0 oy
734 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim bakarda bı watsapa bakar dün bn uyurken yanımdan almış gece cocuga uyandım ozmn yanıma koydu tabi hemen baktım neye bakmis die heryeri gezmiş telde watsap burası face ( facem yok)  gmail neyse sabah oldu hesap sordum n ariyosun die yok bişe msj geldi öylesine baktım bnd dio  snd bnm  tele bakion dio saydirdim tabi bnd senle bn bir değiliz Şenin dosyan kabarık dedim ( eski sevgilisine bakmıştı) sna eskisiGibi guvenmedimi söyledim bakıyorum herzmnda bakcam dedim öle atistik  

Şimdi bnm bu kocamın amacı nee

38 Cevaplar

+3 oy
(16,099 puan) tarafından
Valla bakmaz ama bakarsa da tepki göstermem. Tepki gösterirsem de bu sefer bu niye böyle yükseldi niye bağırdı acaba bişey mi saklıyor görmemi istemiyor diye düşünebilir. Çok şükür gizli saklım da yok. 
(534 puan) tarafından
Ayni beni tarif etmişsin canim arada benim eşimde aklına ne esiyorsa her şeye bakar ben de tepki göstermek sonra bi şey saklıyorum diye kuruyor heralde kafasında bi şey de bulamaz çünkü gizlim saklım yok bırakır :))
-Reklam-
+1 oy
(1,077 puan) tarafından
Bende bakarım esımde bakar bundan bısey olmaz kı bence 
tarafından
Canm ilk defa bu kadr detayli araştırmış ama
(1,077 puan) tarafından
Hım. Belkı dedıgın eskı sevglsne baktın mı yazdın mı dıye bakmıstır diye dusundum bı an
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bi amacı yok. Bende bakarım bazen eşimde bakar 
tarafından
Garipsemem şundan canm ilk defa bu kadr detayli bakmış
0 oy
(483 puan) tarafından
Cnm olabilir baksin korkulacak bise yoksun ha bakinca farkli seyler diyorsa o ayri
tarafından
Yok cnm hicbise demedi snd bakion dedi TM bn saydirdim ama uyurken alıo yani normal yanimdayken almio bu normalmi snc
(483 puan) tarafından
Bbde bazen esim kizmasin ynls anlamsin diye gece bakarim bise olmaz cnm aranzii bozmaya drgmez sen teoki verdikce o dshada bisemi sakliyor diye düşünür
0 oy
(895 puan) tarafından
Merak yani illede kotu bisey dusunup bakmiyrdur.tartismaya degmez bence
tarafından
Peki bn uyurken yanımdan alması normalmi snc
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Çok detaylı baktiysa bir şey arıyordur
tarafından
Hah sn anladın bni cnm hem detaylı hem uyurken alıo
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Aksam aldı yutup izledi arada da bakr 
0 oy
tarafından
Eger sende bakıyorsan oda bakar hani ferler ya kişi kendinden bilir işi kendisi yapimis ya seninde yapacagini sanıyor heralde yoksa kontrol etmesinjn baska aciklamasi yok
tarafından
Bnmde aklıma o geldi cnm
Ama da çok bekler ppislik
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Esimlw hic huyumuz değil telefon karistirmak ama baksada cok desmem. Sonucta hersey ortada ne bulabilir ki, telefonlarımız hep ortadadir 
tarafından
Cnm sorun bulup bulmamasi deilki sn uyurken yanından alıp heryeri talan etmesi
(2,020 puan) tarafından
Yani yine empati yaparak konusuyorum, ben baksin ne olcak kafasindayim uyaninca ne aradim telefonda hayirdir len der dalgasini yapar gecerim
0 oy
(456 puan) tarafından
Ne düşünüyor senin kocan kendi yediği bokun aynısını senindemi yaptığını aynı durumu ben yaşasaydım ki yaşamadım biliyorum yaşamam eşim çünkü bana güveniyor bende güveniyorum ama arada kırk yılda bir bakarım ne yalan söyliyim sık sık bakıyordum ama bu şekilde ona saygısızlık yaptığımı düşündüm her kadın gibi arada bakıyorum ama onun gözünün önünde değil tabiki eşin hem suçlu hemde utanmadan telefonmu karıştırıyor ne bulabilecek ? 
0 oy
tarafından
Benim kocamın eski sevgilisi hiç olmamış bildiğim ama merak için karıştırır yani sorun da değil zaten facebook de var İnstagramda var whatsapp da var istediğini edebilir genelde de fotoğraflarà bakar o gün içinde ne yapmışım diye ama art niyetli olmadığını biliyorum meraklı benimki biraz 
0 oy
tarafından
Çok şükür ikimizde bakmayız birbirimizim özel alanlarına müdahale etmiyoruz
0 oy
tarafından
Bisey demem cunku bende onunkini karistiririm 
0 oy
tarafından

Canm valla eşim de benm kime bakar bende onun kine ama kurcalamirz desem yalan olur ben kurcalarim son arama geçmişine kadr bakarım:D

0 oy
(507 puan) tarafından
Merak etmiş bakmış ne var ki bunda sende onunkine baktığın için atismaniza gerek yok bence. Bende esiminkine bakarım ona da kız arkadaslarimla teyzemle mesajlarima girme dedim çünkü kapalılar bazen açık resim gönderiyorlar onların günahına girmeyeyim diye onun dışında baksa nolcak bazen haftasonu filan sıkılınca alır kurcalar oraya buraya girer oynadığım oyunları oynar bırakır. Sende bakmıyor olsan haklısın ama sen bakarken onun bakmasına böyle tepki göstermemelisin
tarafından
Cnm onun biseylerini yakaladım için bakiom bn oda bilio nie baktimi hem normalde baksa TM bn uyurken alıo teli
(507 puan) tarafından
İlk defa yaptıysa belki denk gelmiştir uykusu kaçmıştır iş aramıştır kendine canım ama hep sen uyurken aliyosa bişey arastiriyo olabilir geceleri şifre koy birkaç gün sorunca da niye gizli bakiyosun herşeyim ortada zaten dersin
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Esindir bakar tuhaf bir şey yok budna
0 oy
tarafından
Cnm benim eşimde arada bakar Instagram kullanmio mesela instagrami ma bakar vhatsabimada kızlarla görüşme bakmaz mesela çok kurcalama ya
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ne ben onunkine bakarim ne de o benimkine cnm..hic hosuma gitmeyen seyler..bnmkine ole bakarsa da sorarim hayirdr ne aradin da bulamadin diye..bide sen uyurken bakmasi cok sacma
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Öylesine birşey bakıyor sa sorun yok ama detaylı heryere bakıyor sa bişey arıyor olabilir
0 oy
tarafından
Bişey demezdim baksın nolcak 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 950 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sedeff (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,076 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 535 göst.
30 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 3,785 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Umut343434 (7 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...