0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

Kızlar ya bi urun siparis verdim 10 gündur  sırada diyip duruyorlar kargoya bile verilmiyor wp den mesaj atıp duruyorum sırf o mont yuzunden evlilik yıldonumumuz icin urun de almadım 4 gun kaldı napcam simdi ne alacam :(( ups ups diyorlar ups nedir kızlar sinirim bozuldu Anadolu giyim sitenin adı bilen varmı bu ne sorumsuzluk urun yoksa tükendi der insan resmen gecistirdiler 10 gun oldu mesaj gelecek ups sırada oyalayıp duruyprlar 

:(

6 Cevaplar

0 oy
(118,475 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ups dunyanin en iyi kargo sirketi
(245 puan) tarafından
Peki ups diyerek ne demek istiyorlar bana canm  napim ben en iyi kargo şirketini urunumu istiyorum ben
(118,475 puan) tarafından
Bellikj sana guven vermeye calisiyolar ups en iyisi diye sacma siparisi iptal et
(245 puan) tarafından
Canm urunu cok begendim evlilik yıldonumume 4 gun kaldı o mont yuzunden hediye de alamadım bi yere de cıkamıyprum o yuzden uzuldum :(
-Reklam-
+1 oy
(2,951 puan) tarafından
Daha önce böyle bir yerde çalışmış biri olarak anlatayim canim bilinmedik böyle taninmadik sitelerde once bir urun fotografi atilir o urune talep çok olursa gidip alınır siparişler öyle çıkar. Bazen giderler ürün çoktan satılmış olur ikinci partinin dikilmesi beklenir bu da haliyle çok vakit alır bu arada müşteri hep oyalanır. Gelicek efendim,siparişiniz yarın kargoya verilcek efendim, yoğunluktan geç dönüş yapıyoruz kargoda ürününüz veya biz kargoya verdik onlar bekletiyorlardir biz bi bakalim size dönelim efendimler gibi gibi bi dünya cevap sunarlar
(2,951 puan) tarafından
Ben hiç çıkamadığım için bende bilmiyorum canım evden giyin birşeyler nolcak bacım kocana dersin koronada bu kadarına şükret :)
(245 puan) tarafından
Anlamadım canm evden giyin derken benmi yanlıs anladım acaba. Ben kendim icin birsey almıyacam eşime hediye alacam ne alacagımı bilmiyorum bi pazara gidebilirim 4 gun icinde pazarda da esime ne hediye alsam bilemedim diyorum :)
(2,951 puan) tarafından
Pardon canim bende kendine elbise falan aldin sandim kusura bakma genelde internetten kadınlar kendilerine ust baş alirlar ya kafam öyle gitti :)
(245 puan) tarafından
Yok canm ben ozel gunlerde esime alırım kendime almasam da olur muhim degil esimi mutlu edicek bi hediye alabilsem ne mutlu bana :)
(2,951 puan) tarafından
Insallah bulursun canım kolay gelsin iyi geceler :)
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Cimere falan şikayet et,  şikayet.var a yaz hemen dönüş yapıyolar canım 
(245 puan) tarafından
Cimer bu duruma karsısında mudahalede bulunuyor muki canm
(3,276 puan) tarafından
Ciner belki geç dönüş yapar ama
Şikâyet.var hemen dönüş sağlanıyor telefonumla ilgili sıkıntı vardı yazdım 2 saat sonra aradılar
0 oy
(13,602 puan) tarafından
Ups kargo şirketini adi canım.
(245 puan) tarafından
Nasıl yanı canm e kargo sirketinin benim urun le ne alakası var :)
(13,602 puan) tarafından
Kargonum gelip ürünu almasıni bekliyorlardir belki.
(245 puan) tarafından
Haaa anladım simdi sagol canm bilmiyordum
0 oy
tarafından
Aslında canım bilindk olmayan siteler boyle yapiyo 
(245 puan) tarafından
Canm wtsp ta 7.24 cevrimici ler cevap hemen veriliyor o yuzden dolandırıcılık oldugunu sanmıyorum neden boyle yapıyorlar anlamadım
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Kaç TL lik ürün almıştın ins sahte hesap değildir
(245 puan) tarafından
160 tl sahte hesap degil canm sanmam erkek te bayan da sitesi ayrı var instagram da wp de de hep aktif ler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
0 oy
22 cevap 742 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 511 göst.
0 oy
24 cevap 553 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Merveylmaz (15 puan) tarafından soruldu

374,602 soru