0 oy
532 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından
Size bakacak gerçekten kimse yoksa ne hissedersiniz. Bir de diyor bebeği getirme bize oğlum korona ona bulaşır? 

19 Cevaplar

+3 oy
(1,137 puan) tarafından
O kaynananın da ağzına s.crim o kocaninda ağzına sicar üstüne sıvazlarım
(2,768 puan) tarafından
Duygularıma tercüman
tarafından
Aradığım  yorum :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İnşallah anasına bulaşır demek geliyor içimden beddua midir acaba :D 
(220 puan) tarafından
İnşallah bulaşır bacım Rabbım o kadını kahrı perişan etsin bu halimle bana yine çektirdi
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Anlamadım esin ve sen oldun kaynana kocanı mi aldı bakmak icin
(220 puan) tarafından
Evet canım
(8,985 puan) tarafından
Eee sende hastasın ama senle kim ilgilenecek? Ve esin nasıl bıraktı gitti bi başına seni :'(
0 oy
tarafından
Sende eşinde pozitifsiniz oğlunu evine aldı bakıyo ama bebeği getirme bulaşır diyo doğrumu anladım... 
(220 puan) tarafından
Canım acıyor vallahi ölmek istiyorum bir bardak su içesim yok
tarafından
Sakin ol kaç gün oldu ki karantina baslayali
(220 puan) tarafından
Dün belli oldu korona Olduğumuz bugün ikinci gün
tarafından
Sakin ol al karşına konuş yaptığı çok yanlış o anasının kuzusuda sen nesin küçük bebekle evde yanlız bırakıyo bide annesiyle aynı binadaymissiniz senin evin 1+1de onun ki dulex mi
(220 puan) tarafından
Neyse Allah ından bulsun umarım Rabbım o kadını kahrı perişan eder
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Bişey anlamadım ki . Eşini mı gorturdu bakmak için . Esin bulunduğu yerden ayrılamaz 
(3,887 puan) tarafından
Nasıl gider anasına da bulaşır ayrıca seni niye bırakıp gidiyo. Annesi hergun yemek yapıp kapıya bıraksaymış ya. Sende bi ananın evladısın sonuçta boşver bacı eden bulur, geçmiş olsun sanada rabbim acil şifalar versin bol sarımsak soğan ye
(220 puan) tarafından
Sağ ol inşallah anasına bulaşır
tarafından
Bence ara eşini şikayet et götürüp 14 gün yurda bıraksınlar aklı başına gelsin evinden çıkmaması lazım burda suçlu eşin.
(220 puan) tarafından
Canları cehenneme sonra sülalede beni sakız ederler
tarafından
Yani yaşantınızı bilemem kimsenin günahını da alamam ama eşin neden gitti onu anlamadım hani evde çocukta var onu neden bıraktılar onu da anlamadım ama haksız olan zaten Allahtan bulur merak etme.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
E senden bulaşmıyor muymuş? Sen napacak mısın? 
0 oy
(165 puan) tarafından
Eşin bunu nasıl kabul etti onu anlamadim 
tarafından
Aynen o nasıl koca koca öyleyken anasını suçlayamayız adam düşüncesiz.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım kaynanan değil eşin seni düşünecek ben korona şüphesi ile başka bir hastaneye sevk ettiler eşim ben olmadan eşimi alamazsınız dedi 10 gün benimle korona hastanesinde kaldı üstelik eşim şeker hastası 1 dakika yanımdan ayrılmadı oğlumu hiç tanimadigimiz insanlara bıraktık eşim o gün benimle gelmeseydi zaten o hastanede ölür giderdim
(220 puan) tarafından
Benimki öyle değil
(4,698 puan) tarafından
Senin ki kendi canının derdine düşmüş yazık
0 oy
tarafından
Sen kendini moralini yüksek tutki çabuk atlat boşver sen kendin tek olursan kendine bakman daha kolay teyzemde corona oldu limon mandalina portakal soğan sarımsak kekik çayı ıhlamur ada çayı falan içtiler her gün evi havalandır teyzem bir odanın camını hep açık bırakmış evde sürekli sirke kayanattı 2-3 günde bir çarşaflarını değiştirdi havlu kullanıyorsan kullanma havlu kağıt kullan kıyafetlerini sürekli değiştir geçmiş olsun çok  çabuk atlatırsın inşallah gelenede kapıyı açma akılları başlarına gelsin 
0 oy
(1,986 puan) tarafından

Ben olsam karantina biter iyileştimmi çocuğumu alır anamin evine gider kalırım biraz 

Al öyle olmaz böyle olur derim 
0 oy
(964 puan) tarafından
Bundan sonra hep o baksin o zaman o nasıl bi mantık ya 
0 oy
tarafından
Yuh o koca birdaha beni rüyasında bile göremez madem oda pozitif ne diye kaçıyor kaynana iyilik edecekse getirin torunuma bakayım deseydi affetme heleki kaynanayi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Inşallah demek istemiyorum ama umarım anasına da bulaşır yani torununa bulaşmasın diye onu alsa evine anlarım ama bu ne saçmalık o adam onun oğlu da seni ve oğlunu leylekler mı getirdi size kim bakicak 10 15 gün boyunca bence burda birazda eşin suçlu sizi bırakıp gitmemesi gerekirdi 
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Kaynana umrumda olmaz da eşim beni bırakır giderse ona çok kirilirim
0 oy
(406 puan) tarafından
Baksın oğluna sende ona bakmazsın canım ilerde
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Kaynanamı kaynar kazana atarım o kocayıda eve almam 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Oglunu alsin tepe tepe kullansin dahada gondermesin oyle kocadan hayir gelmez anasini gectim.zaten yaptigi insanlik degil birtek oglunu dusunmus ya sen sende hastasin sende bir annenin evladisin
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım üzülme allah yardımcın olsun inşallah. Ama suçlu asla kaynanan değil biliyormusun kocan.!

Nasıl seni hasta halde bıraktı gitti tek naparsın çocukla evde. Şahsen gitmemesi gerekiyordu seni bırakıp
0 oy
(535 puan) tarafından
Saka gibi ya resmen canım hayat öyle bir dünyalı gün gelir kayınvalidende hasta olur o zmnda senden bisey beklemesinler oğlu baksin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 631 göst.
0 oy
33 cevap 942 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sedeff (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,066 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 732 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu