0 oy
1,229 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Merhaba herkese öncelikle. Ben beş yıllık evliyim ve çok yakın akrabam ile evliyim. Benim daha önce hiç ilişkim olmadı. Eşimi çok istiyordum ve evlendik. Eşim evlilik konusunda aşırı istekli değilmiş bunu çok sonradan öğrendim. Evlendiğimizde bana geçmişiyle ilgili bir şeyler anlatttu ben sormuştum. Eski sevgilisini kıskandırmak için, kızın en yakın arkadaşılya sevgili olmuş ve tabi kız bunu öğrenmiş ve kızla küsmüşler. Eşim bu kızla takılmaya başlamış. Kız eşime aşık olmuş ve biz nişanlandığımızda kız içip içip eşimi arıyormuş ağlıyormuş. Eşimin anlattıkları bunlar tabi  biz evlendik üç ay sonra eşim telefon şifresini saklamaya başladı benden bahanesi benim kurcalıyo olmam. Altı aylık evliykrn telefonunu açık unuttu ve kızın gecenin bir buçuğunda eşime bilardo fotoğrafı attığını gördüm küstüm geldim anneme. Geldi affettim onu. Şifresini bir süre sonra yine saklamaya başladı.  Arada unutuyodu ve ben hep bakıyordum  kızı erkek ismiyle kaydediyordu. Konuştuğunu biliyordum ama artık yeni taktik bulmuştu ve inkar ediyordu. Brnim hayal görüdğümü söylüyordu. Bu arada bu kızın evli bir sevgilisi var onu sürekli stalklıyorum ve biliyorum. Bir gün aniden ara dedim ara ne konuşuyosunuz onunla dedim aradı normal konuştular arkadaş gibi. Eşim hep yeminler etti aramda bir şey yok diye. Ama her ne hikmetse siliyo mesajları ve benim görmemi istemiyor.  Ben aşırı telefon kurcalayan biriyim. Eşimle kızın buluştığunu öğrendim eşimin google hesanından gördüm baktım kız da ordan stori atmış

Kıyameti kopardım, rehberddn silinen numaralar çöp kutusuna gidiyor ve ordan kızı rehberine ekleyip sildiğini gördüm. Eşim sen şeutanın aklına grlmicek şeyleri araştırıp buluyorsun diyor. Kendi yaptığı şeyi görmezden gelerek. Eşimle başa çıkamıyorum hiç bir şekilde artık o kadar arsız ki aramda bişi yok telefonumu kırcalama diyor beni suçluyor ve şifreisni değiştiriyor. Ben ne yapmalıyım babamın evine küsüp gidemem. Hamileyim ve boşanmam imkansız. Kızla konuşmayı düşünüyorum bazen ama bundan da vazgeçiyorum. Ben eşimi yakaladığımda kıza or...spu demiştim. Suçlu eşim evet ama kıza bunu yazmıştım. Lütfen akıl verin eşimle sınanıyorum. Onun dışında işten eve evdem işe gidiyor. Eve geç geldiği sayılıdır. Arkadaşlarıyla çıkar onda da bana fotoğraf atar ve mevcut konumunu atar. Cinsellik anlamında ihmal etmez. Bu yaptığı sieyi normalleştirmez belki. Kızla görüşmeyi teklif etsem kıza anlatsam saçmamı olur litfen kınamayın litfen 

