0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
N11 de guzelleride 200den asagi degil fiyat ya 

33 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kuzum alirsan iyi ürünler al yoksa iki üç yıkamada mahvoluyor cıvıl ya da e bebekten alabilirsin lcw  nın da güzel takımlar var. Kundak düşünmüyorsa iki ay falan giyer bebisin 
(119,112 puan) tarafından
Örtmenim hakli
tarafından
Sevdoşum ya ben biliyom sen takiptesin beni☺❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 170e pierre cardinin almistim 10lu valla citcitlari bile söküldü keske almasaydim yani. Sorunu olmasaydi begenirsen gonderirdim valla battaniyesi falan hic kullanilmadi 
(193 puan) tarafından
Peki saol canim
(3,338 puan) tarafından
Cnm nerede oturyorsun ben alabilirim ihtiyacim varda
tarafından
Kirklarelindeyim canim kac aylik hamilesin
(3,338 puan) tarafından
16 haftaligim cnm 4. Bebegim olacak insaallah
(3,338 puan) tarafından
Ben konyadayim ama
0 oy
(48 puan) tarafından
5 li takımlar var onlardan almıştım hastane çıkısı altında milleti kazıklıyolar bence 2 takım öyle koymuştum 3 takimda ayrı koymuştum yeterli gelmişti
(193 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum ya cok pahali tek renk koyduklarida 100 civari falan
(48 puan) tarafından
35 e almıştım geçen sene pahalanmış
(193 puan) tarafından
ben gecensene yine 100 liralik bisey almstim. Ve kizim on gunlukken falandi sokuldu yirtildi
(48 puan) tarafından
Minicity malları güzel ve kaliteli ben beğeniyorum ve hiç bişey olmadı yıkadım kaldırdım nasip olursa 2.çocuğuma giydiricem
0 oy
tarafından
60 70 TL felan dı oyle janjanlı bişey almadım düz bişey magaza dan aldım e bebege bak bide minictiye
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Canım e bebeğe, civil'e bak. Mersinde Cemre bebe var. İnstagram sayfaları da var güvenebilirsin ben mağzalarından alışveriş yapıyorum. Ürünleri hep kaliteli. 
0 oy
tarafından
Ben isimli yaptırdım çokta güzel oldu 180ne yaptırmıştım baya kaliteliydi
(193 puan) tarafından
Hangi site canim merak ettim
tarafından
Uniqon canım instegram kullanıyorsan ordan bakabilirsin ürün çeşitlerine
(193 puan) tarafından
simdi baktimda jakar kumas diyor acaba cok incemi olur yada sertmi olur kis ayindayiz sonucta
tarafından
İki çeşit kumaşları var ben penye yaptırdım mayısta doğdu kızım onu tek giydirmiyceksin ki zaten içine çıtçıtlı vadisi falan var onunla bir giyer zaten bebeği hep battaniyeye sararsın üşümez bence
(802 puan) tarafından
Canim senin dedigin sayfada kizima takim yaptirmak istedim renkleri solar diye almak istemedim acaba o isimleri soluyormu
0 oy
tarafından
Eltim kızıma işlemişti tulum şapka eldiven içinede 1 kızın bir pijama çorap koydum yetti
0 oy
(52 puan) tarafından
E bebekten 5 li set aldım dantelli flan çok da güzeldi halla da giydiriyorum canm 67 günlük olduk
(193 puan) tarafından
E bebege baktim ama 10lu gupurluler var hosuma gitmedi fazla
(52 puan) tarafından
Ben 5 li aldım resimden bile güzel geldi 25 tl civarıydı indirimdeyken
0 oy
tarafından
İnstagramda butik vav var diğer sitelere göre fiyatı uygun ve hastane çıkışları aynı kalite aynı marka da
tarafından
Istediğim hafta içinde ulaştı hemen kargo sıkıntısı yasamadim
(193 puan) tarafından
Bakicam canim
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Hepsi buradadan almıştım 110 tlye 
0 oy
(590 puan) tarafından
Hastane cikisi almadim normal kendim takim yaptim canim daha uyguna enucuzbebekmarket var gir orda genelde cogu kisi ondan aliyor sirti kanatli prens prenses yazanlar varya 30 tl sapka eldiven tulum seklinde 
0 oy
(660 puan) tarafından
Cnm cıvila bak 10 lu 70 tl ye aldim cok guzeldi kumasi falan 
0 oy
(4,237 puan) tarafından

Civilden hediye almis kardesim 100 tl

image

0 oy
tarafından
Bebek magazalarinda tabi şuan açık mı bilmem de satiliyo kıyafet pazarlarında var uygun çok güzel...çok pahalı bisiy almaya gerek yok fazla giyemiyoki bebekler zaten..kaka oluyo yada çabuk buyuyo...bnde alicam kızıma 26 haftaligiz erken diye hiç bisiy yapmadım.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
LCW Waikiki den almıştım bn çok memnun da kaldım iç kıyafet zıbın flan da e bebek den almıştım 5al 4ode mi ne var orda hem de Beyaz tatlıs bişey gzl tertemiz yıkanıyor 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Burda bir böcük mağazasından indirimli 150 lira almıştım kaliteliydi ilk günkü gibiydi tabi yırtılma yıpranma olmadı hiç o kadar yıkamaya rağmen 
0 oy
(80 puan) tarafından
Canım ben de isimli yaptırdım tarafından tugbakugu dan 8 li takım 200 falandi sanırım
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bı tane beşli hastane çıkışı al 

Diğerlerini de 3 lü kendinden eldiveni olan takımlardan al bizim burada üçlü takımların fiyatı 17,5 TL malı da gayet güzel battaniye falan da beğendiğini alırsın 

O fiyata normal hastane çıkışı almak yerine ismine özel yaptır daha iyi canım 
0 oy
(175 puan) tarafından
Lohusahamile.com a bak güzel hastane çıkışları var isimli aldım.ben oğluma 179ira geldi şuan görünüş olarak sağlam duruyor henüz kullanmadım ama
0 oy
tarafından
Çok kullanılmıyor canım ben çok pahalı alma derim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
31 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra gumus (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 354 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.

378,136 soru

11,317,651 cevap

34,763 kullanıcı

...