0 oy
206 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (622 puan) tarafından
Uyku eğitimi alan anneler kimden ve ne kadara aldınız acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(356 puan) tarafından
Geçen sene arkadaşım İzmir'de 5bine aldılar 
(622 puan) tarafından
Oha 5 bin ne ya
tarafından
Ne diyosun gercekmi. Gitmedigi derken oraya gidip mi ogretmisler
(356 puan) tarafından
Normalde eve geliniyor mu bilmiyorum onlar eğitim yerine gitmişler beşik varmış anneye emzir yatır alma kucağına  git gide ağlama süreleri kısalır demişler uyutamamışlar zaten
tarafından
Yok evden bahsetmemistim zaten yani ailemi oraya gidiyor demiştim. Bence oda çok saçma. Bebeğin kendi yatağında olması daha güven verir
(356 puan) tarafından
Benim fikrim bir anne kendisi evindede verebilir sonuçta dışarısı çocuk ne kadar kendisini güvende hisseder bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Ben eğitim almadım ama instagramda "baldan anne" diye bi sayfa var gözde hanım onun paylaştıklarıyla kızımı eğitim demeyelimde uykuya yönlendirdim 1 yaşındayız maşallah doğduğundan beri aynı şekilde devam ediyoruz 
tarafından
Nasıl uyutuyorsun. Ben salıncakta sallanmayi bırakabilir miyim sence
0 oy
(3,151 puan) tarafından
İrlandalianne var Instagram'da ben onu takip ediyordum. 2 kızım var ikisine de onun postlarina uyarak kendi kendime başardım. Çok şükür onca para vermeye gerek kalmadan kendi cabamla çocuklarımı düzene soktum. Önemli olan bilgilenmek ve birinin yol göstermesiydi onun postlarini takip ettim kiyaplarini alıp okudum bilgi topladım hazır olunca basladim tamamen oturması 1 ay sürdü. Ayakta saatlerce sallayıp bırakınca uyanan çocuklar 1 ay sonra sallamadqn yatağa bırakıp öpüp çıkıyordum akşam 9 da uyumuş oluyordu sabah en geç 9 kalkıyordu.
(2,062 puan) tarafından
Aha bn ayakta sallamasam hayatta yatmaz 21 aylık hala müzik ve ayakta sallama
(3,151 puan) tarafından
Bende aynıydı malesef bı akşam 4 saat salladım bacaklarım uyusmustu artık tam indirdim kalkicam 5 dk olmasına geri uyandı çıldırdım o an karar verdim uyku eğitimine dediğim gibi bilgi topladım yol çizdim hazır olunca basladim 1 ay uğraştım ve 1 ay sonunda mutlu sona ulaştık :)
(2,062 puan) tarafından
Ya ben de cok karar aldım ama olmadı ya kıyamadım zorlamim dedim
(3,151 puan) tarafından
Başlayıp vazgeçmek olmaz işte daha da zorlaşır işin ya başlayınca sonunu getiricen ya da hazır olana dek bekliycen. Ben aglatmadan yaptım bunu.
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Buse yi aradi gozleeeerrrr 
0 oy
(316 puan) tarafından
Küçükken analarımız uyku egitimi almadan büyüttü bizi oda neyin nesi hiç anlamam bana göre boş para vermek millet açlıktan ölecek bu zamlar dan bide ona ki verecem para 
(622 puan) tarafından
Mecbur kalınca veriyorsun canım yaşamadın demekki 9 aydır yanımda yatıyor çit sesine uyanıyor memesiz asla uyumuyor öyle uyudu biyere koyuyum işlerimi yapıyım filan yok memede uyiduysa memede kalmaya devam etmek istiyor 3 saat kucağımda memede tuttuğum oluyor eşimle iliskim yok denecek seviyede 10 dkda bir uyanıyor memeyi kesince şaka digil tek memem açık sabaha kadar ve sürekli mememde benden başka kimse uyutamiyor emzik biberon tutmuyor sallanmaya sevmiyor ben 6 aydır dışarı çıkmadim hergun 2 tane parol içiyorum size basit geliyor galiba ama şuan bu büyük bir sorun
(582 puan) tarafından
Şuan kendimi gördüm. Evver memede uyur ama ayağıma alınca geri devam eder. Bizdeki sorun da ayağımdan yatağa koyduğum an uyanır. Malesef çok zor bisi
(622 puan) tarafından
Kız ben ayağıma bile alamıyorum memeyi cekiyim gözler fal taşı az önce uyuyan o digilmis gibi ve geri verene dek titreye titreye ağlıyor krize giriyor geri ver az önce kıyameti koparmamis gibi uyuyor
(582 puan) tarafından
Hahaha kıyamam sana. Valla Allah yardımcımız olsun
0 oy
(503 puan) tarafından
bana dışarıdan başka birinin uyku eğitimi vermesi saçma geliyor açıkçası. sonuçta kendi çocuğunu en iyi sen tanırsın, nerede nasıl tepki vereceğini falan. o yüzden bence kendin dene eğitimi de
(503 puan) tarafından
ya bak gerçekten kötü niyetli olarak söylemedim,amacım tartışmak falan da değil ki kimseye asla çocuğu üzerinden saldırmam. sadece sana çözüm üretmek için söyledim. ben daha önce burada uyku eğitimi için yazanlara da yardımcı olmaya çalıştım. kendi yaptığım yöntemleri söyledim falan. çünkü destekli uyuyan bebekle uğraşması cidden çok zor. belki uyku eğitimi için para harcamadan burdan bi çözüm bulabiliriz diye söyledim başta ama siz direk sert çıktınız. bende şaşırdım yani kendi yazdığımdan şüphe ettim
(622 puan) tarafından
Kusura bakmayın sizde yukarıdaki yorum biraz sinirimi bozdu size patlamış bulundum insanlar çok tuhaf ben burda gerçekten zor durumda olduğum için yardım için yazarken eskiden uyku eğitimimi varmis diyorlar yok herşeye zam gelmiş buna paramı verilirmis ne çektiğimi bilmeden yazmaları müthiş geliyor 6 aydır dışarı çıkmadim afedersiniz eşimle ayda 2 kez ilişki oluyor ve henüz gencim 1 buçuk senelik evliyim 10 senelik filan digil 22 yaşındayım 35-40 digil ben bunları çekerken sagligimdan oluyorum her gün ağrı kesici içmek zorunda kalıyorum yardım istiyorum bu eğitimi alicam parayı gözden çıkarmışim sadece öneri kişi istiyorum onun yerine boş yorum yazıyorlar sinirleniyorum yansıtmış olabilirim tekrar kusura bakmayın
(503 puan) tarafından
rica ederim. ama en basitinden şunu deneyebilirsiniz güvenilir birini bulana kadar belki de işe yarar. videoları izleyin, farklı farklı kişiler neler denemişler onları okuyun. daha sonra bütün hepsinin içinden parça parça kendi bebeğinize hangisi uyar seçim yapın. öylelikle bir eğitim planı çıkartın. anlatabildim mi
(622 puan) tarafından
İnşallah başarabilirim yaz geliyor biyerlere gitmek istiyorum artık veya eşimle oturup bir film izlemek istiyorum
(503 puan) tarafından
inşallah Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 496 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 554 göst.
29 Kasım 2020 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zenan (705 puan) tarafından soruldu