34 Cevaplar

+5 oy
(992 puan) tarafından
Kızdan önce eşiniz o...
-Reklam-
+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben o kızı bulur ailesini bul dünyayı kaç bucak gösteririm eşin le olmuyor ise o kızı halledersin kızın evli sevgilisine kadar ulaşır karısına kadar anlatirim
(462 puan) tarafından
Kızla buluşmayı eşime teklif etmem abes olur mu sizce
(12,777 puan) tarafından
Ahahahaha senin güzel parmağın yorulmasını diye yazdım :)
nasıl buluşmayı  anlamadım cnm esinin telden  yaz gel buluşalım diye no kendine yönlendir olmadı yada eşim bu tek bakiyo bu no dan yaz heni hattım bu buna yazma diye yaz senin no ver hallet ordan sevgilisi biliyo isen git direk çöz işi
(488 puan) tarafından
Tam olarak iç sesim.
+2 oy
tarafından
Kızın evli sevgilisi belki de eşindir
(1,262 puan) tarafından
Hahayt bu güzeldi
(3,823 puan) tarafından
Neden olmasın düşününce mantıklı
(462 puan) tarafından
Kızıkızı hep stalklıyorum ve sevgilisiyle fotoğraf paylaşıyor. Eşim değil ama yarın bir gün bu çocuktan ayrılsa sevgilisi eşşm olmayacağının garantisi yok
+2 oy
tarafından
Ay sonuna kadar okuyamadım sinirlerim bozuldu o telefonu onun g.tune sokar o kızında cenedini orta yerinden yırtarım eşyası ne varsa derler toplar koyarım kapının önüne defolsun gitsin i kadar az mis ku dur mussa kendine hakim olamıyorsa evlenmeseymis silah mı dayanmış başına meshepsizin 
(462 puan) tarafından
O kadar arsızki beni suçluyo ben araştırmasam bulamazmışım. Çok yoruldum artık çok
tarafından
O bir haltlar yemese sen ne kadar ararsan ara hiç bir şey bulamazsın s.cipta kokmayan b.k gordun mü elbet kokar adam olanın telefonun istersen yıllarca kurcala hiç bir şey bulamazsın
+1 oy
(758 puan) tarafından
Canım senin koca yoldan çıkmış olan bir şeyi ihmal ediyor. Neden annenin evine gidemezsin? Hamile olan mı bu karara varmanı sağlıyor? Kızla konuşsan değişeceğini sanmam bu tiplerin kafası farklı çalışıyor boşuna kendini onun gözünde küçültme. Allah büyük konuşmayı nasip etmesin o yüzden pek yorum yapamıyorum Allah yardımcın olsun 
(834 puan) tarafından
Katılıyorum. 'Boşanmam imkansız' diye bişey yok yani...  asıl şunu düşünmek lazım. Bmyle bir ortamda evlat yetiştireyim mi? Evladıma bunu yaşatayım mı? Bunu düşünmek lazım bence.
(758 puan) tarafından
Evet canım zaten içinden çıkılmaz hale getiren tam olarak da bu düşünceler. Boşanamam boşanmaya kalkarsam başıma neler gelir
+1 oy
tarafından
Ben bile sinir oldum şuan 
+1 oy
(924 puan) tarafından
Arayıp muhattao olma canım senin muhatabın eşin bu tarz kadınlar pişkin olurlar sen sorununu eşinle.cozmeue çalış o kadın her şeyi göze alıp eşine yazıyor onu utantiramazsin rabbim eşine akıl fikir versin Tuvana huzur versin
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Kızı arasan ne olacak ki asıl suç kocanda evli barkli kız kocanın kafasına silah dayanıyor zorla konuşmuyorlar sonuçta senin kocan yoldan çıkmış ve sen bunu yıllardır bile bile çocukta yapmışsın iyi cesaret sadece sen değil buraya o kadar şey yazıyorsunuz derdinizi anlatıyorsunuz ama sonuna da bırakıp gidemem ne yapabilirim dediğiniz de aslında bize diyecek birşey de düşmüyor bu durumda ne yapsan da boş adam seni zaten elinin altında görüyor yapmaya da devam eder 
(14,032 puan) tarafından
Hepsine katılıyorum gidemem dedikten sonra biz ne diyebiliriz ki kızla da konuşması doğru değil
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm çok zor bir durum ne desem bilemedim 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Çok kötü bir durum Koza mesaj at hamile olduğunu nasıl içine sindirdiğini sor dicem Ama eşin arsız Ayşe olmazsa fatma olur onun için 
0 oy
(119,309 puan) tarafından
Ne yazcami bilemedim inanki
(119,309 puan) tarafından
aslinda yazarimda agir olur engel atar tubis bana
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Kızı arayıp buluşup ne geçecek eline kız bunları bile bile eşine bulaşmış senin kocada şerefsizlik ne b..o..k işi var elin kızlarıyla karılarıyla hadım edeceksin böylelerini 
0 oy
(783 puan) tarafından
Bu kızın ailesi yokmu. Git söyle hamileyim kocamın peşini bırakmıyor de birazcik namus varsa kızınızı uyarın de yad bunu kıza de kadinlik gururun yokmu de yarın obur gün sende evleneceksin hamile kalacaksın kocan böyle yapsa hoşuna gider mi de 
(462 puan) tarafından
Kızın ailesinin evli sevgilisinden haberi onların da yapıcağı bir durum yok sanırım
(783 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Senin muhatabın o kız değil ki. Onun yerine başka kızda olabilirdi yani asıl problem senin eşin. Evlenirken sana iyi günde kötü günde diye söz veren kocan, o kadın değil. 
(57 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
ÂLLÂH yardimcin olsun inşÂLLÂH hersey duzelir kizin ailesini bul konus  
0 oy
(598 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kızla konuş rezil et 
(462 puan) tarafından
Ne yapabilirim ki
(598 puan) tarafından
Kızın evini bul babasını bul ailesiyle konus
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Kızla konuş olmadı sevgilisine anlat o da olmazsa sevgilisinin karısına falan anlat rezil rüsva olsun arsız şey
(462 puan) tarafından
Peki nasıl konuşayım eşim yanımdayken mi
(5,876 puan) tarafından
Tabiki eşin yokken konuş ikisi foyaları ortaya cıkmasın diye birbirlerini korurlar tek konuş köşeye sıkıştır
0 oy
(306 puan) tarafından
Aen en büyük hatayı ilkinde affederek yapmşsın.. Yapacak birşey yok canım birkez yapan on kezde yapar.. Hakkınzda hayrlısı olsun.. 
0 oy
tarafından
Eşinle konuş ciddi ciddi eğer yapıcağına eminsen babasına annesine söylemekle korkut yapmaya devam ederse annesine söyle sonra babasına eşiminde vardı bir tane arayanı  içip içip barışalım senin istediğin gibi olucağım demiş kız ağlamış tabi görümcem yetiştirdi hemen bana eşim o zaman sözlüyüm ciddiyiz arama demiş kız bidaha rahatsız etmedi eşinin bu konuda net olması gerekiyor 
(462 puan) tarafından
Eşimin ailesi erkektir yapar kafasında zmanında anlattım beni suçlu yaptılar
tarafından
Allah yardımcın olsun akraba kızıymışsın seni savunmaları gerekir bu durumda
0 oy
(10,903 puan) tarafından
Seni ihmal etmemesi bu durumu sineye cekmenı gerektirmez. Bence kızın ailesine ulasmalalısın
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kınanacak birseyin yok canım. Kızı bul olmadi tehdit et ailesini felan bulma ımkanın varsa. Ne istiyolar evli adamlardan yollular
(462 puan) tarafından
Eşim beni tehtit ediyor. Ararsam görürmüşüm günümü

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,528 göst.
26 Mart 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 453 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 984 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Papatyam.68 (0 puan) tarafından soruldu