumu eşim baktı 2 yaşın da daha çok zor oldu benim için en azından bebeğine sen baka biliyosun oğlum bu süreçte sefil oldu tuvalete gidince çamaşır suyu ile iyice yıka her yeri musluğu filan pecetesiz de tutmasın dikkat etmezse size de geçer ben dikkat ettiğim için eşime de oğluma da geçmedi şükür 
(105 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun..insallah bize geçmeden atlatiriz sagolun
0 oy
(3,274 puan) tarafından
benim eşimde pozitif evimiz malesef çok küçük yatak odamız rutubetli penceresi yok tv si yok ben eşimi oraya kapatsam saglamken hasta olurdu dedim cok bunalip sikildiginda maskeni tak mesafeli olarak bizimle otur balkona çık hava al biraz o şekilde herşeyimiz ayrı tabak bardak makinede yüksek ısıda yıkanıyor sürekli dezenfektan el yikama yapıyorum ellerim kanıyor artık yıkamaktan çok fazla takıntı olacak kadar dikkat etmiyorum açıkçası çok şükür 5.gun bitiyor bizde herhangi birşey yok inşallah devamında da olmaz sizde de olmaz inşallah elinden geldiğince dikkat et tabi geçmiş olsun 
(105 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun..bizde bugün öğrendik kızımdan firsat buldukça elimde domestoslu bezle kapı kolları eşimin değdiği heryeri silmeye çalıştım.o zaten dikkat ediyor odaya kapattı kendini ama daha bismillah yeni inşallah hafif bi şekilde atlatırız..
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım maskeyle dolaş evde eşin tuvalet ve banyoyu kullandıkça temizle yaklaşma fazla en kısa zamanda iyileşir inşallah
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Eğer banyoda klozet varsa tuvaletlerinizi ayırın. Yemeği plastik tabak çatal bardak ile ver direk çöpe atın. Çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Bizim evde sadece ben pozitiftim şükür kimseye bulaşmadı üstelik 4 aylık kızımı emzirdim altını değiştirdim bulaşmaz inşallah maskeyle gezmeniz lazım 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Ben pozitif idim sadece maske ile dolaştım oğlum 14 aylık olduğu için kendimi odaya kapatmam imkansız idi zaten yapmadım da tuvalet eldiven plastik tabak çanak gelen bunlar abartı şeyler. Zaten sürekli el yıkıyoruz artık kolonya da kullanılıyor, evde de devam buna, maske mesafe ile hiç birşey bulaşmıyor. Geçmiş olsun. 
tarafından
Sen nasil.oldun abla iyi misin
(1,630 puan) tarafından
İyiyim canım geçti gitti, bugün oğlanı parka çıkardık eşimle birlikte, hapisten çıkmış mahkum gibi hissettim kendimi
tarafından
Iyi bari cok sukur Allah bi daha yasatmasin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 269 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
0 oy
8 cevap 296 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 300 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ysmnalparsln (254 puan) tarafından soruldu

378,247 soru

11,321,193 cevap

34,765 kullanıcı

...